BIG 5 EGRETA PRO

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
popa razvan
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 101
Membru din: 23 Sep 2013, 10:45

Re: BIG 5 EGRETA PRO

Mesaj de popa razvan » 14 Oct 2013, 12:20

Va rog sa-mi trimiteti adresele de mail toti cei care nu intelegeti clasamentul in forma postata pe forum.Va voi trimite tabelele atasate. Adresa:
razvanpopa001@yahoo.com
Va multumesc!

SAM74
junior
junior
Mesaje: 57
Membru din: 14 Mar 2011, 19:41
Localitate: Cluj-Napoca

Re: BIG 5 EGRETA PRO

Mesaj de SAM74 » 14 Oct 2013, 18:40

Felicitari organizatorului.
Felicitari castigatorilor
Felicitari Romtelecom pentru surprizele placute
Un concurs reusit cu o surpiza placuta Lacul Isac care a doua zi a dat mai multe stiuci decat incita Cormoran
Cu siguranta ne vedem la a 2-a editie.
Singurul inconvenient a fost un individ nesimtit care cu o seara inainte afirma ca el participa la competitii de 40 ani.Poate de unul singur ,iar in prima zii se auzea numai motorul lui turat la maxim pe toata incinta Cormoran
VA ROG NU-L MAI ADUCETI PE VICTOR TARUS CA STRICA DIN NOU CONCURSUL SI AR FI PACAT
Dar tin sa va felicit pentru diploma acordata acestui personaj notoriu al ,,pescuitului de competitie'' MOTORUL DE AUR

Laurentiu Andronic
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 260
Membru din: 16 Mai 2007, 16:49

Re: BIG 5 EGRETA PRO

Mesaj de Laurentiu Andronic » 15 Oct 2013, 08:03

Multumesc organizatorilor care au facut eforturi ca acest concurs sa se desfasoare in cele mai bune conditii !
Conditii de cazare excelente , mancare de asemenea si gazde primitoare .
Daca sa tineau ambele manse pe Isac cu siguranta se prindea mai mult peste si concursul devenea si mai disputat .
Iar daca noi nu am fost lasati pe incinta Cormoran nici macar cu motor electric atunci de ce domnului Tarus i s-a permis sa tavaleasca cu motorul de 15 cai la blana majoritatea locurilor de pescuit ?
P.S. O mare bila neagra pentru cei care au retinut pestii pentru acasa in mansa a doua :oops:

alex_kryter
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 11
Membru din: 06 Mar 2010, 13:32
Localitate: Iasi
Contact:

Re: BIG 5 EGRETA PRO

Mesaj de alex_kryter » 15 Oct 2013, 09:09

Felicitari organizatorilor, arbitrilor si castigatorilor!
O idee foarte buna cu mansa pe natural, chiar daca nimeni nu se astepta la inceput la atatea capturi. Un concurs reusit care obliga pentru editia II.

oanavictor
junior
junior
Mesaje: 73
Membru din: 18 Oct 2005, 22:13
Localitate: COMUNA TAMADAU ,SAT DARVARI ,JUDETUL CALARASI
Contact:

Re: BIG 5 EGRETA PRO

Mesaj de oanavictor » 15 Oct 2013, 16:21

felicitari castigatorilor !
felicitari tuturor concurentilor pentru sportivitatea si comportamentul din timpul concursului !
felicitari organizatorilor pentru modul in care sau straduit ca toata lumea sa fie multumita !
multumiri ionut romtelecom dolce sport pentru cadourile de foarte buna calitate si inspiratie cat si pentru premiu de la biban !
multumiri dragos bana abrevis pentru lingurile prinzatoare !
multumiri sorin podaru pentru vinul alb si rosu de cea mai buna calitate !
multumiri personalului egreta resort pentru servicii !
SIGUR REVIN CU CEA MAI MARE PLACERE .

BCh
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 4
Membru din: 02 Oct 2013, 10:11

Re: BIG 5 EGRETA PRO

Mesaj de BCh » 17 Oct 2013, 10:00

Concurs frumos, s-au vazut eforturile organizatorilor care au compensat lipsa de experienta prin pasiune si atitudine pozitiva, ne-am simtit foarte bine - JOS PALARIA! Pacat pentru elementul deranjant de sambata, cand PESCARUL HOINAR a reusit sa exaspereze pe toata lumea gonind incontinuu cu 15 CP pe incinta. Sa mai spuna cineva ca dinozaurii sunt lenti ;)

mr.zander
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 18 Iul 2011, 04:00

Re: BIG 5 EGRETA PRO

Mesaj de mr.zander » 03 Ian 2014, 11:43

Cu scuzele de rigoare pentru intarziere, doresc sa felicit organizatorii si sa le multumesc pentru modul in care au organizat acest concurs. Conditiile au fost la superlativ, transport, cazare, meniul de la restaurant, bautura... ireprosabil!!! O surpriza foarte frumoasa din partea Dolce Sport, carora le multumim si sper ca se vor implica si in alte competitii de profil. Eu cred, ca de entuziasm avem mai mare nevoie decat de "experienta" deoarece am fost si la alte concursuri organizate de persoane cu "experienta" si nu am plecat cu aceleasi impresii pozitive... Despre pescuit ce sa zic! Prima mansa, desfasurata pe incinta Cormoran, a fost fenomenala, cu peste 25 de capturi.... a doua mansa, desfasurata pe lacul Isac, dezastru pentru mine si colegul meu Mircea Ciobanu dar recital pentru alte echipe... Felicitari inca o data organizatorilor dar si castigatorilor acestui concurs. Ar fi un singur punct negativ dar sunt prea multe plusuri ca sa aducem in discutie aceasta problema, care oricum i-a fost comunicata oraganizatorului si speram ca maceluri de genul acesta, sa nu se mai repete... vina este oricum impartita cu cei care au participat la macel... 50%/50% ca sa nu se supere nimeni.
Concluzie, Domnilor Organizatori, va rog sa-mi spuneti unde sa trimit taxa pentru urmatoarea editie.
Cu stima,
Alex Dima

razvanpopa
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 6
Membru din: 14 Apr 2014, 06:38

EGRETA SPRING 17-18 MAI 2014

Mesaj de razvanpopa » 14 Apr 2014, 06:51

Deschidem sezonul 2014 cu Concursul Egreta Spring, desfasurat pe 17-18 mai in incinta Cormoran. Din cauza prohibitiei extinse la stiuca de anul asta nu putem organiza o mansa pe natural asa cum ne propusesem. Regulamentul si programul concursurilor le puteti gasi pe site-ul firmei:
http://www.hidroturism.ro
Cei care doresc sa se inscrie sunt rugati sa sune le : Dan Ghinescu 0723 226 135
Razvan Popa 0722 317 908

Scrie răspuns