Arena, singurul topic de polemici.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Striper
veteran
veteran
Mesaje: 599
Membru din: 12 Iun 2007, 12:22
Localitate: Bucuresti

Re: Cine si de ce mi-a sters anuntul postat, fara sa aiba bunul simt sa imi trimita un mesaj?

Mesaj de Striper » 25 Oct 2021, 06:26

Hai lăsați mesele, mersul la biserică, pescuitul, plimbările cu copiii, odihna de weekend și raspundeti-i omului mai repede, ce naiba!!!

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2673
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Cine si de ce mi-a sters anuntul postat, fara sa aiba bunul simt sa imi trimita un mesaj?

Mesaj de johnnybravo » 26 Oct 2021, 23:05

Incredibil...pescarii in general se spune ca au rabdare! :)
Ti-am raspuns in privat, raspunsul a fost deja dat aici, este o regula mai noua care este acceptata de catre danr ca toate anunturile de vanzare sa vina cu poze, astfel regula a fost aplicata de un moderator. Eu nu am drepturi sa-ti recuperez mesajul, trebuie sa-l contactezi pe Qnyx , poate cu accesul de admin pe site ar putea face ceva.

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2805
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Cine si de ce mi-a sters anuntul postat, fara sa aiba bunul simt sa imi trimita un mesaj?

Mesaj de tito » 27 Oct 2021, 16:46

addictus scrie:
24 Oct 2021, 12:04
Am postat astazi la ora 02 AM un anunt de vanzare cu niste inele Fuji, grip+mandrina Fuji si anuntul a fost sters. Vreau sa stiu cine si de ce l-a sters fara ca macar sa aiba bunul simt sa imi trimita un mesaj in care sa imi explice de ce!
Salut, probabil eu l-am sters. E de bun simt sa citesti regulile forumului si sa te conformezi, astfel vei afla si motivul pentru care a fost sters. Asadar, nu mai astepta explicatii, e simplu, te conformezi regulamentului si anunturile nu-ti vor mai fi sterse.

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2805
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Cine si de ce mi-a sters anuntul postat, fara sa aiba bunul simt sa imi trimita un mesaj?

Mesaj de tito » 27 Oct 2021, 17:01

addictus scrie:
24 Oct 2021, 13:03
In romanica exista unii complexati care de abia asteapta sa aiba posibilitatea de a simti si ei ca sunt cineva in viata lor amarata si au puterea in varful degetelului... Sau poate unii sunt in "doliu" si mai pot sa faca ceva doar cu degetelul...
In "romanica" sunt unii care traiesc cu impresia ca le sunt superiori altora si nu se conformeaza regulilor, Si culmea, astepti sa ti se ceara si scuze. Pana una alta eu imi pierd vremea sa fac curat pe aici si fac asta fara a avea vreun beneficiu. Asa ca nu mai am timp sa stau sa-l anunt pe fiecare in parte din ce motive i-am sters postarea sau anuntul. Respecta regulamentul...e simplu.
Si mai usor cu "bunul simt" si cu jignirile, atata timp cat tu esti cel care nu se conformeaza regulilor acestui forum. Vad ca esti frustrat rau din moment ce ai umplut 2 pagini de "batut campii" fara rost. In timpul asta puteai scrie din nou anuntul, ii atasai poze si erai in regula.

addictus
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 154
Membru din: 11 Mar 2020, 02:24

Re: Cine si de ce mi-a sters anuntul postat, fara sa aiba bunul simt sa imi trimita un mesaj?

Mesaj de addictus » 27 Oct 2021, 22:30

Obletele scrie:
24 Oct 2021, 17:14
Eu ți as da block direct pe grup. Mai ai puțin și ți se sparge o vena la cap. Vb de "Romanica" și arati cu degetul dar tu nu ești în stare sa respecți un regulament și sa atașezi poze, de parca trebuia cineva sa știe sau sa banuie ca o sa pui tu poze când te trezești.
Tu ca sa-mi faci mie ceva, trebuie mai intai sa te speli pe dinti...

addictus
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 154
Membru din: 11 Mar 2020, 02:24

Re: Cine si de ce mi-a sters anuntul postat, fara sa aiba bunul simt sa imi trimita un mesaj?

Mesaj de addictus » 27 Oct 2021, 22:35

tyrael scrie:
24 Oct 2021, 16:59
Nenea, ai impresia ca aici este cumva vreo institutie publica sau ca ai drepturi? Auzi... a trecut o ora si nu i-a raspuns nimeni...
Joaca-te pe forumul tau... nenea :arrow:

addictus
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 154
Membru din: 11 Mar 2020, 02:24

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de addictus » 27 Oct 2021, 22:40

Tito sau manns sau ce alte id-uri ai mai avut aici sau pe forumul lui tyrael: lipsit de bun simt si de judecata esti tu!
Valabil si pentru tine si pentru johnnybravo: unde dracu' sunt regulile alea noi pe care le invocati? Doar vrajeala ca sa va justificati nesimtirea cu care mi-ati sters mesajul... Exista doar regulile scrise de Dan Radulescu in 2005!
Ce-ar fi sa scrii aici cam ce pregatire/studii ai tu tito, expertule in "reguli"... nu ca nu as sti cine esti si cu ce te ocupi, asa ca las-o balta.! Imi faceti greata, toti analfabetii functionali ati ajuns sa fiti moderatori si sa interpretati reguli!
Puetti sa ma blocati, ma 3.14s pe voi!

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2805
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de tito » 27 Oct 2021, 23:45

@addictus
Esti frustrat rau baietas, regulile sunt postate in aria "anunturi", scrie clar acolo ...asta ca tot aduci in discutie "analfabetismul".
Credeam ca esti doar nervos si frustrat, acum realizez ca ai probleme mai grave, mergi la un psihiatru pana nu se agraveaza problemele pe care le ai.
Si de acum incolo vinde in alta parte, daca nu vei fi banat de administrator, personal iti voi sterge toate anunturile, indiferent daca indeplinesc sau nu regulile forumului.

Avatar utilizator
Qnyx
megaboss
megaboss
Mesaje: 358
Membru din: 26 Ian 2014, 20:19
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de Qnyx » 28 Oct 2021, 11:42

addictus scrie:........Poate cineva sa imi raspunda de ce mi-a fost sters anuntul........
Ai citit asta: anunturi-vanzare-cumparare-numai-pescui ... 54351.html ?
------------------------------
addictus scrie:Am trimis acelasi mesaj (privat) moderatorilor johnnybravo si tudor, dar nu am primit nici un raspuns!
------------------------------
Daca vreunul din cei de mai sus ar fi sters postul tau, cu siguranta ca ti-ar fi raspuns..... dar nu a fost nici unul din cei mentionati.
------------------------------
addictus scrie:... Exista doar regulile scrise de Dan Radulescu in 2005!
------------------------------
Daca tot ai mentionat asta, permite-mi sa iti citez fix din regulile acelea:

3. Trebuie pastrat un limbaj civilizat, si mai mult decat atat, o atitudine amicala si prietenoasa fata de ceilalti participanti la forum.

4. Discutia se poarta la nivelul ideilor si nu la nivelul persoanelor

5. Daca un user considera ca a fost jignit, ironizat, sau ca a fost tratat necorespunzator de catre un alt user, acest lucru va fi adus la cunostiinta moderatorilor sau Site admin-ului si nu vor fi starnite polemici, discutii contradictorii, certuri, etc

Si partea erotica:

8. Site admin-ul si moderatorii isi rezerva dreptul de a muta sau sterge partial sau total orice mesaj sau topic, sau de a dezactiva un user fara preaviz daca acesta incalca regulamentul.

Si ce sa vezi..... ai incalcat regulamentul!

P.S. Stimate domnule "Addictus" ! Observ din cuprinsul postarilor care iti apartin ca nu esti lipsit de educatie si am sa pun toate aceste manifestari pe seama frustrarilor (nejustificate de altfel) de moment sau orice altceva ar fi fost. Sunt convins ca o persoana integra si demna ca dumneata isi va cere scuze pentru aceste lucruri marunte care ne-au afectat tuturor zen-ul temporar si de asemenea vom putea pastra in continuare spiritul liber al acestei comunitati.

Stima!

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2805
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de tito » 29 Oct 2021, 17:36

Ai prea multe pretentii de la unul care sufera de megalomanie...in delirul din paginile anterioare si-a dezvaluit diagnosticul. Acum dispare o vreme din peisaj, ca parca nu s-ar 3,14sa si pe tine, pentru ca are nevoie sa-si vanda in continuare "nimicurile" pe aici, ca doar e gratis si are urgenta nevoie de bani pentru "dependenta".

Scrie răspuns