Cum scapam de carligul din deget

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Leba
veteran
veteran
Mesaje: 2944
Membru din: 19 Iun 2005, 14:14
Localitate: Iasi
Contact:

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de Leba » 16 Mai 2012, 09:32

No, bun..avem arena. :twisted:
Dej Steezu e acru da e bun.
Promit.
"Cu aceeasi minciuna nu poti pescui de doua ori"
East Spinning Team

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de MuskMd » 16 Mai 2012, 09:39

gigi, care parte din Pa nu ai inteles-o...chiar asa tare suferi de nu poti sa lasi balta un subiect :lol: ?
ca acuma incepi din nou sa mananci aiurea: ce maestri? Ce iexperti ? cine s-a intitulat? cine s-a dat mai bun ca altul ? ce prinzi fluturi? Iti reamintesc ca eu nu-s nici Dumitru sa te iau la injurat, nici Gerula sa ma cramponez pe ceva fix....
Cat e misto fain, de calitate sau macar acid si ai cu cine schimba o disputa distractiva e fain...dar cu tine nu se poa' . Lipseste o chestie din aia fina...cum dracu ii zice ? ....hmmm.... simtul ridicolului cred :D ... dar nu-s sigur :twisted:


In final ai pescuitul tau, ai clubul tau pe care il iubesti si-l slavesti, ia si fa reclama in continuare si nu ma mai baga in seama daca is asa de bulangiu si nu iti convine cum comentez :twisted:
deci , ma repet te rog PA :lol:

PS si cand il vezi pe Leba ia notite de la el....sau nu..ca si asta e moldovean :twisted:
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

bradypus
veteran
veteran
Mesaje: 1643
Membru din: 15 Noi 2007, 18:27

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de bradypus » 16 Mai 2012, 10:57

semlecangheorghe scrie:Ihi...cindva si eu eram....'de-al vostru'... :D adic'..de treaba..
Acu,cind am am si io parerile mele...zbang...
Ca deh..'iexpertii'nu sufera contraziceri..
Cum va luara-ti si de omu' ala cu steez-ul
Tipic romanesc,...chestia cu strugurii prea acrii.
Omu 'o cerut o parere,si zbang,da-i in bot....'maestrii fli-ului' :lol: :lol: :lol: :lol: De pe piedestaluri autoinaltate...l-ati facut pe ala de mai ca nu a aruncat steez-ul la gunoi..
Acolo nu a-ti fost offtopi,si nici acizi,ironici....acolo nu va vedeti,
Dupa cum zicea mentorul tau Dumitru....toti sintem niste ipocriti..Si io adaug...cu voi in frunte..
Gigi ... , vorbind asa la general o faci sa sune de parca am fi mai multi implicati

ai face bine sa fi mai iexact in exprimare si sa nu ma mai amesteci in discutii de care habar nu am !

io te-am lasat in pace... , tu de ce nu ma lasi ?

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de semlecangheorghe » 16 Mai 2012, 16:05

Voi mah,
muskoiu'moldovan,si
cavaleru'canadian
i-ati cazut aluia in spate
implintindu-i cutitu pina-n plasele cu mistourile voastre ,la o intrebare pe care omul a pus-o..
De parca voi erati aia de detineti adevarul absolut in materie de scule,de pescuit..
Da nah,cin'sa poate pune cu tine,tu stii mai bine ca anumiti rodbuilderi consacrati fac lucruri numai faine ,nu si bune,ca doar tu iesti ietalon in materie de rodbudinc..tu care ai facut zeci de lansete pe luna...cam atita face un rod...d-asta...in fine.
Si in ce club visezi tu, ca as fi io??
Ai fumat mai mult de un joint??Si o iai razna??Pa cine ridic io in slavi??Aud??
Iti iei propriile fantezii drept realitate??Ia vezi-ti de cum vorbesti cu limba aia,daca nu te ajuta nimeni cu limba,incearca la pretenii tai..
Si mai baga un joint daca nu suporti realitatea...brae ridicolule...
Voi vorbiti de ridicol...sa va vedeti ce ridicoli a-ti fost voi luindu-l pe ala la mistooo,marii profesori titrati rizind de un biet elev din clasa 1-a,venit cu limuzina la scoala,in timp ce trabanturile lor erau in spate...pe janta :D :D :D :D
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de MuskMd » 16 Mai 2012, 16:47

Fi mai clar si lucid te rog ca nu banghesc ce perorezi tu aci :D

Cine e cavalerul canadian ? :lol:

sau baga nejte citate ceva :lol: ca asa, doar cu presupuneri nu te mai baga lumea in seama :twisted: ....
macar un prinscreen ceva :lol:

In rest...uite..asa se face ca sa preceapa tot incapabilul :D :
Ai fumat mai mult de un joint??Si o iai razna??Pa cine ridic io in slavi??Aud??
1: Da :twisted: . Ti-e ciuda ?
2: Tu nu ridici pe nimeni in slavi....prezinti realitati vestice :lol: :lol: ..articole....chestii serioase :twisted: . Daca nu as fi rau intentionat aproape ca te-as felicita ca ne iluminezi :lol: ..si mi-as cere si scuze :mrgreen:
Iti iei propriile fantezii drept realitate??
ce fantezii am io?....ia uimeste-ma c-o psihanaliza rapida :D
Ia vezi-ti de cum vorbesti cu limba aia,daca nu te ajuta nimeni cu limba,incearca la pretenii tai..
1: am asa o vaga senzatie ca ma ameninti :D . Poate imi clarifici senzatia asta :wink: ca sa nu raman cu o frica ascunsa in subconstient :)
2 : Io nu am prieteni limbisti :twisted: . Ma ajuti tu in directia asta ? :lol:
Si mai baga un joint daca nu suporti realitatea...brae ridicolule...
Merci, ca o suport, ca nu o suport, bag io nu avea grija , cand am chef :mrgreen:
Voi vorbiti de ridicol...sa va vedeti ce ridicoli a-ti fost voi luindu-l pe ala la mistooo
Nu noi vorbim de ridicol ,ci EU vorbesc de ridicol ... :idea:
In rest, e laudabila grija ta pt pustiu cu mertzanu ' :lol: . Sa mor, imi smulgi o lacrima duioasa :lol: ....cum muscarii aia rai si uriciosi au sarit pe bietul spiningar care are bani de bagat bani in scule de casting si totusi vrea scule de spin :lol: :lol: :lol:

Nu acu pe bune...poate ne reamintesti cum a fost cu caterinca pe topicul omului...daca tot il pizdim si pe asta :D

HAi Gigi, la treaba, nu ma face sa imi pierd interesul in tine...stiu ca promiti , stiu ca poti mai mult :lol:
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de MuskMd » 16 Mai 2012, 16:48

scuze asa trebuia :


HAI GIGI !!!

:lol:


te astept :)
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de semlecangheorghe » 16 Mai 2012, 17:39

1: am asa o vaga senzatie ca ma ameninti . Poate imi clarifici senzatia asta ca sa nu raman cu o frica ascunsa in subconstient
Te ameninta naiba..De la fo 800 de km,ar fi cea mai inteligenta chestie..
ce fantezii am io?....ia uimeste-ma c-o psihanaliza rapida
In fanteziile tale te vezi mai lurebuilder decit George Minculete..
Daca nu-i asa ,sa trag un joint... :lol: :lol: :lol:
Nu noi vorbim de ridicol ,ci EU vorbesc de ridicol ...
In rest, e laudabila grija ta pt pustiu cu mertzanu ' . Sa mor, imi smulgi o lacrima duioasa ....cum muscarii aia rai si uriciosi au sarit pe bietul spiningar care are bani de bagat bani in scule de casting si totusi vrea scule de spin
Ma rog la alde astia ca tine,cu personalitate multipla(azi esti de-al nostru,miine zbang .un sut in fund),nu mai conteaza pluralul sau singularul...nici voi nu mai stiti care sinteti cu adevarat...
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de MuskMd » 16 Mai 2012, 18:40

sa imi vizitezi blogul personal gigi sa imi vezi fanteziile.....:lol:
iar legat de minculete, e la fel de misto ca pretenu tau sava...nici in visele mele erotice nu m.as putea compara....io nu articole, nu scule fancy, nu blog, nu tv, nu am, cum ziceam limb.....aaaa... Pretini care sa imi laude capturile :lol: ..... Aaaaaa si uitam : io nu shop, nu manopera de montaj, nu componente scumpe samd.... :twisted:

In rest trebuia sa zici de la inceput ca esti suparat ca esti exclus.... E pacat....e trist...esti om mare totusi :lol:


ps vezi ca ti.o mai zis si bogdan una alta, mergi de te chinuie sa-l discreditezi si pe el.......
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de Tavi » 16 Mai 2012, 19:10

Musk, felicitari pentru capturi. :mrgreen:
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Cum scapam de carligul din deget

Mesaj de semlecangheorghe » 16 Mai 2012, 19:59

In rest trebuia sa zici de la inceput ca esti suparat ca esti exclus

Daca n-ai observat ,sint individualist din fire...asocierile nu mi se potrivesc..atita cit imi doresc am,nu jindui la mai mult.
Ma deranjeaza insa cind tu una spui si alta faci..si asta nu are legatura cu asa zisa excludere...caci eu nu m-am considerat niciodata undeva ,intrat...
In fine,da si tu un link la blog,poate ma insel io,komoara lu' tata...
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Scrie răspuns