Habemus admin!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Închis
onesti
veteran
veteran
Mesaje: 981
Membru din: 05 Noi 2004, 06:49
Localitate: canada

Habemus admin!

Mesaj de onesti » 04 Aug 2008, 19:42

Mihai,

Cu riscul de a ma abona la un galben pt "indrazneala" am o nelamurire:

-vad ca l-ai atentzionat pe Emphty cu un cartonas. E pentru o recidiva la un anumit stil de mesaje sau e pentru istoric?
Ca daca i l-ai dat pentru arhiva si tzii sa fii un admin obiectiv, sunt foarte multzi carora li s-ar potrivi un galben la rever. Doar ca trebuie prashit putzin dupa ei. Nu mult.

Spor la citit!

mihai florescu
veteran
veteran
Mesaje: 909
Membru din: 29 Feb 2004, 13:56
Localitate: Rosiori-Bucuresti

Mesaj de mihai florescu » 04 Aug 2008, 19:49

Daca asa fi atentionat asa cum s-a intimplat acum ar fi mai usor, Timpul liber nu imi permite sa caut prin toata arhiva, asa ca.... cei vizati ma pot contacta pe MP.
Ultima oară modificat 04 Aug 2008, 19:55 de către mihai florescu, modificat 1 dată în total.
Imagine

onesti
veteran
veteran
Mesaje: 981
Membru din: 05 Noi 2004, 06:49
Localitate: canada

Mesaj de onesti » 04 Aug 2008, 19:54

Exact cu argumentul asta (lipsa de timp) a venit si Danr cand l-am intrebat acelasi lucru.

Cum adica "cei avizatzi ma pot contacta pe MP?".

Merci!

mihai florescu
veteran
veteran
Mesaje: 909
Membru din: 29 Feb 2004, 13:56
Localitate: Rosiori-Bucuresti

Mesaj de mihai florescu » 04 Aug 2008, 19:56

graba strica treaba, am vrut sa sciu vizati, scuze
Imagine

Ionut the carp
veteran
veteran
Mesaje: 2592
Membru din: 08 Iun 2005, 19:57
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Ionut the carp » 04 Aug 2008, 19:56

onesti scrie:Exact cu argumentul asta (lipsa de timp) a venit si Danr cand l-am intrebat acelasi lucru.

Cum adica "cei avizatzi ma pot contacta pe MP?".

Merci!
adica daca te'a deranjat cineva atacuri muscaturi de fund bla bla... poti sesiza adminul... ii spui problema, pui linkul si se ia o hotarare... asta atata timp cat nici tu nu l'ai atacat, vbit vulgar etc :)

onesti
veteran
veteran
Mesaje: 981
Membru din: 05 Noi 2004, 06:49
Localitate: canada

Mesaj de onesti » 04 Aug 2008, 20:07

Bai baietzi, datzi-o-n masa-n *** de treaba! Adica sunt cate 6 sau 7 sau chiar mai multzi moderatori (de multe ori chiar online) pe cate un topic, si tot eu tre' sa anuntz adminul sau un moderator cu MP? Daca nu-s suficientzi moderatori si e prea multa treaba de facut sau timpul e insuficient mai numitzi vreo 10. Poate macar unu' va vedea online toate ****.

mihai florescu
veteran
veteran
Mesaje: 909
Membru din: 29 Feb 2004, 13:56
Localitate: Rosiori-Bucuresti

Mesaj de mihai florescu » 04 Aug 2008, 20:09

fratilooooooooooooooooooor , pauza, vreau sa fumez o tigare si sa beau o coca-cola, mai usor, nu am timp sa raspund la mesaje ca... apar altele, saracul Dan, asa este in fiecare zi? :shock:
Imagine

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 04 Aug 2008, 20:56

:idea: Ca sa nu mai fie atata oftica si durere, eu il proun pe onesti moderator. E prietenos, sta mult pe forum, citeste, stie sa fie RAU, dar si bland, scrie foarte corect gramatical, nu uita si nu iarta niciodata.E perfect pt post.Numai, noa, sa vrea si el.... :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

mihai florescu
veteran
veteran
Mesaje: 909
Membru din: 29 Feb 2004, 13:56
Localitate: Rosiori-Bucuresti

Mesaj de mihai florescu » 04 Aug 2008, 21:02

Adelin , tu esti moderator si...te vad foarte des pe forum , ce te retine sa iti faci treaba?
Imagine

onesti
veteran
veteran
Mesaje: 981
Membru din: 05 Noi 2004, 06:49
Localitate: canada

Mesaj de onesti » 04 Aug 2008, 21:03

Nu primesc!

Eu propun sa te duci repede sa-tzi editezi mesajele compromitzatoare si sa te faci "curat". Mai umbla si la galerie putzin, apoi fa o spovada buna sub poala adminului si vei fi ca nou. Sa nu uitzi sa marturisesti ca l-ai pervertit si pe Razvan care daca ramanea doar cu baietzii de la WSB nu se mai pata.

Închis