Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de apsalba » 03 Apr 2013, 10:33

Adelin scrie:Domn' Popescu nu vad de unde atata rautate...ti-a zis ceva omul sau musti in stanga si-n dreapta gratis?!
Adelin,
Te aștept cu pozele. Ieri, 2 aprilie 2013 MTS a recunoscut FRPS ca federație sportivă și i-a eliberat documentul de autorizare. Dacă nu crezi, fă-i o vizită concitadinului tău Hărșan. Având în vedere că de sâmbătă 30 martie 2013 Clubul de Pescuit Sportiv Arad este membru cu drepturi depline al FRPS, are dreptul de acces la documentele oficiale ale federației. :lol: :lol: :lol:

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4614
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de vali stratonov » 03 Apr 2013, 10:43

Ieri, 2 aprilie 2013 MTS a recunoscut FRPS ca federație sportivă și i-a eliberat documentul de autorizare.
Eu unul nu prea cred asa ceva :oops: .....pt. simplul mottiv ca NU te RABDAI tu sa nu faci o fotocopie sa ni-o fluturi pe la ochi.... :lol1: :lol1: :lol1:
La cite ai rabdat tu din cauza acesti CIS il fotografiai si din profil :headbash: :headbash: :headbash: si-l postai pe toate siturile.
Asa incit sunt sigur ca e doar inca o incercare de intoxicare a opiniei publice... :lol1: :lol1: :lol1:

DOVADA vrem DOVADA, sau inca nu sa imprimat formularul....... :D :D :D :D

In ceea cei priveste pe altii care tac si fac (concursuri) fata de tine care numai vorbesti si nu faci nimic e CALE LUNGAAAAAAAAAAAA. :wallbash:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de apsalba » 03 Apr 2013, 10:52

Unii oameni nu merită nici măcar să fie scuipați! Mai ales atunci când nu sunt băgați în seamă și se bagă singuri.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de semlecangheorghe » 03 Apr 2013, 11:00

As vrea sa vad si o copie dupa c.i.s.-ul ala buclucas..daca se poate,si nu-i prea mult..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4614
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de vali stratonov » 03 Apr 2013, 11:01

apsalba scrie:Unii oameni nu merită nici măcar să fie scuipați! Mai ales atunci când nu sunt băgați în seamă și se bagă singuri.
Sunt SIGUR ca la tine faci referire.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Oglinda in care te uiti incepe sa-ti arate adevarata ta fata ..... :arrow:
E ok si mai tirziu decit niciodata fanele gura bogata :wallbash: :wallbash:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de semlecangheorghe » 03 Apr 2013, 11:52

. Ieri, 2 aprilie 2013 MTS a recunoscut FRPS ca federație sportivă și

Acu' pa bune,daca nu pui fotocopie dupa c.i.s.,o sa zica lumea ca era vorba de 1 aprilie...
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de apsalba » 03 Apr 2013, 12:25

gigi, mergi la magazin la Dorel și vezi cu ochii tăi! Ți-am mai spus odată! :oops:

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4614
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de vali stratonov » 03 Apr 2013, 12:34

apsalba scrie:gigi, mergi la magazin la Dorel și vezi cu ochii tăi! Ți-am mai spus odată! :oops:
Gigi nu-l crede frate pe fariseu :wallbash: .... inca nu exista acest document decit in mintea lui , ca daca exista ni-l poza si de pe luna numai sa ne faca in ciuda :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Poate VA exista cindva , undeva ..... :arrow:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4614
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de vali stratonov » 03 Apr 2013, 13:04

apsalba scrie:gigi, mergi la magazin la Dorel și vezi cu ochii tăi! Ți-am mai spus odată! :oops:
fanele gura bogata, ce ar fi sa mutam discutia pe topicul cu concursurile organizate de tine :oops: :cry: 8) :( :shock: :shock: :shock:
stricam inutil tpoicul lui Mihai care chiar face ceva pt. peste, pescuit si pescari....pe cind tu faci doar gargara cu care ne-am obisnuit.... :wallbash: :wallbash:
P.S Hirsan nu detine acest document ....cel putin asa a declarat azi.... pe el il cred ca-i om de cuvint pe cind tu :fluch :censored: :wallbash:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursul de pescuit pastrav “Curcubeu 2013"

Mesaj de Adelin » 03 Apr 2013, 15:38

apsalba scrie:
Adelin scrie:Domn' Popescu nu vad de unde atata rautate...ti-a zis ceva omul sau musti in stanga si-n dreapta gratis?!
Adelin,
Te aștept cu pozele. Ieri, 2 aprilie 2013 MTS a recunoscut FRPS ca federație sportivă și i-a eliberat documentul de autorizare.
Nea Fane, eu nu sunt obsedat de competitii, merg doar de placere...nu o sa fac din asta un mod de viata, sau mai mult, un scop in viata. Deci nu conta pe mine la competitiile organizate de tine...nu ma intereseaza! :twisted:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Scrie răspuns