Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de semlecangheorghe » 21 Noi 2013, 08:00

Nea Fane,io nu degeaba ti-am pus link-ul cu pfl-ul..iozic ca ai de invatat de acolo..Da' domnia ta nu vezi padurea din cauza copacilor..cind o sa pricepi ti sa cam dus si ultima sansa..nu ar fi exista vreuna(reala)..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de apsalba » 21 Noi 2013, 08:28

Încearcă să răspunzi lui zavera. Este topicul lui. Nu-ți bate joc de el cum faci de obicei. Omul s-ar putea să te considere om serios. Eu mi-am făcut o părere despre tine.

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de steff » 21 Noi 2013, 08:32

prostescule, tu crezi ca daca stai aici si ne jignesti iti rezolvi problemele?
Treci la salon ca vin asistentele cu tratamentu'. :lol:

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de apsalba » 21 Noi 2013, 08:56

Ipochimenule, ceva referitor la topic nu ai? Omul a venit cu niste idei, pentru dezbatere. Eu pot să-i spun că aceste lucruri sunt atributul federației și că topicul nu are rost. Poate nu-l interesează ce spun eu și vrea niște puncte de vedere ale altor useri. De asta este un for de dezbatere publică. Dar se pare că imbecibilitatea bate seriozitatea!

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de zavera » 21 Noi 2013, 09:50

apsalba scrie:Ipochimenule, ceva referitor la topic nu ai? Omul a venit cu niste idei, pentru dezbatere. Eu pot să-i spun că aceste lucruri sunt atributul federației și că topicul nu are rost. Poate nu-l interesează ce spun eu și vrea niște puncte de vedere ale altor useri. De asta este un for de dezbatere publică. Dar se pare că imbecibilitatea bate seriozitatea!
Domnule preşedinte, dacă înţeleg bine, credeţi că eu am nişte idei, dar aceste lucruri (adică ideile) sunt atributul federaţiei. De aici deduceţi că topicul, în cadrul căruia chiar dvs. scrieţi cu toptanul, cu intenţia clară de a-l arunca în derizoriu, nu are rost.
Dacă ar fi fost doar atât, consideram că aveţi nevoie de asistenţă medicală de specialitate.

Dar, în final, aveţi o străfulgerare de geniu! "Imbecilitatea bate seriozitatea". Sublim!
Câtă autocunoastere, ce minunată introspecţie personală, câtă sinceritate, cât de mobilizatoare concluzie !

Dar tot nu cred că veţi putea lupta cu seriozitatea, oricât veţi duce imbecilitatea dvs. personală la perfecţiune!
Dar, pentru că vă străduiţi zilnic, din greu, poate aveţi o şansă. Perseveraţi, nu se ştie niciodată.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de apsalba » 21 Noi 2013, 09:57

zavera, până și tu ai deviat de la topicul tău. Dacă ai păreri despre mine, mi le poți spune pe privat. Eu te-am avertizat că nu aici se discută propunerile tale. Dovadă faptul că nu ai primit niciun punct de vedere pertinent, cu excepția precizării făcute de mine că nu aici se discută așa ceva. Poți dezbate în continuare. Chiar nu observi că nu te bagă nimeni în seamă?

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de Adelin » 21 Noi 2013, 10:18

apsalba scrie:Fiilor, reveniți la topic. Rămâne băiatul ăla cu ideile în aer. Puțină decență, ce Dumnezeu. Ajunge că pe mine m-ați convins că sunteți niște copii cretini. Nu mai arătați și la alții!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dar de răspuns tot n-ai răspuns: ti-ai numărat sportivii care au participat la concursurile federale? Cati sunt? Sau iar te faci ca nu vezi întrebarea? De ce, răspunsul nu e in favoarea ta?!!! :twisted:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de razvan m. » 21 Noi 2013, 11:01

La "finala" ( :lol: ) de feeder au fost mobilizati 18:

1. RACEALA RAZVAN
2. MATICA ADRIAN IOAN
3. MARTINOV GEORGE
4. KAKAS SANDOR MICLOS
5. TUDOR IOAN MARIAN
6. PETRICICA SILVIU
7. GURBAN FLORIN
8. SAUCIUR ADRIAN
9. BERAR VASILE
10. DUGULESCU LAURENTIU
11. ANDREI ALIN
12. IOVESCU SORIN
13. HERLE TITI TEODOR
14. ROMAN LEONARD
15. BORCHIN MARIUS
16. SUBA DORIN
17. BIRESC ALIN
18. BRAD IOAN

http://frpsc.ro/clasament-final-campion ... iv-feeder/

La "finala" ( :lol: :lol: ) de stationar masculin s-a mai diminuat esntuziasmul si s-au adunat cu greu 10 ( :lol: ), din care 4 au fost si la feeder (Tudor, Kakas, Brad si Berari):

1. Așchioapei Florin
2. Tudor Ioan Marian
3. Pietricică Silviu (CS MONSTERFISH TIMIȘOARA)
4. Bad Florin (CS CETATE ALBA IULIA)
5. Cliuc Lucian
6. Kakas Sandor
7. Apostol Adrian
8. Diaconița Petru
9. Brad Ioan
10. Berari Vasile

Iar la "finala" ( :lol: :lol: :lol: ) de stationar feminin s-au adunat cu greu doua doamne:

1. Kiss Cătălina (CSP ARAD)
2. Cliuc Ana (CS CETATE ALBA IULIA)

http://frpsc.ro/clasament-final-campion ... stationar/

Deci 18 + 6 + 2 = 26 de pescari sportivi au participat in anul 2013 la cele trei competitii oficiale ale Federatiei Fantoma !!! Fa tu media, Popescule.

Astea sunt realizarile tale Popescule. In 3 ani de cand exista Federatia de Carton, ai reusit sa aduni 26 de oameni ! :lol: :lol: :lol: Tot respectul pentru tine, esti un geniu organizatoric !

TU si Doar TU stii ce e cel mai bine pentru pescuitul sportiv ! TU esti omul de care suflarea pescareasca din Romanian State are nevoie !!! Ne inchinam tie, Popescule !!!!! Du-ne pe noi culmi de progres si civilizatie, Popesculeeee !!!
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de razvan m. » 21 Noi 2013, 11:10

Cati pescari sportivi ziceai ca are Romanian State ? 1.000.000 ?

Ei bine, tu ai reusit sa atragi in competitiile oficiale 0,0026 % din ei. Felicitari !!!
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de apsalba » 21 Noi 2013, 11:44

razvan m. scrie:Cati pescari sportivi ziceai ca are Romanian State ? 1.000.000 ?

Ei bine, tu ai reusit sa atragi in competitiile oficiale 0,0026 % din ei. Felicitari !!!
m,ihuță,
știu că ești prost, dar nu trebuie să demonstrezi asta nimănui. Numărul de practicanți este de aprox. 1 milion. Pescari de competiție sunt doar cei legitimați de federație. Vrei să-ți demonstrez ție, ditamai avocatul? :lol: :lol: :lol: :lol:

Scrie răspuns