Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de apsalba » 20 Noi 2013, 12:49

apsalba scrie:Federația Română de Pescuit Sportiv, ai vrut să zici!
http://mts.ro/sport/federatii-sportive/ ... t-sportiv/
Vezi că pe acest web site mai sunt o groază de găini care nasc pui vii. Când o să te văd și pe tine pe acolo, îmi ridic pălăria!
Dar, așa este când nu ajungi la struguri. Zici că sunt acri. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS Puteți să ignorați postările mele. Dar văd, la fel ca și pe celălalt forum, nu se vede nici o mișcare. Voi știți doar bășcălie. Uite, dacă reușești să obții vreun rezultat cu topicul ăsta, îți dau o bere. Sau te propun la Ag a federației președintele comisiei de spinning! Te bagi? Sau nu ai curajul?

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de zavera » 20 Noi 2013, 12:56

Tavi scrie:Ok, si ce fac cu postarile userilor care ii raspund tot lui apsalba? ii ignor si pe ei? ce mai ramane din acest topic??
Păi, nu citiţi nici postările care-l citează pe dl. Popescu. Sunt atât de previzibile, şi unele, şi altele.
Oricum, strategia domnului Popescu este clară: sufocarea oricărei iniţiative care nu-i serveşte scopurile, prin mizeria gândirii sale putrede, prin putoarea emanată de cadavrul viu al unei asa-zise "federaţii", născute nu din nevoile pescuitului, ci ale buzunarului domniei sale.
Sper ca viaţa să nu-mi ofere niciodată neşansa de a respira acelaşi aer cu domnia sa. Mi-ar întoarce stomacul pe dos!

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de apsalba » 20 Noi 2013, 13:01

zavera scrie:
Tavi scrie:Ok, si ce fac cu postarile userilor care ii raspund tot lui apsalba? ii ignor si pe ei? ce mai ramane din acest topic??
Păi, nu citiţi nici postările care-l citează pe dl. Popescu. Sunt atât de previzibile, şi unele, şi altele.
Oricum, strategia domnului Popescu este clară: sufocarea oricărei iniţiative care nu-i serveşte scopurile, prin mizeria gândirii sale putrede, prin putoarea emanată de cadavrul viu al unei <span id="adtext_8" class="adtext">asa</span>-zise "federaţii", născute nu din nevoile pescuitului, ci ale buzunarului domniei sale.
Sper ca viaţa să nu-mi ofere niciodată neşansa de a respira acelaşi aer cu domnia sa. Mi-ar întoarce stomacul pe dos!
Se pare că v-a lăsat logica. Fiți mai puțin caustic. Tavi a spus exact același lucru cu mine, adică nu te bagă nimeni în seamă. Poți să mă contrazici cu un citat care să fie la subiect! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tu nu poți să fi decât așa cum te-ai caracterizat. Adică „modest”. Nu-i vina ta că nu-ți poți depăși această condiție.

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de zavera » 20 Noi 2013, 13:16

apsalba scrie:
apsalba scrie:Federația Română de Pescuit Sportiv, ai vrut să zici!
http://mts.ro/sport/federatii-sportive/ ... t-sportiv/
Vezi că pe acest web site mai sunt o groază de găini care nasc pui vii. Când o să te văd și pe tine pe acolo, îmi ridic pălăria!
Dar, așa este când nu ajungi la struguri. Zici că sunt acri. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS Puteți să ignorați postările mele. Dar văd, la fel ca și pe celălalt forum, nu se vede nici o mișcare. Voi știți doar bășcălie. Uite, dacă reușești să obții vreun rezultat cu topicul ăsta, îți dau o bere. Sau te propun la Ag a federației președintele comisiei de spinning! Te bagi? Sau nu ai curajul?
Refuz oferta. Federaţia dvs este o fantomă, iar pe dvs vă consider toxic.
Chiar faptul că vă răspund, este o cinste care vă depăşeşte meritele. Cred că n-am s-o mai fac. Poate doar aşa, uneori, ca să mă distrez (ca mai toată lumea care vă răspunde).

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de apsalba » 20 Noi 2013, 13:17

:lol: :lol: :lol: :lol:
Concentrați-vă pe topic. Eu nu vă mai bag în seamă! Succes! Sunt convins că va sucomba foarte repede!
Dar, s-ar putea să mă înșel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de apsalba » 20 Noi 2013, 13:21

apsalba scrie::lol: :lol: :lol: :lol:
Concentrați-vă pe topic. Eu nu vă mai bag în seamă! Succes! Sunt convins că va sucomba foarte repede!
Dar, s-ar putea să mă înșel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Am să vă dau și câteva argumente cu succesul spinningului în anul 2013!
http://www.lrs.ro/clasament-OPEN.php
http://www.lrs.ro/clasament-MASTER.php

Interesante participările! Sunt și ceva comentarii seriose pe acel web site, care te contrazic!

Avatar utilizator
viorel.
veteran
veteran
Mesaje: 1119
Membru din: 30 Dec 2010, 02:32
Localitate: SNAGOV

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de viorel. » 20 Noi 2013, 13:50

dom prezident popica
prin limbajul , gandirea, comportamentul sau, Dl Zavera numai modest nu este

este clar si pt un copil ca-i esti mult inferior!

nu te mai baga ca boul in topicul asta si lasa oamenii normali la cap sa-i raspunda
pescar particular

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de Tavi » 20 Noi 2013, 13:52

apsalba scrie: Se pare că v-a lăsat logica. Fiți mai puțin caustic. Tavi a spus exact același lucru cu mine, adică nu te bagă nimeni în seamă.
1. Ai inteles exact gresit ce am zis eu.
2. Tu l-ai bagat primul in seama pe zavera pe acest topic deci ai dreptate, esti nimeni.
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de Adelin » 20 Noi 2013, 14:10

apsalba scrie:[Uite, dacă reușești să obții vreun rezultat cu topicul ăsta, îți dau o bere. Sau te propun la Ag a federației președintele comisiei de spinning! Te bagi? Sau nu ai curajul?
Ce te face sa crezi ca propunerea ta e un castig pt interlocutorul cu care vrei sa faci un pariu?!....io cred ca propunerea ta nu-i face cinste lui Tavi, ci din contra. Propune si tu ceva din care sa se aleaga omul cu ceva, nu sa iasa pe minus. Asta e la Alba-Neagra, musiu', vezi ca ti-a ramas obiceiu!...acu' esti presedinte! :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de Adelin » 20 Noi 2013, 14:13

apsalba scrie:
apsalba scrie::lol: :lol: :lol: :lol:
Concentrați-vă pe topic. Eu nu vă mai bag în seamă! Succes! Sunt convins că va sucomba foarte repede!
Dar, s-ar putea să mă înșel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Am să vă dau și câteva argumente cu succesul spinningului în anul 2013!
http://www.lrs.ro/clasament-OPEN.php
http://www.lrs.ro/clasament-MASTER.php

Interesante participările! Sunt și ceva comentarii seriose pe acel web site, care te contrazic!
Musiu', ia numara participantii din tabelele cu participantii LRS la spinning pe 2013 sa vezi iti ies 112 la numar?! Tu cati ai avut de toti la 2 discipline pe anul 2013?!...dar la spinning cati ai avut?!....iti spun eu 0(adica zero)!
Slab musiu', foarte slab! :lol: :lol: :lol: :|
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Scrie răspuns