Rambo Varianta feminina

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
geppetto
veteran
veteran
Mesaje: 1699
Membru din: 18 Noi 2007, 22:47
Localitate: constanta
Contact:

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de geppetto » 21 Iun 2014, 10:13

Referitor la topic, în sfârșit. Fata asta Lavinia sau Rambo, cum îi zic unii, e cam jenant de naivă. Săraca. Că are emisiune și poate se uită populimea, bravo ei. Dar am impresia că multă lume se uită ca să râdă de dânsa, cum se uită lumea la Nikita, Vadim, Naomi, Fernando de la Caransebeș, Nicușor de la Brăila etc.
Oricum, atunci când îți asumi un rol care nu e pentru tine, pentru care după ce că ești naiv nici nu vrei să înveți și te faci de comandă fix față de telespectatorii pe care ar trebui să-i ai... na, trebuie să te aștepți să primești critica. Asta-i meseria.

https://www.youtube.com/watch?v=NLr19u_KQK4

Adi G
veteran
veteran
Mesaje: 2190
Membru din: 21 Sep 2010, 13:44
Localitate: Malu Garlei

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Adi G » 21 Iun 2014, 10:42

geppetto scrie:Referitor la topic, în sfârșit. Fata asta Lavinia sau Rambo, cum îi zic unii, e cam jenant de naivă. Săraca.
hmmmmda... io as zice mai degraba proasta... imi pare rau. desi, daca stau bine si ma gandesc, rectific, nu-mi pare rau deloc! :lol:
inainte de filmuletul cu somnii pitici nu aveam nimic cu ea... pacat ca s-au sters cele vreo 70 de comentare.... :oops: intai a sustinut ca EI (probabil ea si cu team-ul ei de filmari?) au facut filmul in italia intr-o zona unde nu exista somn pitic.... :oops: cu toate ca titlul era clar frantuzesc... :oops: apoi a sustinut sus si tare ca ala este somn african! :oops: dupaia, nu! ii crap pitic.... mancator de icre! :oops: mai apoi, nu stiu cum a dat-o in crapi chinezesti.... :oops: :oops: :oops: ei bine, toate astea cu o obraznicie si un tupeu nemaipomenit!!! de parca chiar stia ce scrie acolo... :wallbash:
incredibil de ce sunt in stare unii pentru BANI!!! :oops: creca lavinica noastra ii in stare s-o vanda si pe bunica-sa pentru o galetusa de boilies... :oops: :oops: :oops:
urat, foarte urat... la faze de astea se vede adevarata fatza a omului....

Adi G
veteran
veteran
Mesaje: 2190
Membru din: 21 Sep 2010, 13:44
Localitate: Malu Garlei

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Adi G » 21 Iun 2014, 10:44

p.s.: muiere ne-muiere... i don't give a fuck! ai intrat in hora cu pescarii??? joaca!!! :twisted:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de semlecangheorghe » 21 Iun 2014, 11:16

Bibane,tu nu porcaiesti userii???

Ooooo,sigur tu trebuie sa iei pastilutze.De alea pentru mansarda..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Adelin » 21 Iun 2014, 11:54

Adi G scrie:
geppetto scrie:Referitor la topic, în sfârșit. Fata asta Lavinia sau Rambo, cum îi zic unii, e cam jenant de naivă. Săraca.
hmmmmda... io as zice mai degraba proasta... imi pare rau. desi, daca stau bine si ma gandesc, rectific, nu-mi pare rau deloc! :lol:
inainte de filmuletul cu somnii pitici nu aveam nimic cu ea... pacat ca s-au sters cele vreo 70 de comentare.... :oops: intai a sustinut ca EI (probabil ea si cu team-ul ei de filmari?) au facut filmul in italia intr-o zona unde nu exista somn pitic.... :oops: cu toate ca titlul era clar frantuzesc... :oops: apoi a sustinut sus si tare ca ala este somn african! :oops: dupaia, nu! ii crap pitic.... mancator de icre! :oops: mai apoi, nu stiu cum a dat-o in crapi chinezesti.... :oops: :oops: :oops: ei bine, toate astea cu o obraznicie si un tupeu nemaipomenit!!! de parca chiar stia ce scrie acolo... :wallbash:
incredibil de ce sunt in stare unii pentru BANI!!! :oops: creca lavinica noastra ii in stare s-o vanda si pe bunica-sa pentru o galetusa de boilies... :oops: :oops: :oops:
urat, foarte urat... la faze de astea se vede adevarata fatza a omului....
Asta ca asa e...a dat-o urat in lambada. Crapul ala pitic din China, a cam halit-o la boiles... :-)))
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Adi G
veteran
veteran
Mesaje: 2190
Membru din: 21 Sep 2010, 13:44
Localitate: Malu Garlei

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Adi G » 21 Iun 2014, 15:46

:lol: :lol: :lol:

Adi G
veteran
veteran
Mesaje: 2190
Membru din: 21 Sep 2010, 13:44
Localitate: Malu Garlei

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Adi G » 22 Iun 2014, 21:38

Adi G scrie:
biban solzos scrie: stau acasa, pt ca aici e MAMA MEA , acea femeie care m-a facut, m-a ingrijit , m-a mangaiat , spalat, hranit, etc, etc....

Imagine
:twisted: :twisted: :twisted:

biban solzos
veteran
veteran
Mesaje: 587
Membru din: 12 Oct 2009, 06:35
Localitate: oradea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de biban solzos » 22 Iun 2014, 22:24

SF scrie:Bibi, cauta ajutor medic!!
O sa ai o viata mai placuta !

Ajutor medic sau medical ? Nu ca m-ar interesa expresia exacta , da' sa nu ramai tu in deruta ! Initial, te crezusem singurul suflet "poet" al forumului, care ai "mirosit " chimia :wink: dintre mine si Lavinia ...Ma bucuram sa vad ca printre atatzia "g...ei " exista un fior romantic ...Trebuia sa-mi dea de gandit particula "SF" ...Naiv cum sunt, credeam ca o sa ma "love" -easca Lavinia si tu o sa fii nash-ul ( n-am zis nas-ul, ca ala intra si-n c.ur, uneori :wink: ) ...N-a fost si nu va fi sa fie, pt ca fata, in lista ei are cel putin trei somitati ale forumului ....Te-or alcazit vreunul de nash ? Stii ca io-s sarac si nu dau decat 'putza" finei ....Da' poate nu poti nici la asta !! ...Nu-i bai, io pot, tu vino cu vreo trei voblere de clean ...Ajung !

E jenanta si postarea cu rusinea forumului ( sau ceva similar, ca nu mai meriti nici citare )...Incepi sa devii "identic natural " cu E-urile forumului ?
Ce te-a deranjat ? N-am comentat de voblere, lingurite, mulinete, bete, balti, rauri, lacuri, apsa alba ( cu postarile jenante ale unui moderator ) ...N-am avut treaba cu nimic la specific ...Pt ca-s constient ca-s paralel cu spiningareala ...Vrei sa fiu pedagog ca tine ? Sa invat lumea ceea ce-mi este mie neclar ? ...Las-o jos, ca macaie ca ratele lu' Gigi de pe Vladimirescu ...
Sau te-a deranjat cumva (si-ai tinut-o strans in tine ) faptul ca nu le-am permis unora sa rada de romani ? Oare dece nu te-a deranjat faptul ca radeau de mine ca-s pui de Decebal ? Nu conteaza ! Nu stiu daca-s pui de Decebal si Decebaloaica ...Dar sigur nu-s pui de liliac altoit intr-un fluture de lampa , gen jejil, ajedil sau alt jepil ...sau alte cupluri "realizate " pe marginea santului sau in capita de fan, dupa slujba duminicala ...Fii cuminte, stai pe c.urul tau, ca nimeni nu-ti ia nici poza la inramat, nici CV-ul la purecat ...Si, oare, pacaliciul forumului, cand vorbea de clone, stia ceva ??...
Daca te-ai zgarcit la trei voblere si nu vrei sa-mi fii nas, stai flexat ...E mai bine pt amandoi ....Eu nu-mi pierd timpul , tu blazonul ...

Ti-am vorbit frumos, atata timp cat m-am straduit sa "vad" frumos ce-mi scrii ...De azi, esti praf si pulbere de stele pt mine ...Treci la grupa mica...la "gei" .... :wink:

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Adelin » 22 Iun 2014, 22:41

Rog toti cei implicati in discutii sa pastreze un limbaj cat mai apropiat de civilizat, altfel o sa curat tot.
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

biban solzos
veteran
veteran
Mesaje: 587
Membru din: 12 Oct 2009, 06:35
Localitate: oradea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de biban solzos » 22 Iun 2014, 23:30

Adelin scrie:Rog toti cei implicati in discutii sa pastreze un limbaj cat mai apropiat de civilizat, altfel o sa curat tot.
Nu trebuie, Adelin...Lasa-o sa vada lumea ...Din seara asta, ma conformez cerintei SF-ului , care considera ca-s calamitatea forumului ...Cel mai simplu e un pas lateral ...Eu fac un pas lateral ....El a facut deja unul inapoi ( cu un singur "n" , @ rine :wink: ) ....Nu-i explic fenomenul, ca mai are cativa discipoli care-l "iubi" ...Si-l ajuta, plangandu-si soarta unul pe "IP"-ul celuilalt ...
Spune tu, am eu vreo vina ca ei nu pot decat "pu.lica" , "****.frici " , mamici si alti 'carici " :?: ...Nu, asta stiu, asa au crescut, asta au mancat, asa se simt bine ....Uita-te in coltul gurii la oricare ...Smecherasii au scobitori sau bete de chibrit ....Ei , vesnic sunt cu "pasarica" in gura ...Ce vina am eu ? Sa le-o dau p-a mea? Mi-e frica sa n-o muste ! Ca-s hamishi rau....
Pacat ! Aveti niste tupeisti care RUP orice categorie de politician ! In naivitatea mea, credeam ca nu exista nimic mai parsiv decat "politicul" ...

Asa, ca de final, Adelin, pastreaza-i , sunt ai tai, asa i-ai "crescut" , asa o sa-i ai !

Forumul l-am gasit PERFECT cand am inceput sa-l citesc ...Daca "pu.lele"-n gura considera ca eu stric imaginea forumului, nici un bai ! ...
Eu ies ...Da' raman multe-n gura ! Ei nu ies, ca fara forumuri, sunt morti !

Dar, ca sa nu se stearga mesaje sau sa se baneze ( ca @ johnnybravo nu sterge conturi :evil: ) , o sa-i las pe ai tai sa spuna ce vor ...E bine asa ? Ne mai auzim prin 2147 :!:

Scrie răspuns