A sucombat LRS?

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
lazarini
veteran
veteran
Mesaje: 1106
Membru din: 18 Mar 2005, 00:50
Localitate: Arad

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de lazarini » 22 Ian 2013, 11:42

apsalba scrie: Nu contez pe nimeni dintre actualii practicanti de pescuit la spinning. Ei au lumea lor, nu știu cu ce se mănâncă performanța sportivă.
Avand in vedere ca vine de la tine, eu pe asta o vad detasat postarea anului.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de Mister Fisherman » 22 Ian 2013, 11:48

LucianBc scrie:Intrebare simpla: CE VREI DE LA NOI , CEI DIN LRS?
Sa va gestioneze el banii , sa va faca niste "oferte de nerefuzat" + comisionul cooperatist ... oricum el nu are treaba cu pescuitul sau cu competitia :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
MatrixVR5
veteran
veteran
Mesaje: 741
Membru din: 01 Noi 2004, 16:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de MatrixVR5 » 22 Ian 2013, 12:46

apsalba scrie:
LucianBc scrie:Intrebare simpla: CE VREI DE LA NOI , CEI DIN LRS?
Ți-a cerut cineva ceva? Voi din LRS nu existați. LRS este constituită din cluburi, dar voi nu știți ce sunt alea. Și nici că organizează ilegal Campionatul Național!
Uite cine stie ! :lol: :wallbash:
In 2012 la cate concursuri ai participat ( concurent / organizator ) ?
In clasamentul general ( stationar , crap , spinning , fly ) , pe ce loc esti clasat, daca ai participat ca sportiv ?
De ce nuti faci si tu o Liga de pescuit sportiv , in care sa vi cu ceva benefic si sa fie o concurenta intre LRS si Liga ta. Cluburile si sportivii sa aiba ce sa aleaga ... :roll: .
FISHING IS LIFE.
The rest just details!

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de Adelin » 22 Ian 2013, 12:49

apsalba scrie:Nimeni nu este de neînlocuit. Ține minte că nimeni nu este de neînlocuit.
Da, dar cand trebuie sa inlocuiesti pe nimeni cu....nimeni e cam acelas lucru...adica: " 0+0=0 " ...asta a zis-o si Louis de Funès, deci nu e replica mea ...poate stia si el ce stia de federatie inca de pe atuncea.

apsalba scrie:PS Am făcut pentru pescuitul sportiv mai multe decât au făcut alții. :lol: :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: :shock: CE?!!!....valuri, polemici, vrajba, intrigi, confuzie, prosteala, alba-neagra, minciuni, promisiuni desarte, abureala, vrajeala, procese pierdute, certuri, amenintari cu arcanul....si toate astea in numele si pt pescuitul sportiv!

BRAVO! :oops: :oops: :oops:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de Adelin » 22 Ian 2013, 12:54

LucianBc scrie:Intrebare simpla: CE VREI DE LA NOI , CEI DIN LRS?
Ghici ghicitoare?!!!.....el ne vrea binele!!!!...binele bescarilor de combetitie!....tu nu ai citit cabra cu trei iezi?!

Trei iezi cucuieti,
Mamei usa descuieti!
Ca mama v-aduce voua:
Frunze-n buze,
Lapte-n tate,
Drob de sare
in spinare,
Malaies
in calcaies,
Smoc de flori
Pe subsuori.
:twisted: :twisted: :evil: :twisted:

- Hai! deschideti cu fuga, dragii mamei, cu fuga!


:lol: :lol: :lol: :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de nucus » 22 Ian 2013, 12:56

@apsalba:Nimeni nu este de neinlocuit ! .Cumplit adevar ,dar desigur nu se refera la geniile mari cu minti tembele gen pacaliciul expirat ! Mare noroc ca ne mai distrezi cu gargara ta. Popescule raspopit (cu un sir de popi ne raspopiti ca inaintasi) te aud de ani de zile spunind aceleasi aberatii :federatiile tale sint singurele legale si singurele in masura sa organizeze concursuri legale.Si atunci cum se face ca de cind te stiu ,adica de fo 6-7 ani,n-ai fost in stare sa organizezi niciun concurs mai de Doamne ajuta??? Cum se face ca toti cei pacaliti de tine s-au desteptat destul de repede ? Inclusiv gerula ! Daca ai avea macar un rudiment de obraz n-ai mai indrazni sa apari pe toate forumurile unde nu esti decit bataia de joc a tuturor,motiv de greata si scirba perpetua ! Popescule esti jalnic !!!! Mai ai neobrazarea sa spui ca tu ai facut multe pentru pescuit cind de fapt nu ai facut decit sa incerci sa iei cu japca (aici cred ca ai trebui sa faci o federatie ,la luat cu japca) munca altora (dar nu ti-a reusit) sau sa distrugi ceea ce era deja facut ! Scopul tau ,mai mult decit nobil, scuza mijloacele ???? Jalnic,expirat,descompus,penibil,lipsit total de caracter, irsponsabil,mitoman,latrina tuturor ....du-te putin la pshiatru sau cauta un pshiolog ! Promit sa facem cheta sa-ti platim tratamentul si chiar sa infiintam o federatie cu sediu la Socola :lol1: ....(in situatia cind mai sint sperante sa fii recuperat) si sa ti-o facem cadou !

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de apsalba » 22 Ian 2013, 13:09

Văd ceva frustrare în postarea ta! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tu ești un nimeni care nu știe decât să dea cu zoaie. O să rămâi un nimeni în continuare.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de apsalba » 22 Ian 2013, 13:14

MatrixVR5 scrie:
apsalba scrie:
LucianBc scrie:Intrebare simpla: CE VREI DE LA NOI , CEI DIN LRS?
Ți-a cerut cineva ceva? Voi din LRS nu existați. LRS este constituită din cluburi, dar voi nu știți ce sunt alea. Și nici că organizează ilegal Campionatul Național!
Uite cine stie ! :lol: :wallbash:
In 2012 la cate concursuri ai participat ( concurent / organizator ) ?
In clasamentul general ( stationar , crap , spinning , fly ) , pe ce loc esti clasat, daca ai participat ca sportiv ?
De ce nuti faci si tu o Liga de pescuit sportiv , in care sa vi cu ceva benefic si sa fie o concurenta intre LRS si Liga ta. Cluburile si sportivii sa aiba ce sa aleaga ... :roll: .
Nu pot să fac o ligă. Am făcut o federație! :lol: :lol: :lol: :lol:
Și nu pricepi că o federație nu se confundă cu o lansetă? Când o să pricepi asta, atunci o să-mi dai dreptate!
PS Nu vreau să ajung sportiv de performanță. Vârsta mea nu-mi permite. Dar ce încerc eu să fac acum, este ce nu au reușit toți deștepții care se produc în această cocină. Federația Sportivă, singura soluție pentru rezolvarea problemelor din pescuitul sportiv. Lucru unanim recunoscut, dar ca tot românul care se respectă, unii nu cred că este bună decât dacă o fac ei. Au avut timp 23 de ani de când avem democrație. De ce nu au făcut-o?

Adelin, cum stai cu pozele? :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de razvan m. » 22 Ian 2013, 13:22

apsalba scrie:Nu pot să fac o ligă. Am făcut o federație! :lol: :lol: :lol: :lol:
Poti pregati actele pentru urmatoarea, ca asta nu mai are multe zile. :headbash:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: A sucombat LRS?

Mesaj de apsalba » 22 Ian 2013, 13:35

Mihuță, avocat de doi lei, dacă petentul într-o cauză își retragere cererea, ce se întâmplă? Hai să te văd ce avocat ești!

Scrie răspuns