echipa energofish-fix2 campioana la pescuitul stationar/2005

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 22 Sep 2005, 15:28

Adi_ scrie::lol: ce faza tare!!!!
Eu am zis Vali, asa, la vrajeala, de la "renumitul" Vali Vijelie :lol:

Oricum, incantat de cunostinta :wink: :lol:
renumitul a aparut dupa mine :lol: :lol:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
Armand
veteran
veteran
Mesaje: 807
Membru din: 20 Apr 2005, 10:20
Contact:

Mesaj de Armand » 22 Sep 2005, 16:45

Salut din nou!(@Vali)
In ultimul numar AVP se punea ceva despre primele Rubesiene romanesti. Din cauza asta am intrebat de ele. Era vorba despre niste produse Benzar(dupa pescarul cu acelasi nume) si din textul articolului am inteles ca ar fi vorba despre produse fabricate in Romania. Se poate sa fi inteles eu gresit... :?
Poate ma tii la curent cand se tine urmatorul concurs, macar sa vin sa casc gura la meseriasi ca de participat la un concurs nu am mai participat de cand aveam 15 ani.
Felicitari inca o data si ne mai auzim pe chat!
Spining....Prea bun ca sa fie light...

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 22 Sep 2005, 16:48

Armand scrie:Salut din nou!(@Vali)
In ultimul numar AVP se punea ceva despre primele Rubesiene romanesti. Din cauza asta am intrebat de ele. Era vorba despre niste produse Benzar(dupa pescarul cu acelasi nume) si din textul articolului am inteles ca ar fi vorba despre produse fabricate in Romania. Se poate sa fi inteles eu gresit... :?
Poate ma tii la curent cand se tine urmatorul concurs, macar sa vin sa casc gura la meseriasi ca de participat la un concurs nu am mai participat de cand aveam 15 ani.
Felicitari inca o data si ne mai auzim pe chat!

daca tu ai citit asa o fi.numai ca eu nu cred .am auzit discutia dintre sponsor si directorul de vanzari pe romania al firmei energo si iti spun sigur ca nu era vb de FABRICAT IN ROMANIA!
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
mrvily
Moderator
Moderator
Mesaje: 476
Membru din: 30 Dec 2004, 23:03
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mrvily » 23 Sep 2005, 19:22

Salutare Vali,
Team sunat imediat duminica seara sa te felicit cum am aflat de la Andrei Pop ca ati cistigat dar aveai telefonul inchis. Am vorbit cu Mati si cu Marius la telefon si am rugat sa felicite toata echipa din partea celor de la Eenergofish Bucuresti si din partea mea personal.
Pentru Armand.
Despre sculele Benzar,sigur nu sunt fabricate in Romania,poate in viitorul apropiat.Mai multe informatii puteti primi si de la directorul pe Bucuresti Dan Iercosan la sediul din Vasile lascar nr.214-216 sau la:dan@energofish.ro
Inca o data si pe aceasta cale felicitari echipei Energofish. BRAVO BAIETI!!!
Mitrea Vasile
Energofish Bucuresti.

Scrie răspuns