Arena, singurul topic de polemici.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16027
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de adrian99 » 16 Oct 2022, 18:30

OLDSV eu stiu ca vrei sa pari altfel,insa daca postezi aici postezi pentru toti.atata timp cat alin(zamfi) a spus "o duminica faina sa aveti"s-a adresat tuturor.d-voastra(ca sa nu spun tu,intrucat aveti alta varsta decat a mea)ati postat pentru o singura persoana.iar acest lucru nu prea este elegant(civilizat).
o duminica faina,tuturor :)

Avatar utilizator
OldSVF
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 11 Iun 2020, 14:32

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de OldSVF » 16 Oct 2022, 19:54

adrian99 scrie:
16 Oct 2022, 18:30
OLDSV eu stiu ca vrei sa pari altfel,insa daca postezi aici postezi pentru toti.atata timp cat alin(zamfi) a spus "o duminica faina sa aveti"s-a adresat tuturor.d-voastra(ca sa nu spun tu,intrucat aveti alta varsta decat a mea)ati postat pentru o singura persoana.iar acest lucru nu prea este elegant(civilizat).
o duminica faina,tuturor :)
In primul rand,sincer,nu sunt altfel și nici nu vreau sa par.
In al doilea rând,citandu-l pe Zamfi(ne știm de oareșce timp și cred că-mi permite)nu făceam decât să-mi exprim și eu o parere la ce a scris mai sus.Bineinteles poate fi de acord sau nu..
In al treilea rând,mi-i se părea normal să-i urez și eu duminica placuta.Nu vad unde e lipsa de civilizație.O poți face și tu,sunt convins că se va bucura.😉

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5737
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de Zamfi » 17 Oct 2022, 07:11

Neata! O saptamana noua , deci nu are rost sa o incepem incrancenati! Viata e asa cum e si nu are rost sa o facem mai nasoala! Chiar daca suntem pe un topic de scandal ...Si pestii nu trag! Poate de aceea...;)
Personal nu iubesc acest topic si nu o sa mai intru pe el. Iar forumul , ca idee, este prea vechi pentru a pleca de aici , chiar daca nu prea mai are relevanta pentru spinning decat ca piata:) Oricum pescuitul nu prea se invata de pe forumuri.
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
OldSVF
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 11 Iun 2020, 14:32

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de OldSVF » 17 Oct 2022, 07:45

Zamfi scrie:
17 Oct 2022, 07:11
Neata!
Personal nu iubesc acest topic si nu o sa mai intru pe el.
Neatza Aline.Nu cred ca e nimeni încrâncenat(au trecut vremurile alea)Eventual doar o discutie neînțeleasă de toată lumea.Nici mie nu-mi place topicul și dacă nu ai fi postat,sigur nu treceam pe aici.Probabil simțeam nevoia și de alt subiect in afara de vânzare cumpărare.
O zi faina.

Avatar utilizator
DEM
veteran
veteran
Mesaje: 604
Membru din: 27 Iun 2012, 15:57
Localitate: bucuresti

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de DEM » 17 Oct 2022, 19:06

OldSVF scrie:
16 Oct 2022, 16:22
[quote=Zamfi post_...Tinerii au acum alte optiuni .O duminica faina sa aveti!
Subit devin angleri,influenceri,youtuberi etc,de la primii lor bibani și clenuți😂 Cioculeț,bandane, pensați sau epilați,care cum poate sa para cat mai smart 😂
In rest la fel și ție,duminica placuta👍
[/quote]

:lol: :lol: :lol: :wallbash: :respekt:
Dumnezeu a creat cerul si pamantul,restul e facut in China.

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de anem » 20 Oct 2022, 14:51

ooooo ... e bine ca mai trece cineva sa ude florile pe aici. salutarile mele, ma bucur sa vad cate un mesaj din partea unor useri cu vechime ...
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

Avatar utilizator
OldSVF
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 11 Iun 2020, 14:32

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de OldSVF » 21 Oct 2022, 06:43

anem scrie:
20 Oct 2022, 14:51
ooooo ... e bine ca mai trece cineva sa ude florile pe aici. salutarile mele, ma bucur sa vad cate un mesaj din partea unor useri cu vechime ...
:respekt: Și eu mă bucur să te mai vad pe forum,chiar esti unul dintre cei care ar avea ceva de spus și arătat.Poate s-ar mai revigora și talciocul asta😂

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2805
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de tito » 21 Oct 2022, 10:28

adrian99 scrie:
15 Oct 2022, 21:28
cosmine,vezi ca incepe lumea sa migreze spre celalalt "site"(unde de altfel esti logat si tu) :D
acolo se discuta teme,subiecte majore pentru viitorul pescuitului romanesc,poze sunt facute altfel,lansetele cu care pescuiesc cei de acolo doar custom...ce sa mai zic,altceva :wink:
aici,a ramas "plebea",cei care retin peste :lol: ,nu au scule de top,posteaza doar la vanzare-cumparare :lol:
deci ar trebui sa iei masuri :headbash:
Cred ca multi care au cont aici nu vor rezista prea mult timp pe "celalalt site", ca acolo sunt niste reguli ce trebuie respectate cu strictete...altfel "zboara".
Da, acolo (inca) se discuta , se dezbat diverse teme , dar cand au ceva de vanzare cei de acolo posteaza si aici anuntul, deci inca e util "talciocul" asta.

addictus
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 154
Membru din: 11 Mar 2020, 02:24

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de addictus » 07 Noi 2022, 19:54

tito, nu mai imi trimite mesaje private, imi faci scarba!
tito, tu esti doar un mitocan cu 2 clase de liceu si alea la seral... nu te mai agata de mine ca sa mai ai si tu in viata ta de kkt cate o clipa in care sa crezi ca esti cineva... fii cuminte!
Nu stiu cui i-a fost mila de el sau din greseala cui a ajuns o petarda ca tito sa fie moderator pe un forum...

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2805
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de tito » 07 Noi 2022, 21:48

Ce facusi frustratule, iar ai terminat banii de prafuri si esti in sevraj?
Qnyx, spui ca individul asta e civilizat ? Eu credeam ca l-ai banat de la discutia precedenta. Daca consideri ca e nevoie de indivizi de genul astuia pe acest forum, fa-l te rog moderator ca eu ma retrag cu placere.

Scrie răspuns