Arena, singurul topic de polemici.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de rine » 08 Oct 2022, 13:59

Pot sa mă dezactivez și eventual să -mi șterg in mod voluntar toată activitatea mea de pe acest forum?
Dacă, da;
Cum ?
Mulțumesc anticipat pentru eventualele răspunsuri

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5737
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de Zamfi » 09 Oct 2022, 14:36

Sa te dezactivezi da.Sa- ti stergi activitatea nu. Dar nu o sa iti mai apara nickname.ul la postari ci un indicativ .Trebuie sa soliciti expres acest lucru adminului. Succes!
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2673
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de johnnybravo » 10 Oct 2022, 19:33

Se poate orice dar in cele 2809 mesaje nu exista si informatie utila comunitatii? Au mai fost solicitari de genul asta dar nu s-au onorat. Daca ai ceva argumente solide, se pot sterge toate mesajele direct din baza de date.

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de rine » 13 Oct 2022, 21:58

Mulțumesc pentru răspunsuri.
Am înțeles că ;cine intră nu mai iese.
Un fel de integrare în absolut.
Trebuie reabilitat Bivolaru.

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5737
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de Zamfi » 15 Oct 2022, 14:52

Daca vrei sa ti se stearga "numele" din postari adminul are obligatia legala sa faca asta.Postarile vor ramane insa sub un alt nickname.Deci nimeni nu va stii ca a fost postul lui "rine" !
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
Qnyx
megaboss
megaboss
Mesaje: 358
Membru din: 26 Ian 2014, 20:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de Qnyx » 15 Oct 2022, 15:49

As putea adauga ca indiferent daca se va sterge ceva de aici, ei bine de aici: https://archive.org/web/ nu se vor sterge. Sunt sigur ca e e ceva legat de oculta mondiala, covid, 5g, illuminati, reptilieni, tuneluri dacice, etc...

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16027
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de adrian99 » 15 Oct 2022, 21:28

cosmine,vezi ca incepe lumea sa migreze spre celalalt "site"(unde de altfel esti logat si tu) :D
acolo se discuta teme,subiecte majore pentru viitorul pescuitului romanesc,poze sunt facute altfel,lansetele cu care pescuiesc cei de acolo doar custom...ce sa mai zic,altceva :wink:
aici,a ramas "plebea",cei care retin peste :lol: ,nu au scule de top,posteaza doar la vanzare-cumparare :lol:
deci ar trebui sa iei masuri :headbash:

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de rine » 15 Oct 2022, 22:57

Mda
E clar
Dar eu cred că:
Reptilienii iluminați care fac parte din oculta mondială covidită puteau să informeze de această situație și prin alte mijloace in afară de G-uri, când face cineva cont pe un site, și să nu fie cunoscut numai pe galactico-bossi.
Oricum, mulțumesc pentru lămuriri.
Sunt convins că nu sunt mulți care să cunoască amănuntele acestea și poate că subiectul discuției este bine sa fie aflat și pentru alții dacă tot rămâne pentru posteritate.
Stima.

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5737
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de Zamfi » 16 Oct 2022, 11:02

adrian99 scrie:
15 Oct 2022, 21:28
cosmine,vezi ca incepe lumea sa migreze spre celalalt "site"(unde de altfel esti logat si tu) :D
acolo se discuta teme,subiecte majore pentru viitorul pescuitului romanesc,poze sunt facute altfel,lansetele cu care pescuiesc cei de acolo doar custom...ce sa mai zic,altceva :wink:
aici,a ramas "plebea",cei care retin peste :lol: ,nu au scule de top,posteaza doar la vanzare-cumparare :lol:
deci ar trebui sa iei masuri :headbash:
Si tu asa ...in trecere pe aici ? Cu plebea .Sper ca ai cont si dincolo :) ))
Vorbind serios , vremea forumurilor a cam trecut! Ca si noi! Nu mai suntem cei de acum 15-20 ani si nici forumurile " nu mai e ce a fost" ...Tinerii au acum alte optiuni .Iar batranii s- au plictisit , sau au devenit rai :)
Retelele sociale , youtube,etc sunt momentan pe val , zic eu.Insa pe masura ce rapitorii dispar din apele noastre se vor stinge si astea! Nu forumurile sunt problema ci lipsa pestelui!!! O duminica faina sa aveti!
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
OldSVF
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 11 Iun 2020, 14:32

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de OldSVF » 16 Oct 2022, 16:22

[quote=Zamfi post_...Tinerii au acum alte optiuni .O duminica faina sa aveti!
[/quote]
Subit devin angleri,influenceri,youtuberi etc,de la primii lor bibani și clenuți😂 Cioculeț,bandane, pensați sau epilați,care cum poate sa para cat mai smart 😂
In rest la fel și ție,duminica placuta👍

Scrie răspuns