Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de razvan m. » 22 Noi 2013, 23:40

Imagine
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de nucus » 23 Noi 2013, 08:21

Il subestimati: 1.000.000 x 45 =45.000.000 lei =10.000.000 euroi :D . Ce important e un zero !!!!

costysomn
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 9
Membru din: 30 Ian 2014, 10:03

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de costysomn » 30 Ian 2014, 10:24

Imi cer scuze ca ma bag asa in discutia asta dar din cate vad eu aveti ceva probleme cu acest domn Popesc, cel putin asa reiese din postarile pe care le-ati pus. Am impresia ca toti vreti postul acestui om de atat il injurati, ca ce a facut cu bani, etc. Eu cred ca omul a facut ceva pentru pescari, ce putin pentru cei din Alba. Respect pt dl. Popescu care vrea sa faca ceva nu pentru cei care vor sa distruga ce a facut cineva.
In tara asta unde e saracie lucie voi vreti sa fie pescari de competitie? nu au oameni bani sa participe, ceilalti care au bani participa singuri la concursuri, de aceea nu a strans omul mai multi pescari la competitiile pe care le-a organizat. Eu zic ca pentru a avea rezultate orice o trebuie sustinut nu lovit in cap. Si cei care vin cu idei noi trebuiesc ascultati, trebuiesc analizate si ideiile lor poate sunt bune, dar orgoliul si rautatea din roman nu accepta asa ceva.
Oricum rautatea din postari e tipic romaneasca.

jhonny
veteran
veteran
Mesaje: 1186
Membru din: 05 Feb 2010, 20:03

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de jhonny » 30 Ian 2014, 10:35

Prietene, esti nou pe aici, da?
Ti-ai ales un hot, fugi repede si inscriete la coperativa, ai nevoie de sprijin? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de nucus » 30 Ian 2014, 11:09

costysomn , du-te si trage un pui de somn ! Pentru orientare incearca si pe alte site-uri de pescuit . Crap , stationar,muscari,spinning si ai sa te lamuresti .... Toata lumea il injura ! Are atitea gunoaie pe el incit ti-ar fi destul de greu sa-l cureti ! Totusi incearca ! N-ai sa fi primul care incepe asa ca tine si termina injurindul pe acest neica nimeni .

costysomn
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 9
Membru din: 30 Ian 2014, 10:03

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de costysomn » 30 Ian 2014, 11:11

Care dintre voi a facut ceva pt pescuit? nimeni da. Omul asta a facut ceva asa ca tin cu el. Cand o sa faceti ceva pentru pescuit o sa tin si cu ceilalti dar pana atunci imi pare rau. :respekt:

nutzu_z
senior
senior
Mesaje: 335
Membru din: 10 Noi 2004, 13:10
Localitate: TIMISOARA
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de nutzu_z » 30 Ian 2014, 11:13

costysomn scrie:Imi cer scuze ca ma bag asa in discutia asta dar din cate vad eu aveti ceva probleme cu acest domn Popesc, cel putin asa reiese din postarile pe care le-ati pus. Am impresia ca toti vreti postul acestui om de atat il injurati, ca ce a facut cu bani, etc. Eu cred ca omul a facut ceva pentru pescari, ce putin pentru cei din Alba. Respect pt dl. Popescu care vrea sa faca ceva nu pentru cei care vor sa distruga ce a facut cineva.
In tara asta unde e saracie lucie voi vreti sa fie pescari de competitie? nu au oameni bani sa participe, ceilalti care au bani participa singuri la concursuri, de aceea nu a strans omul mai multi pescari la competitiile pe care le-a organizat. Eu zic ca pentru a avea rezultate orice o trebuie sustinut nu lovit in cap. Si cei care vin cu idei noi trebuiesc ascultati, trebuiesc analizate si ideiile lor poate sunt bune, dar orgoliul si rautatea din roman nu accepta asa ceva.
Oricum rautatea din postari e tipic romaneasca.

Prietene, ce a facut popescu pentru pescarii din alba, in afara de a le vinde permise? Intreb deoarece toate controalele pe apele de acolo le face tot agvps-ul. Asta e dovedita cu filmari, poze, amenzi, etc etc. Popel face canci, va salta marafetii din buzunar vanzandu-va himere!

costysomn
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 9
Membru din: 30 Ian 2014, 10:03

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de costysomn » 30 Ian 2014, 11:15

Nucus am avut ocazia si l-am cunoscut personal pe acest om, cred ca stiu ce vb.

nutzu_z
senior
senior
Mesaje: 335
Membru din: 10 Noi 2004, 13:10
Localitate: TIMISOARA
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de nutzu_z » 30 Ian 2014, 11:15

costysomn scrie:Care dintre voi a facut ceva pt pescuit? nimeni da. Omul asta a facut ceva asa ca tin cu el. Cand o sa faceti ceva pentru pescuit o sa tin si cu ceilalti dar pana atunci imi pare rau. :respekt:
Pai multi de aici te-au reprezentat cu succes, pe tine romanule, la campionate mondiale. Acolo s-a vorbit de Romania, nu de popescu sau agvps. Rolul celor de aici din forum este acela de a pescui, nu trebuiau sa mai faca nimic fiindca structura (buna sau rea) era deja facuta. Ah, ca unii nu agreaza agvps-ul si vor cu popel e altceva. Dar pestii din rauri sunt aceeasi, pescuitul e la fel, cu sau fara popel&agvps!

nutzu_z
senior
senior
Mesaje: 335
Membru din: 10 Noi 2004, 13:10
Localitate: TIMISOARA
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de nutzu_z » 30 Ian 2014, 11:18

costysomn scrie:Nucus am avut ocazia si l-am cunoscut personal pe acest om, cred ca stiu ce vb.

Pai daca ai avut aceasta "onoare" pe care si eu am avut-o si nu ai observat doagele ce lipsesc atunci lasa-ma sa cred ca nu te pricepi prea mult la psihologie si esti genul de persoana care inghiti toate laturile fanteziste aruncate de acest personaj!

Scrie răspuns