Moral sau imoral !!?!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
ionutz_gr
senior
senior
Mesaje: 473
Membru din: 29 Apr 2004, 19:34
Localitate: Bacau
Contact:

re

Mesaj de ionutz_gr » 26 Feb 2007, 17:47

off topic...discutia nu ar duce nicaeri
Dupa ce am descoperit ca viata nu are nici un sens, nu ne ramane altceva de facut decat sa-i dam un sens.

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2686
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: re

Mesaj de johnnybravo » 26 Feb 2007, 20:54

ionutz_gr scrie:tart..so ridicat ardealu la lupta

doar nu vam injurat ma...ho
pai nu ai injurat doar jignit un pic lasand loc de interpretari, iar ho nu e un apelativ de scuza :D

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 27 Feb 2007, 07:30

gata,consideram ca l-a luat gura pe dinainte si acum regreta,nu vom mai auzi remarci pe criterii etnice/zonale.
asa este ionutz?
discutia va continua on-topic.
Michael va recomanda Regulamentul forumului

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 27 Feb 2007, 12:18

Mai dar ce rusinosi mai sunteti.:D
Ce va tot bagati si scoateti pozele de la galerie?
Uite, de exemplu, Andrei-Ovidiu ne-a aratat numa asa sa ne intarate un GLoomis care vrea sa-l vanda si acum a disparut ...
E on-topic, nu? :lol:

Avatar utilizator
Leba
veteran
veteran
Mesaje: 2944
Membru din: 19 Iun 2005, 14:14
Localitate: Iasi
Contact:

Mesaj de Leba » 27 Feb 2007, 13:10

Tavi scrie:Mai dar ce rusinosi mai sunteti.:D
Ce va tot bagati si scoateti pozele de la galerie?
Uite, de exemplu, Andrei-Ovidiu ne-a aratat numa asa sa ne intarate un GLoomis care vrea sa-l vanda si acum a disparut ...
E on-topic, nu? :lol:

a luat-o rpd sa nu-i furam patentul. :)
si mai e unul care baga niste pestoi de-ti sta inima dar nu stau mai mult de 2 zile la galerie. de ce oare? :roll: eu zic ca e imoral. :twisted:
"Cu aceeasi minciuna nu poti pescui de doua ori"
East Spinning Team

andrei-ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 9168
Membru din: 06 Mai 2004, 13:08
Localitate: Rm. Valcea
Contact:

Mesaj de andrei-ovidiu » 27 Feb 2007, 13:21

Tavi scrie:Mai dar ce rusinosi mai sunteti.:D
Ce va tot bagati si scoateti pozele de la galerie?
Uite, de exemplu, Andrei-Ovidiu ne-a aratat numa asa sa ne intarate un GLoomis care vrea sa-l vanda si acum a disparut ...
E on-topic, nu? :lol:
mda...am pus batu' la Galerie ca sa impartasesc din echipamentul meu...nu e treaba nimanui ce fac cu el(desi in momentul asta am echipamnetul perfect 3 bete + 3 mulinete de spin), conteaza doar ca a inceput iar caterinca aiurea, fara scop...dar asta este! :D

am facut o rotatie de bete in ultimii 2 ani pt. a-mi face o idee despre diverse bete, si mi-a prins chiar bine...stiu ce-mi trebuie, si aia mi-am luat!

dar, multe chestii in loc sa fie constructive aici, devin subiecte de misto si caterinca din partea multora care nu au pus mana decat pe minciuni de bete, celora care le-au trecut prin mana multe bete si au experienta in domeniu, n-am ce sa le reprosez, decat stima si jos palaria!

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 27 Feb 2007, 13:28

andrei n-o lua si tu asa
Eu te-am intrebat daca vinzi jumate la misto iar cealalta jumate era serios pt. ca e chiar misto GLoomis-ul ala.
Pe langa cei care fac misto (ma includ si pe mine :oops:) mai sunt multi care se uita si tac dar baga la cap care e treaba cu sculele de calitate. Asta ar fi si partea constructiva.

Avatar utilizator
Leba
veteran
veteran
Mesaje: 2944
Membru din: 19 Iun 2005, 14:14
Localitate: Iasi
Contact:

Mesaj de Leba » 27 Feb 2007, 13:33

andrei-ovidiu scrie:
Tavi scrie:Mai dar ce rusinosi mai sunteti.:D
Ce va tot bagati si scoateti pozele de la galerie?
Uite, de exemplu, Andrei-Ovidiu ne-a aratat numa asa sa ne intarate un GLoomis care vrea sa-l vanda si acum a disparut ...
E on-topic, nu? :lol:
mda...am pus batu' la Galerie ca sa impartasesc din echipamentul meu...nu e treaba nimanui ce fac cu el(desi in momentul asta am echipamnetul perfect 3 bete + 3 mulinete de spin), conteaza doar ca a inceput iar caterinca aiurea, fara scop...dar asta este! :D

am facut o rotatie de bete in ultimii 2 ani pt. a-mi face o idee despre diverse bete, si mi-a prins chiar bine...stiu ce-mi trebuie, si aia mi-am luat!

dar, multe chestii in loc sa fie constructive aici, devin subiecte de misto si caterinca din partea multora care nu au pus mana decat pe minciuni de bete, celora care le-au trecut prin mana multe bete si au experienta in domeniu, n-am ce sa le reprosez, decat stima si jos palaria!
bre, deci daca n-am pus mana niciodata pe Loomis unde ma incadrez? la profani sau ignoranti? :D
nu te supara, frate. stii si tu cum merge treaba cu bajetii.
eu chiar voiam sa te intreb cum merge la voblere mari lanseta. mai, mai ca m-as incumeta la asa ceva.
"Cu aceeasi minciuna nu poti pescui de doua ori"
East Spinning Team

andrei-ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 9168
Membru din: 06 Mai 2004, 13:08
Localitate: Rm. Valcea
Contact:

Mesaj de andrei-ovidiu » 27 Feb 2007, 13:40

Tavi, leba,

Nu am vrut sa sune asa, si oricum nu ma refeream la voi, sunteti vechi p-aci si stiti cum cu ce se mananca treburile astea...deci nu e problema! :wink:

leba,

nu e vorba de a pune mana pe Loomis sau nu, eu am avut 2 si abia asta ma satisface pt. un anumit stil...apropos se preteaza excelent pe jig-uri(ieri cum l-am ridicat am si fost cu el la Olt), f. snzitiv, puternic, control f. bun pe naluca, dar este si de valoare pe voblere mari si ytable mari, totusi pt. voblere prefer in momentul asta St. Croix Avid-ul(care e ceva in genul Hot Shot-ului dar ceva mai putin agresiv).

Numai bine!

andrei-ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 9168
Membru din: 06 Mai 2004, 13:08
Localitate: Rm. Valcea
Contact:

Mesaj de andrei-ovidiu » 27 Feb 2007, 13:56

si jonah, te rog pune inapoi toate pozele inapoi in galerie. erau prea frumoase! :wink:

o iau si eu ca Tavi, e un ordin direct! :D

Scrie răspuns