Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori


Avatar utilizator
crapmaniacul
veteran
veteran
Mesaje: 4678
Membru din: 19 Iun 2013, 12:20
Localitate: Bucuresti

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de crapmaniacul » 02 Iul 2014, 20:30

Destul de ciudate postarile de genul asta, fara noima, fara un scop precis, fara cap si fara coada ... Unii chiar au mai mult timp liber de omorat decat prevede legea si rup forumurile pe genunchi cu mizerii ... Cat timp insa vigilenta organului isi dovedeste agerimea si ascutimea, soarecul forumist are sanse minore sa ramana nedemascat ! :respekt: domnule ! Si ai fost foarte foarte rau si crud cand i-ai dat in vileag activitatea subversiva , i-ai omorat visele ... of of of :headbash:
Ultima oară modificat 02 Iul 2014, 20:33 de către crapmaniacul, modificat 1 dată în total.

Adi G
veteran
veteran
Mesaje: 2190
Membru din: 21 Sep 2010, 13:44
Localitate: Malu Garlei

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de Adi G » 02 Iul 2014, 20:32

Cazutul in gol (dar nu stiu cum e cand te arunca altcineva) poate sa reprezinte un fel de renastere, redresare a valorilor, reevaluare a gandurilor si obiceiurilor din viata ta. Poate daca te arunca cineva inseamna ca e cineva care te indruma spre schimbarea asta, care te ajuta etc.
:lol1:

Avatar utilizator
Qnyx
megaboss
megaboss
Mesaje: 358
Membru din: 26 Ian 2014, 20:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de Qnyx » 02 Iul 2014, 22:33

Cred ca despre asta este vorba: http://www.youtube.com/watch?v=8DpZw5RE51k

lipaz
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 12
Membru din: 21 Ian 2014, 14:15

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de lipaz » 03 Iul 2014, 09:39

Intr-adevar, daca stiu deja cateva forumuri pe care cer pareri si sugestii..normal ca unii imediar sar ca arsi..spam spam...in fine. Nu imi petrec toate momentele zilei doar online, am si eu job-ul...daca stai sa vanazi ceea ce nu exista, e clar ca dumneata e cel care are o problema. NU cred ca e o crima sa ceri pareri pe forumuri, din cate stiu. Ca din monent ce am nevoie de pareri mai psotez si in comunitati, sau nu? pentru mine netul e un mijloc de ajutor, sursa de informatie si de feed-back....daca voi ati ramas inca la stadiul embrionar de "nou" = spam sau om care se informeaza = vreun fel de capcaun, atunci ar trebui sa va ganditi mai bine. :)

Adi G
veteran
veteran
Mesaje: 2190
Membru din: 21 Sep 2010, 13:44
Localitate: Malu Garlei

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de Adi G » 03 Iul 2014, 10:34

in orice caz e o prostie "interpretarea viselor" :lol:
mai bine mergi la un pescuit, decat sa pierzi vremea aiurea pe atatea forumuri... :wink:

Avatar utilizator
crapmaniacul
veteran
veteran
Mesaje: 4678
Membru din: 19 Iun 2013, 12:20
Localitate: Bucuresti

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de crapmaniacul » 03 Iul 2014, 13:11

Lipaz, sunt curios daca ai considerat ca pescarii te pot ajuta mai bine decat altii de pe alte forumuri in lamurirea dilemelor tale legate de interpretarea viselor sau pur si simplu ai zis sa incerci, fie ce-o fi , poate , poate ...

Se spune ca pescarii au mai multe inclinatii catre visare dar si lor le-a fost greu sa-si talmaceasca propriile vise, daramite pe ale altora ... Stiu eu de unde iti vin tie visele alea ?!?

Eu unul am renuntat demult sa mai fac vreo legatura intre viata reala si realitatea onirica , ceea ce iti sugerez si tie sa faci ... Nu au nici cea mai mica legatura logica/cauzala si/sau rationala, adevarul e mai departe de site-ul asta ... Daca ai cashcaval de spart du-te pe la vrajitoare si alea o sa te lamureasca iegzact cum e cu visele alea care nu-ti mai dau pace ... Asa a facut si zana aia a lu' Pepe, zavo, si a lasat Porschele zalog, asa ca ai mare grija :lol: :lol:

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de MuskMd » 03 Iul 2014, 17:11

lipaz, get a life ....
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

geppetto
veteran
veteran
Mesaje: 1699
Membru din: 18 Noi 2007, 22:47
Localitate: constanta
Contact:

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de geppetto » 03 Iul 2014, 17:39

Qnyx scrie:Cred ca despre asta este vorba: http://www.youtube.com/watch?v=8DpZw5RE51k

Aia cred și eu că e.
Na, ce să zic. Mentalitate de pescar până la urmă: nădește câteva postări și pe urmă bagă cârligu ”a, că tot veni vorba, intrați și voi pe www.redusimintal.ro.

Dar când îl prinzi cu ocaua mică, zice că ești rău. :(

Lipaz, cât mă costă să te angajez să spamezi cu asta:

https://www.youtube.com/watch?v=-1nsEtjqPg8

Nu de alta dar poate în următorii ani m-aș lovi de mai puține persoane care cască gura la bălării ca ălea de pe site-ul ăla de rahat.

feugen
veteran
veteran
Mesaje: 2972
Membru din: 21 Oct 2007, 20:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ce Parere Aveti Despre Interpretarea Viselor?

Mesaj de feugen » 03 Iul 2014, 17:48

lipaz scrie:Cred ca pot eu sa rad pe saturate de data asta! Dar, rautatea e peste tot, de ce s-ar dezminti si acest forum!
Ia de aici :mrgreen: :
https://www.google.ro/search?q=e+mai+mu ... 4QSZsoGYAQ
cangren, sergheimizil, sandelia, coralia etc etc etc. Oamo, suferi de personalitate multipla. O incursiune la psihopupu nu te costa prea mult, iar cazarea, dupa vizita este moca.
Bucuresti

Scrie răspuns