Amical pe Lacul Beresti-Sascut

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4610
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Amical pe Lacul Beresti-Sascut

Mesaj de vali stratonov » 31 Iul 2013, 11:12

poate cu un pic de ajutor de la oameni care au mai organizat cu succes si alte competitii ,,amicale'' si nu numai, poate fi un succes.

premisa de la care s-a plecat.........sa nu fiu atat de entuziasmat.....de ce?nu oricine e in stare sa organizeze???nu suntem capabili,noi,altii???!
1. care ar putea fi ajutorul si in ce consta?

2. "entuziasmat" in sensul de-a NU fi atit de sigur de participarea celor de pe lista postata pe LRS, avind in vedere faptul ca e o etapa Open cu fix 1 saptamina inaintea Berestiului....iar distantele si costurile nu sunt deloc mici....pt. unii cel putin.

3.treaba cu "nu suntem in stare sa organizam...noi altii " o iau ca o "gluma nereusita :evil: " ....nu inteleg de unde pina unde ai inteles asta de la mine , dar ma rog.....poate e de vina perioada asta de canicula. :roll:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4610
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Amical pe Lacul Beresti-Sascut

Mesaj de vali stratonov » 31 Iul 2013, 11:15

LucianBc scrie:Vali, in anunt am trecut posibili participanti. Intr-o discutie cu nea Nucu a zis ca e posibil sa vii si tu. De asta te-am trecut. Taxa de concurs dimineata la sedinta tehnica in caciula.
Lucian , acum am inteles , doar ca nea Nucu nu a prea fost atent la ceea ce i-am spus :roll: ...in rest daca totul e ok s-ar putea sa pot veni.
Spor in organizare si sa aveti cit mai multi concurenti.
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
fishi
veteran
veteran
Mesaje: 1805
Membru din: 31 Aug 2005, 11:12
Localitate: brasov

Re: Amical pe Lacul Beresti-Sascut

Mesaj de fishi » 31 Iul 2013, 12:48

vali stratonov scrie:
poate cu un pic de ajutor de la oameni care au mai organizat cu succes si alte competitii ,,amicale'' si nu numai, poate fi un succes.

premisa de la care s-a plecat.........sa nu fiu atat de entuziasmat.....de ce?nu oricine e in stare sa organizeze???nu suntem capabili,noi,altii???!
1. care ar putea fi ajutorul si in ce consta?

2. "entuziasmat" in sensul de-a NU fi atit de sigur de participarea celor de pe lista postata pe LRS, avind in vedere faptul ca e o etapa Open cu fix 1 saptamina inaintea Berestiului....iar distantele si costurile nu sunt deloc mici....pt. unii cel putin.

3.treaba cu "nu suntem in stare sa organizam...noi altii " o iau ca o "gluma nereusita :evil: " ....nu inteleg de unde pina unde ai inteles asta de la mine , dar ma rog.....poate e de vina perioada asta de canicula. :roll:

1)De orice fel
2)Totul esa vrem
3)am exagerat eu un pic,scuze! :cry:

Scrie răspuns