Rambo Varianta feminina

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
biban solzos
veteran
veteran
Mesaje: 587
Membru din: 12 Oct 2009, 06:35
Localitate: oradea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de biban solzos » 25 Apr 2014, 22:06

cristi.albu scrie:ca sa iti elimin orice suspiciune... si mie imi place Dan, chiar mult, chiar daca nici el nu e cel mai bun pescar pe care l-am vazut si in plus mai frige si niste pastravi mici in direct, lucru care daca s-ar fi intamplat la Malin de ex il lua toata pescarimea la ... caras. Dan are insa are ceva unic ce ma tine in fata TV-ului toata emisiunea ... si nu inteleg de ce te iei de basmaua lui
EXACT ! Dan are ceva aparte, sincronizat pe difuzor si pixel...Ce-i al lui, e al lui ...Ca nu-i cel mai bun pescar ? Se poate . Vrei exemple de "energofish"-i care rup apa din sponsorizari cu cate 5-6 kg de nada specifica ( nu benzaresc, sa nu barfesc ) ...si prind , cu taieri la montaj 3 kg de batca intr-o zi lumina ???.....
Daca asta vreti si asta va cere "tatucul" , asta sa dati ...Noi dam pe buton ...Fara suparare :!:

Nu ma iau de basmaua lui....Da' parca-i Trompy cel negru, piratul marilor albaste cu ea in cap...L=o vazut bunica si m-o terorizat o luna sa-i cumpar si ei "carpa" ca a lu' Dan

ps: carpa = batic ....sa evit "faina" :P

Pif.
veteran
veteran
Mesaje: 550
Membru din: 13 Iun 2013, 15:44

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Pif. » 25 Apr 2014, 22:11

Io zic sa faceti o emisiune cu bibanu si Lavinia ,sa i vedem cum se pupa in direct, (atunci sa vedeti rating) m ai atat as vrea sa vad si m as duce unde si o dus mutu iapa(de bucurie bineanteles) ..in Delta ,pe jos cu o telescopica in spate :lol:
bibane din partea mea :respekt:

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de cristi.albu » 25 Apr 2014, 22:13

Cred ca Lavinia isi poarta singura de grija ... si eu am vazut-o numai in poze si la TV. Chiar i-am zis sa-si faca user ...
Vad ca o tot dai in "faina" ... eu ma refeream la faină, nu făină...
Legat de aspectele complexe, sunt aspecte care nu prea privesc publicul larg... avem si noi bucataria noastra.

Daca l-as cunoaste pe biban, poate as intervedia un rendez-vous la malil Dunarii...

biban solzos
veteran
veteran
Mesaje: 587
Membru din: 12 Oct 2009, 06:35
Localitate: oradea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de biban solzos » 25 Apr 2014, 22:34

Pif. scrie:Io zic sa faceti o emisiune cu bibanu si Lavinia ,sa i vedem cum se pupa in direct, (atunci sa vedeti rating) m ai atat as vrea sa vad si m as duce unde si o dus mutu iapa(de bucurie bineanteles) ..in Delta ,pe jos cu o telescopica in spate :lol:
bibane din partea mea :respekt:
Mai Pif-ule ...tu esti dat dracului ...de picioarele din spate... Si tu, care stiam ca esti din "zona " ? :evil: :evil: Ai uitat cand intram pe Colector , la Boiu, pe la colectiv, de rupeam masina ???....Cum sa mergi cu telescopica in spate, mai :twisted: :twisted: :twisted: Tu esti bihorean ? Eu stiu vreo 4 care merg cu "telescopica " in spate ....nu-i numesc :mrgreen: as fi "off" ...of ...of...of :wink: :wink:

pt mine ''telescopica"= putzurica ...Asa ca lasa "telescopica " pt cei 4 cavaleri ai Apocalipsei ....Tu vino la o clisa fripta , ca-i vremea ei ...pe Cris ...Nu-ti bate capul cu Togor ...Am xeroxat tot ce-l "doare " ....Ne ia "telescopica " manual, dupa lege :lol:

biban solzos
veteran
veteran
Mesaje: 587
Membru din: 12 Oct 2009, 06:35
Localitate: oradea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de biban solzos » 25 Apr 2014, 22:37

cristi.albu scrie:Cred ca Lavinia isi poarta singura de grija ... si eu am vazut-o numai in poze si la TV. Chiar i-am zis sa-si faca user ...
Vad ca o tot dai in "faina" ... eu ma refeream la faină, nu făină...
Legat de aspectele complexe, sunt aspecte care nu prea privesc publicul larg... avem si noi bucataria noastra.

Daca l-as cunoaste pe biban, poate as intervedia un rendez-vous la malil Dunarii...

Cristi, o pup pe Lavinia si te salut pe tine ....E tarziu...Putem reveni !

Pif.
veteran
veteran
Mesaje: 550
Membru din: 13 Iun 2013, 15:44

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Pif. » 25 Apr 2014, 23:07

Ziceam si eu asa ca ,doara cu telescopica sa u prins toti pesti din emisiunea lu Lavinia poate da norocu peste mine si prind si eu un peste :lol: ,
cat despre Togor ala nu i instare sa prinda pe nimeni ,ptiu scuip in san sper sa nu zic intr un ceas rau si sa ma prinda tocmai pe mine :lol:
Noapte buna la toti pescari sportivi :!:

Avatar utilizator
kiske13
veteran
veteran
Mesaje: 929
Membru din: 26 Ian 2011, 10:37
Localitate: Oradea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de kiske13 » 26 Apr 2014, 10:24

Ma oboseste rau emisiunea asta!

grama v
veteran
veteran
Mesaje: 595
Membru din: 17 Aug 2005, 08:13
Localitate: ADJUD VN

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de grama v » 31 Mai 2014, 07:50

m-am uitat si eu 10 minute ieri la ea,era vorba despre o capcana pt prins pestisori facuta din nuiele si apoi un pescuit la copca dupa ora 24,pe gheata subtire. :wallbash: chiar si asa a prins noaptea ,mai multi pesti ,decit prind eu vara o saptamina :lol1:

Avatar utilizator
old_radu
veteran
veteran
Mesaje: 3682
Membru din: 23 Feb 2007, 22:13
Localitate: Baia Mare

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de old_radu » 31 Mai 2014, 10:58

...ceea ce faceti voi , cei care ati postat in mod repetat in topicul acesta , se numeste sado-masochism !
...adica nu va place emisiunea , eroul principal , actiunea , dar totusi urmariti "serialul" si asta e evident , din moment ce ati reusit sa scrieti 21 de pagini doar despre subiectul asta .
:lol1:

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de cristi.albu » 02 Iun 2014, 20:33

Exact!
Am o veste buna si anume ca in curand vor incepe filmarile pentru noile aventuri ale Laviniei. :wink:
Din toamna, la F&H Channel

Scrie răspuns