Competitii de pescuit la rapitor 2013

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
lazarini
veteran
veteran
Mesaje: 1106
Membru din: 18 Mar 2005, 00:50
Localitate: Arad

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de lazarini » 21 Feb 2013, 11:59

apsalba scrie:PS SF, tu nu vezi că eu mă contrez cu 4-5 bălălăi? Sunt convins că restul îmi dau dreptate. Realitatea nu poate fi deformată la infinit. Și ca să te lămuresc. Federația nu are nevoie de sportivi. Cluburile au nevoie de așa ceva. Când o să pricepi asta, poate o să înțelegi ce este o federație.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de razvan m. » 21 Feb 2013, 12:12

apsalba scrie: .... Și ca să te lămuresc. Federația nu are nevoie de sportivi. Cluburile au nevoie de așa ceva. Când o să pricepi asta, poate o să înțelegi ce este o federație.
Datorita mentalitatii tale Federatia arata si astazi, dupa doi ani de la constituire, la fel.
Adica asa:

Imagine

Te cam trage curentul prin Federatie ! :lol: :lol: :lol:

PS Cu o singura precizare. Intre timp a disparut si cainele de paza... :lol: :lol: :lol:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Ionut the carp
veteran
veteran
Mesaje: 2592
Membru din: 08 Iun 2005, 19:57
Localitate: Bucuresti

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de Ionut the carp » 21 Feb 2013, 12:21

apsalba scrie:Ia uite ce era în 2011:
Deficit/Pierdere - la 31.12.2011 22505 lei!
Ce-o fi la 31.12.2012?

Dom' Popescu, faptul ca o entitate are pierdere nu inseamna neaparat ca are un deficit al trezoreriei... Mi-au trecut prin mana suficiente situatii cu entitati care raportau pierderi de la cate mii lei la cateva zeci milioane euro, dar in trezorerie situatia statea altfel.
Pana una alta, ar trebui mai intai ca federatia sa ofere ceva concret si apoi sa emita pretentii... Nu sa puna caruta inaintea cailor... Cat timp federatia va insemna zero pe plan competitional sa nu va asteptati la ceva maret din partea celor implicati... Poate la suturi marete luate din toate pozitiile!

SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de SF » 21 Feb 2013, 12:22

apsalba scrie:
PS SF, tu nu vezi că eu mă contrez cu 4-5 bălălăi? Sunt convins că restul îmi dau dreptate. Realitatea nu poate fi deformată la infinit. Și ca să te lămuresc. Federația nu are nevoie de sportivi. Cluburile au nevoie de așa ceva. Când o să pricepi asta, poate o să înțelegi ce este o federație.
Mai Fanica , cauta si tu un impresar care sa te reprezinte si poti face bani frumusei daca te prezinti ca raritate pe la tv :lol: :lol: , am auzit ca in America de Sud se tin concursuri de minciuni :lol: :lol: , faci si tu un ban cinstit pa talentu tau , ca asta cu federatia ii o cale gresita , oricum , fabuloasa viziunea ta asupra unei federatii fara sportivi , deci din punctu tau de vedere o federatie de carton , fara activitate ,ii perfect viabil :shock:

toteu
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 157
Membru din: 21 Sep 2009, 17:01

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de toteu » 21 Feb 2013, 12:30

Competitii de pescuit la rapitori 2013! Si despre ce se vorbeste aici ?

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de anem » 21 Feb 2013, 12:41

ar fi bine daca un moderator ar face putina curatenie pe aici avand in vedere aceleasi discursuri tinute de popescu pe orice topic apuca ...

popescule ... partea aia cu "restul toti imi dau dreptate" e o alta zicere care ar trebui bagata in catalogul ... Popescu in delir ... ... :lol1:
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de vali stratonov » 21 Feb 2013, 13:54

toteu scrie:Competitii de pescuit la rapitori 2013! Si despre ce se vorbeste aici ?
ALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.....
Moderaratorii au emigrat cu totii in CANADA?? :oops: :oops: :oops:
Ce mama dracului se intimpla de nu ne baga nimeni in seama?

Topicul asta nu este pt. RUFELE FRPS..... NU intelegi fanele .... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Aici se vorbea despre concursuri NEUTORIZATE si ILEGALE de nebagat in seama de domnia ta ....NU avem nevoie de "sprijin juridic " :headbash: :headbash: iar daca am avea , am apela la un jurist nu la un inginer care sa ne bage in ceata ....CAPISCI?

Adelin ai legatura.......la mop . :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de apsalba » 21 Feb 2013, 13:56

Tu ești deja în ceață! :lol: :lol: :lol: :lol:

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de vali stratonov » 21 Feb 2013, 13:59

apsalba scrie:Tu ești deja în ceață! :lol: :lol: :lol: :lol:
Adevarat ai grait ......lasa-ma naibii acolo si scrie in alta parte . :headbash: :headbash: :headbash:
Haidi PA. :arrow:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Competitii de pescuit la rapitor 2013

Mesaj de vali stratonov » 21 Feb 2013, 14:17

Să nu rămâi încremenit în peisaj după ce ceața se va risipi
Nu te fu.a pe tine grija de "banii bisericii" .....

Te rog inca odata posteaza-ti ideile si discursurile pe topicurile in care este vorba despre tine si FRPS....

Avem si noi dreptul sa vorbim cite ceva LIBERI , dupa cit ne duce capul :wink: ....fara a ne modera tu si fara sa ne tot pui placa ta de patefon super zgiriata ....neautorizat, ilegal, fara drept, substituiri de calitati oficiale , bla , bla , bla ...... ...

NU SUNTEM CURIOSI....INTELEGI?

Am auzit asta de prea multe ori si ne-am cam saturat ..... noi vrem sa pescuim , sa participam la competitii NEAUTIRIZATE si ILEGALE , organizate de oameni care chiar se PRICEP la asta ....

E OK???
Oare te duce mintea?
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Scrie răspuns