Propunere Indecenta Vodafone

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 02 Mar 2007, 00:11

musKloiu scrie:asta este cea mai tare fraza:....

"Vodafone Rom�nia S.A. �si declina orice responsabilitate �n cazul �n care informa�iile de identificare ale persoanei declarata ca fiind titularul de
contract sunt comunicate unei ter�e persoane si folosite de aceasta.
"
adica daca tu iti dai datele de indentificare la cineva si aceasta persoana se declara titular si foloseste datele, nui vina Vodafone , daca ala suna zice ca esti tu da un nr de buletin si nu mai stiu ce si apoi te trece la un abonament de 2000$ / luna nu e problema lor ca tu tiai dat datele de identificare ... cei asa haios in asta nu inteleg? in rest nu mam chinuit sa cetesc ca ma plictisesc aistea, ajung la galeata de gunoi numa cand vad ca mi se cere sa fac ceva :lol: :lol: ...luarar dreq de telefon ca vine mult cand incepe sezonu de pescuit si sun cate 2.3 pretini sa vaz ceau facut la cheste si pe unde sa mai iesim :roll: :oops:

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 02 Mar 2007, 00:26

pikeman scrie:
musKloiu scrie:asta este cea mai tare fraza:....

"Vodafone Rom�nia S.A. �si declina orice responsabilitate �n cazul �n care informa�iile de identificare ale persoanei declarata ca fiind titularul de
contract sunt comunicate unei ter�e persoane si folosite de aceasta.
"
adica daca tu iti dai datele de indentificare la cineva si aceasta persoana se declara titular si foloseste datele, nui vina Vodafone , daca ala suna zice ca esti tu da un nr de buletin si nu mai stiu ce si apoi te trece la un abonament de 2000$ / luna nu e problema lor ca tu tiai dat datele de identificare ... cei asa haios in asta nu inteleg? in rest nu mam chinuit sa cetesc ca ma plictisesc aistea, ajung la galeata de gunoi numa cand vad ca mi se cere sa fac ceva :lol: :lol: ...luarar dreq de telefon ca vine mult cand incepe sezonu de pescuit si sun cate 2.3 pretini sa vaz ceau facut la cheste si pe unde sa mai iesim :roll: :oops:
Lua-l-ar reaq de user de telefonie mobila......ptiu doamne iarta-ma ce blasfemie am facut......cum am putut sa-mi exprim parerea vis a vis de compania de telefonie mobila care fura banii la lume.....fac blocuri pe banii lor si le dau formulare gen tip model cel de mai sus ca sa-si spele mainile murdare de specula. :lol: :lol:
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 02 Mar 2007, 01:08

:lol: welcome to Romania :lol:

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 02 Mar 2007, 01:10

da daca-mi platesc factura ?....sunt OK si in ROMANIA ....nu? :lol:
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 02 Mar 2007, 01:13

:lol: asai daca ne mananca limba :lol: parca am devenit dependenti, ce liniste era fara telefon :oops: nu te deranja nimeni, nu deranjai pe nimeni si nu te durea buzunaru ca era mocca :evil:

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 02 Mar 2007, 01:15

esti nostalgic?....cati ani ai? :lol:
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 02 Mar 2007, 01:17

musKloiu scrie:esti nostalgic?....cati ani ai? :lol:
24 :P

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 02 Mar 2007, 01:18

musKloiu scrie:esti nostalgic?....cati ani ai? :lol:
mio scapat inca un post...anyway...dc?

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 02 Mar 2007, 01:24

Este o suma frumoasa cu care m-am mandrit si eu odata... 8)
Telefonia mobila cu ce se poate mandri?....cu texte de genul celui de mai sus klar :lol: .....
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 02 Mar 2007, 01:28

musKloiu scrie:Este o suma frumoasa cu care m-am mandrit si eu odata... 8)
Telefonia mobila cu ce se poate mandri?....cu texte de genul celui de mai sus klar :lol: .....
multi inainte, ca napoi din pacate nu mai mere :D

tiam zis ca nici nu dau atentie textelor de acoloca ma enerveaza, nu zic mio fu util telu de multe ori, dar daca se incearca o manipulare prin el si chestii dastea nu suna bine deloc , aruncalas la wc, fara sa platesc factura :lol: :lol:

Scrie răspuns