"AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Matei Claudiu
veteran
veteran
Mesaje: 893
Membru din: 31 Mai 2007, 22:35
Localitate: Pitesti

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de Matei Claudiu » 04 Noi 2012, 14:02

Imagine

Uploaded with ImageShack.us
Imagine

Uploaded with ImageShack.us
Imagine

Uploaded with ImageShack.us
Imagine

Uploaded with ImageShack.us

Dizzy
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 15
Membru din: 16 Oct 2012, 15:15

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de Dizzy » 05 Noi 2012, 09:35

Salutari de la baietii de la 21 pana la 25 (din lista) si felicitari tuturor, in special organizatorilor; a fost foarte reusita iesirea.
Nu mai vorbim despre varza si mujdei - baietii care au fost stiu deja (cica Vali le-ar fi facut :mrgreen: ), despre bancuri, povestiri (Craciunita, morunasi etc), iar captura pastra(ma)ta... :respekt:

Inca o data, felicitari tuturor.
Stima!

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de hades » 05 Noi 2012, 09:56

As dori sa felicit organizatorul, Dan Ingineru pentru initiativa si pentru tot ce a facut, pe Ionut, administratorul bazinului pentru implicarea de care a dat dovada si nu in ultimul rand as dori sa-i salut si sa-i felicit pe toti participantii la aceasta "competitie" care s-a dovedit a fi cu adevarat amicala!
Totodata sa ii multumesc lui Vali Vij pentru mujdei si sa nu mai povestim de varza la ceaun..... :respekt:
In acelasi timp doresc sa ii multumesc si pt. "micile" ponturi pe care cu siguranta le voi folosi data viitoare pe acest bazin! :respekt:
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de Gogol » 05 Noi 2012, 10:12

O intalnire extraordinara din toate punctele de vedere. Toti oamenii implicati in acesta ''miscare" s-au ridicat la inaltime, de la propietarul baltii, administrator, paznici, bucatari, organizator si concurenti. Totodata tin sa le multumesc pe aceasta cale si sper sa fie cu repetitie in cel mai scurt timp posibil. Am avut ocazia sa cunosc useri-pescari de pe acest forum, niste tipi foarte amabili, ai ce sa discuti cu ei, onesti si binevoitori. Ii salut si pe pitesteni cu care m-am simtit bine alaturi de ei. Imi pare rau ca nu am avut timp sa discut mai mult cu ocupantul locului doi, un tip atat de onest si modest care nu posteaza pe forum dar a iesit in evidenta prin locul castigat. Despre locul intai n-am ce sa spun, jos palaria, dar ce sa-i faci..? e de-al casei si le-a dat telefon salailor inainte si i-a anuntat ca vine. :elkgrin:

Razvan Pop
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 01 Noi 2012, 10:20

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de Razvan Pop » 05 Noi 2012, 10:33

Pe baiatul de pe locul II il cheama George, tin sa-i multumesc si eu pentru sfaturi si faptul ca m-a incurajat sa insist cand eu imi pierdusem orice speranta. Sper sa ne mai vedem cu totii si cu alte ocazii. :)

Avatar utilizator
TheFly
veteran
veteran
Mesaje: 1076
Membru din: 09 Oct 2007, 18:33

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de TheFly » 05 Noi 2012, 11:08

ii salut si eu pe toti cei prezenti sambata (concurenti, organizatori, gazde, bucatari) si ii felicit pe cei clasati pe primele 4 locuri. Desi ca unul ale carui pricepere, experienta si talent sunt evidente :) locul 5 ocupat in final nu poate fi multumitor, totusi s-a compensat prin anturajul foarte placut si prin evenimentul de dupa partida.

Personal, regret doar ca nu am inceput de dimineata cu mancatul si cu spriturile :)

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de vijelie » 05 Noi 2012, 12:38

o zi buna incepe cu Vijelie :)))) eu am facut in dimineatza concursului ritualul de curatare sufleteasca cu 4 tzoiuri de palinka :))) dupa aia dumnezeu cu mila cum a iesit varza tocata alea alea :)))))) la mujdei eram fresh .... respect pentru patron, rude, paznici si nu in ultimul rand respect :respekt: concurentilor care s-au comportat exemplar... ma bucur ca TOTI au inteles ca natura acestui concurs a fost una de socializare si distractie si nu una de scos ochii, ingamfare sau alte orgolii fara rost :respekt: :respekt: :respekt:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
Striper
veteran
veteran
Mesaje: 599
Membru din: 12 Iun 2007, 12:22
Localitate: Bucuresti

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de Striper » 05 Noi 2012, 13:08

A fost interesant si frumos. Peste destul in balta, cu centimetri legali sau chinezesti. Relaxu' alb cu spate maro a fost prinzator (de gura sau de spinare).

Mancare de nota 10, mai ales pastrama cu mamaliga. O gazda si un organizator minunati :respekt:

Insa peste toate, o atmosfera prietenoasa si buna dispozitie cat cuprinde. Probabil vor lipsi cu desavarsire la un concurs cu premii sau pe bani multi. La cat mai multe astfel de concursuri amicale finalizate cu o masa campeneasca! La urmatorul amical, fac eu rost de un microbuz, sa nu ne mai complicam cu condusul, politia, bidoane ramase pline... :D

Va invit la poze!

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Dizzy
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 15
Membru din: 16 Oct 2012, 15:15

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de Dizzy » 05 Noi 2012, 16:04

Salut,

Poate, pentru cei fara cont pe facebook, va faceti careva pomana si puneti niste poze si pe aici...

Multumim anticipat! :mrgreen:

T.Adrian
veteran
veteran
Mesaje: 1282
Membru din: 13 Ian 2010, 23:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "AMICAL" de Spinning - Izvoarele (Giurgiu)

Mesaj de T.Adrian » 05 Noi 2012, 16:49

Pozele lui Striper "spun" cam totul :respekt:
Pentru si mai multe detalii, trebuie sa fi fost acolo :elkgrin:
Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.

Scrie răspuns