CINE AR FI PERSOANA POTRIVITA SA CONDUCA F.R.P.S.

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

CINE AR FI PERSOANA POTRIVITA SA CONDUCA F.R.P.S.

Mesaj de apsalba » 10 Iun 2011, 06:37

Având în vedere ca federatia sportiva s-a infiintat, deschid acest sondaj de opinie pentru a vedea care sunt persoanele potrivite de a candida la functia de presedinte al acesteia. Se impune ca persoanele nominalizate sa fie si ele de acord sa candideze.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 10 Iun 2011, 06:45

....Eu il propun pe Tristian.Are pregatire juridica.Este pescar.Se implica.Tine cont de altii.Nu stiu daca si vrea..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
Zuckala
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 205
Membru din: 14 Dec 2009, 12:42
Localitate: Lugoj
Contact:

Mesaj de Zuckala » 10 Iun 2011, 06:46

:lol: :lol: :lol: oricine altcineva in afara de apsalba :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar utilizator
Zuckala
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 205
Membru din: 14 Dec 2009, 12:42
Localitate: Lugoj
Contact:

Mesaj de Zuckala » 10 Iun 2011, 06:47

si nici rudele pana in gradul 4

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 10 Iun 2011, 06:50

semlecangheorghe scrie:....Eu il propun pe Tristian.Are pregatire juridica.Este pescar.Se implica.Tine cont de altii.Nu stiu daca si vrea..
Dupa ce am citit si eu discutiile nepartinitoare dintre cei doi, de pe un alt forum, in dialoguri de tip Radu Moraru - Basescu, sunt de parere ca ambii merita functii cat mai inalte in Federatie. Au un cuvant greu de spus, au viziune si, cel mai important lucru, au know-how-ul necesar pentru a conduce destinele acestui sport !!!
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 10 Iun 2011, 06:53

Fiti mai precisi, nu evitati raspunsurile exacte. Chiar nu se gaseste nimeni care sa-si asume asemenea functie? Juristule, de dai lovit? Propune-te, poate lumea te vrea. Poate presedintele LRS? Curaj, nu fiti timizi.

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Mesaj de nucus » 10 Iun 2011, 06:57

L-ati omis pe t.adrian ! In felul asta ar fi constituit "triunghiul de aur " :lol: !

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 10 Iun 2011, 07:01

Eu cred ca am fost foarte concis..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
Zuckala
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 205
Membru din: 14 Dec 2009, 12:42
Localitate: Lugoj
Contact:

Mesaj de Zuckala » 10 Iun 2011, 07:05

si eu :lol: :lol: :lol:

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Mesaj de nucus » 10 Iun 2011, 07:24

Sigur ca nu vrea nimeni !Astea sint conditiile ! Exceptia esti tu, doar ca tu te vrei si noi nu te vrem (vezi sa nu se intimple ca in Lapusneanu dupa celebra amenintare!) ! Crezi ca vesnicile amenintari ,insulte ,procese, promisiuni neonorate,rezolvari abramburiste a unor situatii (vezi problemele arbitrilor si antrenorilor 'federali' pe care ii ei de la niste structuri care ,spui tu, sint ilegale,vinderea pestilor la pret de dumping etc.etc) ti-au "comis" o imagine de presedinte de fed.? Crezi ca cei de linga tine (cei care au un cuvint serios si la obiect de spus :Vali,Petrush,Shoco... si probabil chiar Gerula)nu si-au dat seama cu cine au deaface ? Ca tu nu poti construi nimc ci poti doar distruge ?Preferi doar "vesnicile inceputuri" si trebuie sa spun ca,dupa parerea mea, nici aici nu ai "har" !

Scrie răspuns