GABI BABANU SI EDUARD KOVACS OAMENII DE LA VALEA ARGOVEI

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

PREDATOR
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 186
Membru din: 09 Iun 2007, 21:26
Localitate: BUCURESTI

GABI BABANU SI EDUARD KOVACS OAMENII DE LA VALEA ARGOVEI

Mesaj de PREDATOR » 23 Iul 2007, 11:33

OAMENII CARE SUSTIN CONTROALELE PE VALEA ARGOVEI ,acei oameni care nu suporta sa vada ca prind altii mai mult ca ei.Am inteles ca ei vin si cumpara pestele prins in plase pt al vinde la Bucuresti la un" pret bun" :shock:

oanavictor
junior
junior
Mesaje: 73
Membru din: 18 Oct 2005, 22:13
Localitate: COMUNA TAMADAU ,SAT DARVARI ,JUDETUL CALARASI
Contact:

Mesaj de oanavictor » 24 Iul 2007, 22:04

Si de ce te deranjeaza acest lucru?
NU CUMVA ???????????????

PREDATOR
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 186
Membru din: 09 Iun 2007, 21:26
Localitate: BUCURESTI

"OAMENII DE BINE"

Mesaj de PREDATOR » 25 Iul 2007, 11:17

Daca acesti oameni ar fi usa de biserica nu ar avea nimeni nimic cu ei dar tocmai ei au facut jaf si inca mai fac si acum pe V.A.chiar daca unii sustin ca ar fi asociatii dlui LIVIU TOMOIOAGA asta nu ar fi o scuza, mai mult am inteles ca acestia distribuie si pestele de la GOSTILELE,poate sunteti si dv interesat de serviciile acestora :lol: .La BRANESTI 4 au facut jaf inainte sa ia balta DL DAN pe vremea cand era paznic dl EREMIA SI dl VASILE zis SACA care prindeau pestele cu plase de guta, mai prindeau si la curent electric ,ma intreb daca dl PAUNA de la filiala afla ca se intampla treaba asta cam ce se intampla 8) .Domnule VICTOR OANA sper sa nu fiti de partea acestor oameni care se dau mielusei dar ei sunt de fapt LUPU LA STANA :twisted si critica alti pescari de lucruri care ei le fac in continoare ocrotiti de anumiti "oameni de bine" :roll:

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 25 Iul 2007, 11:32

hai sa incercam sa nu acuzam oameni aiurea
daca vrei sa continui discutia, prezinta-te cine esti si spune ca fapte reale ai vazut tu; daca nu consider ca este atac la persoana lansat aiurea
referitor la valea argovei, este o intreprindere privata si nu cred ca prezinta interes cine este paznic si ce istoric de pescuit industrial are

PREDATOR
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 186
Membru din: 09 Iun 2007, 21:26
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de PREDATOR » 25 Iul 2007, 11:43

Afirmatiile mele pot fi sustinute de mai multe persoane care cunosc mult mai multe lucruri decat mine dar DEOCAMDATA prefera sa vada cum decurg lucrurile dupa care vor lua masurile necesare care se impun.

bogdan72_coco
junior
junior
Mesaje: 77
Membru din: 20 Sep 2006, 20:31
Contact:

Mesaj de bogdan72_coco » 25 Iul 2007, 12:57

draga prietene. stii aceste lucruri numai pentru ca ai fost de fata,,,,ai fost si tu,,,, ai mai multe nicuri in acest forum deja esti patetic,,,,,,,,gostilele,branesti4,valea argovei,dirvari :idea: ,,,,,prietene! sunt balti private!~ nu mai fi frustrat,asta este! ai o problema cu cei 2, te pun in legatura. lasaneee!,,,,,,,cred ca ai ................................!/? controalele. au inceput di cauza unor colegi de asociatie :idea:

PREDATOR
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 186
Membru din: 09 Iun 2007, 21:26
Localitate: BUCURESTI

COCO la stana de vale

Mesaj de PREDATOR » 25 Iul 2007, 23:47

Mai COCO tu ai fost paznic la GOSTILELE :oops: ,crezi ca mai conteaza parerea ta ?Poate esti de acord ce sa intamplat si cu caprioara omorata de un fost coleg de-al tau,ca de ,era ceva ce misca in apa :idea:

bogdan72_coco
junior
junior
Mesaje: 77
Membru din: 20 Sep 2006, 20:31
Contact:

Mesaj de bogdan72_coco » 26 Iul 2007, 20:10

v.c. cunosti pe toata lumea.,spune si cum te numesti ! sa te cunoasca ,sa facem cunostinta, prietene iubitor,de. I.M.R.

PREDATOR
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 186
Membru din: 09 Iun 2007, 21:26
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de PREDATOR » 26 Iul 2007, 22:48

COCO nu am nimic cu tine, eu am ce am cu respectivii, care se dau ce-a -ce nu sunt si pozeaza in "mielusei".M-ai tarziu o sa-ti dai seama ca gresesti tinandu-le partea intr-un anumit fel :) .Se vede ce sa intamplat la GOSTILELE de un an doi in coace ,toti pescarii au constatat ca nu mai este pestele care era anul trecut.Am inteles ca bazinele care le-ai enumerat sunt private dar si oamenii care le gestioneaza trebuie sa respecte legile care sunt in vigoare .In afara de VICTOR OANA de la DARVARI care a bagat rapitor in balta si care se straduie sa pastreze crapul si salaul restul baltilor au fost ,sunt si vor fi plasuite la greu .Stii foarte bine ca nu este meritul dl LIVIU T . ca la ora asta se prinde bine salau la V.A.,in trecut se prindea mai bine decat acum ,dar sa speram ca poate o fi mai bine ce a ce nu cred atata timp cat se plasuieste la greu. :shock:

terrybill
veteran
veteran
Mesaje: 1558
Membru din: 03 Sep 2005, 15:56
Localitate: Bucuresti

Mesaj de terrybill » 27 Iul 2007, 09:50

din ce surse stiu eu, mai multor persoane li s-a spus ca in V.A,. nu se baga decat plase de suprafata, ce prind doar platica si novac, iar ce intra accidental...aia e! asta n-ar fi o problema.
din ce stiu din alte surse,, s-au facut niste "dragari" cu plase de fund in sezonul rece, atunci cand pestele e adunat, si...i-au cam dat in cap.
insa s-ar parea ca nu se simte asa de rau, dat fiind ca V.A. e triplu fata de Darvari (parca) si dublu si ceva fata de Gostile, iar aici ma refer la lungime, ca de lat e mult mai lat...

inca mai are exemplare frumoase, si faptul ca "unuia :lol: " i-au mai intrat pe shad... spune totusi ceva.

nu-i cunosc pe respectivii, dar...nu e de glumit cu un astfel de subiect, ar putea oricine sa faca lucrul asta si se numeste ... CUM?

ceea ce spune Predator aici era in floare pe vremea comunismului, cand toti ii turnau pe toti, si le facea o placere sadica. parca despre asta e vorba, nu?

ca fapt divers, si opinie personala, nu sunt de acord din principui cu "turnatul" insa...in tzara asta nu ma mai mira nik. am ajuns mai rau decat in ceausism. avem doar mancare si bautura mai multa, iar gandul unora ca ar putea avea mult mai mult pe nimic (lacomia, pt cei ce nu pricep) a luat mintea multora.
Traieste-ti visele, nu-ti visa trairile! ;)

Închis