Campionatului National de Spinning Neumarkt 2011

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

melculbeat
veteran
veteran
Mesaje: 994
Membru din: 08 Mar 2006, 00:59

Mesaj de melculbeat » 05 Iun 2011, 19:21

T.Adrian scrie:Noutati de la Valea Argovei? Ce campionat e asta unde nu exista updateuri intermediare finale imediat ce s-a termiant etapa.
desi te incadrezi f bine in genul "aplaudac", desi am dubii in ceea ce te priveste...poate vrei sa stam de vorba la o bere, ca doar sintem din aceeasi "comuna"...desi, eu nu ma consider primitiv. ce zici?
in 1923/ s-a nascut un mit/ nu existau stelishti shi nici catzei/ dar exista Rapid

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 05 Iun 2011, 19:32

http://www.wsbteam.com/


Iote rezultatele...Avind in vedere ca au trecut doar citeva ore de la final,eu zic ca au aparut ,extrem de repede..Daca s-ar fi dat asa de repede si niste premii..... :roll: :roll:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Mesaj de cristi.albu » 05 Iun 2011, 20:22

T.Adrian scrie:Noutati de la Valea Argovei? Ce campionat e asta unde nu exista updateuri intermediare finale imediat ce s-a termiant etapa.
sper ca e OK
http://www.lrs.ro/clasamente/2011-O-etapa2.html
Acesta este clasamentul aceste manse, sper ca este bun
Au fost pb la softul care face clasamentul
S-ar putea sa fie ceva pb la fisele individuale

T.Adrian
veteran
veteran
Mesaje: 1282
Membru din: 13 Ian 2010, 23:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de T.Adrian » 05 Iun 2011, 20:29

@melcubeat
Nu am inteles exact chestii cu "primitivitatea"...cat despre bere, oricand.

Aparent am fost perceput usor gresit si imi cer scuze :roll: . Ma intereseaza fenomenul competitional indiferent de ce natura este el, chiar daca momentan doar din pozitia de observator.

Cam mofturosi salaii in weekendul asta :(
Oricum, felicitari tuturor concurentilor!
Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Mesaj de cristi.albu » 05 Iun 2011, 20:33

Din pacate DA, Confruntarea din Valea Salailor, asa cum am numit-o noi, s-a dat mai mult cu soarele arzator si caldura.
Explicatii... Patronul baltii zicea ca apatia s-ar putea datora cresterii considerabile a nivelului apei din ultima saptamana. In saptamanile premergatoare concursului s-a prins foarte bine.
Insa din pacate in pescuit apar mereu surprize, unele neplacute.

melculbeat
veteran
veteran
Mesaje: 994
Membru din: 08 Mar 2006, 00:59

Mesaj de melculbeat » 07 Iun 2011, 08:00

T.Adrian scrie:@melcubeat
Nu am inteles exact chestii cu "primitivitatea"...cat despre bere, oricand.

Aparent am fost perceput usor gresit si imi cer scuze :roll: . Ma intereseaza fenomenul competitional indiferent de ce natura este el, chiar daca momentan doar din pozitia de observator.

Cam mofturosi salaii in weekendul asta :(
Oricum, felicitari tuturor concurentilor!
de luni incolo, bere...oricind.
chestia cu primitivitatea era un joc de cuvinte vis-s-vis de aceeasi "comuna".
cit despre comentariul tau vis-a-vis de afisarea rezultatelor...ce sa zic? ma feresc sa-l cataloghez. darrrrrr, la o etapa organizata de liga, atit ai putut sa gasesti ca fiind in neregula? sper ca vreodata, daca federatia se va dovedi viabila, sa existe si transmisiuni live pe toate canalele de sport, de la etapele din cadrul singurului CAMPIONAT NATIONAL VERITABIL, dar inexistent. :wink:
in 1923/ s-a nascut un mit/ nu existau stelishti shi nici catzei/ dar exista Rapid

T.Adrian
veteran
veteran
Mesaje: 1282
Membru din: 13 Ian 2010, 23:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de T.Adrian » 07 Iun 2011, 09:12

melculbeat scrie: darrrrrr, la o etapa organizata de liga, atit ai putut sa gasesti ca fiind in neregula?
Stai asa... Cine a zis ca vreau sau caut ceva in neregula la Liga? Nu nu, eram doar curios de rezultate (si nu eram singurul), pentru ca la prima etapa am avut parte destul de rapid atat de rezultatele primei zile, cat si de cele finale. 8)
Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.

melculbeat
veteran
veteran
Mesaje: 994
Membru din: 08 Mar 2006, 00:59

Mesaj de melculbeat » 07 Iun 2011, 09:50

si eu as fi vrut sa le vad mai repede, dar uneori atit se poate. dar sa fii sigur ca cei direct implicati, participantii, au aflat in timp util rezultatele. :wink:
in 1923/ s-a nascut un mit/ nu existau stelishti shi nici catzei/ dar exista Rapid

Scrie răspuns