UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

ionut_tr
veteran
veteran
Mesaje: 1176
Membru din: 21 Noi 2010, 15:53

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de ionut_tr » 01 Sep 2016, 13:38

am depus o sesizare la politie azi si am fost indrumat de domnul comandant sa il determin pe colegiul nostru , andrei niculescu , sa inapoieze ori banii ori lanseta pana se pun in derulare procedurile cat inca mai este timp . asadar astept un raspuns.......

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de chrisfisher » 01 Sep 2016, 13:46

Las sa-ich facă dosar ......sa poată avea o viata liniștită. Îți dai seama ca acum, și dacă ar fi jmanglit lanseta,nu mai are tupeu sa recunoască.

ionut_tr
veteran
veteran
Mesaje: 1176
Membru din: 21 Noi 2010, 15:53

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de ionut_tr » 01 Sep 2016, 13:55

sesizare nr 294141 din 1 sept 216 iar mâine sunt chemat la audieri şi voi prezenta ceva ce andrei a omis discuţiile dintre noi doi înregistrate pe telefon

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de chrisfisher » 01 Sep 2016, 14:24

Bravo

Gabriel68
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 139
Membru din: 14 Apr 2014, 12:49

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de Gabriel68 » 01 Sep 2016, 14:34

Ionut,este urat ceea ce s-a intimplat.se pare ca nu toti oamenii sant corecti.sper ca vei gasi o rezolvare amiabila la aceasta problema,si domnul andrei niculescu sa- ti rerurneze lanseta ori banii..cat despre politie eu nu mi-as pune mari sperante in ajutorul lor.mult noroc.

ionut_tr
veteran
veteran
Mesaje: 1176
Membru din: 21 Noi 2010, 15:53

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de ionut_tr » 01 Sep 2016, 15:58

eu încă aştept să îmi trimită ori lanseta ori banii


bica777
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 267
Membru din: 19 Feb 2013, 07:11

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de bica777 » 01 Sep 2016, 19:23

te sustin si eu ioane , acesti magari trebuie sa dispara de pe forumuri

Avatar utilizator
pearch23
veteran
veteran
Mesaje: 819
Membru din: 27 Noi 2012, 11:57
Localitate: Bucuresti

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de pearch23 » 01 Sep 2016, 20:03

V-as intreba pe fiecare dintre voi care ati dat un raspuns la acest subict daca stii-ti intradevar cum s-au intamplat lucrurile , sau daca e frumos ca in necunostinta de cauza sa vorbiti pe cineva de rau fara al cunoaste ? ... Cred k cel mai corect este ca fiecare dintre voi sa vb daca cunoaste cauza ... Mai ales k am vandut destule produse pe acest forum , fara ca cineva sa vorbesca urat la adresa mea ... Nust daca cu acest topic am 3 bile negre ...

Subiectele la aceste bile negre au fost diverse ... Cautati sa vedeti

Nu-mi pot da cu parerea la adresa unei persoane de RAU sau de BINE , dar ma pot adresa liber la subiect nu la persoana si asta din respect ...

Atat de usor se poate face rau , bine mai rar sau deloc ...

Ma mai repet inco data ... Marius ai rabdare ca politia sa faca lumina in aceasta situatie . Ti-a zis si Victor . Nu te-ai putut aptine sa faci aceasta reclamatie la acel moment in care stiai tot ce trebuie ? ...

O seara buna va doresc !!
Catch & Release

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Re: UMILIT DE USERUL @pearch23 , CAUT DREPTATE

Mesaj de rine » 01 Sep 2016, 20:55

@pearch..esti supărat ca ai primit cadou un tub gol? Mie greu sa cred asta!să cred ca tr-ul ti-a expediat în naivitatea lui pachetul incomplet! Fara bani! Pe cine te minți mai?Noi ne-am vazut cu timp în urma la gara, am luat niste voblere de la tine;esti cofetar si ai umblat și prin Franta daca-mi amintesc bine! Și acum esti un pusti cam de 25 de ani,,, este? Auzi; n-am trei bile negre! Pai eu n-am nici una și am primit produse numai ca am avut intenția să le iau, da' n-am dormit noaptea pana nu le-am plătit! Cum te suporți? Asta-i contravaloarea verticalitatii tale de om :400lei? Maximum-ul tau. Ca esti tânăr. De acum tre' sa cobori ștacheta! Esti al doilea caz în ultimii 4 ani pe acest forum!celălalt de vârstă ta! Puțini dar și prea mulți!ia celălalt de exemplu și dipari de aici :wink:

Scrie răspuns