Arena, singurul topic de polemici.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
roly
veteran
veteran
Mesaje: 892
Membru din: 03 Sep 2012, 21:28
Localitate: Bv
Contact:

Re: Shimano Stella 2000 S - Japan, model rar !

Mesaj de roly » 09 Ian 2016, 18:31

mihale scrie:Se gasesc destule pe ebay daca cauti cu 500-600 de lei.
Nu e numai tepar, e si nesimtit tare de tot. :lol1:
Va rog luati de-acolo daca-I cunoasteti pe vanzatorului si aveti incredere ca produsul corespunde! Apoi platit vreo 25€ trensportul,vreo 27€ vama,si mai puneti-va si voi un adaos de vreo 25€ ca sa merite s-o aduce ti la vanzare si vedeti la cat iese,apoi tineti-va gura,c-ajunge ti la cei 1200,numa' ca voi n-aveti ''sangele'' sa dati Bonus de 350lei... :D :respekt:
TOT RESPECTUL !!!

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16144
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Shimano Stella 2000 S - Japan, model rar !

Mesaj de adrian99 » 09 Ian 2016, 18:43

roly,hai sa-ti spun cum este si cu moderatorii:pe mine m-au jignit cativa pescari "profesionisti"de pe acest forum(fatis,in topicurile deschise).desi am cerut insistent ca moderatorii sa intervina,n-au facut-o.
cred ca ti-ai dat seama ca intervin numai acolo unde "trebuie" :shock:

roly
veteran
veteran
Mesaje: 892
Membru din: 03 Sep 2012, 21:28
Localitate: Bv
Contact:

Re: Shimano Stella 2000 S - Japan, model rar !

Mesaj de roly » 09 Ian 2016, 18:47

adrian99 scrie:roly,hai sa-ti spun cum este si cu moderatorii:pe mine m-au jignit cativa pescari "profesionisti"de pe acest forum(fatis,in topicurile deschise).desi am cerut insistent ca moderatorii sa intervina,n-au facut-o.
cred ca ti-ai dat seama ca intervin numai acolo unde "trebuie" :shock:
Mai vedem noi cand Screenshots vor fi dovezi unde trebe! Ca spre deziluzia unora, nu mai sunt ... sarantoc! :respekt:
TOT RESPECTUL !!!

Avatar utilizator
TheFly
veteran
veteran
Mesaje: 1076
Membru din: 09 Oct 2007, 18:33

Re: Shimano Stella 2000 S - Japan, model rar !

Mesaj de TheFly » 09 Ian 2016, 20:33

Bre nea Roly, degeaba ai pescuit matale cu abu garcia cardinal si nu mai stiu ce vikingi acum 30 de ani, daca de astea cu riscul reputational nu te-a invatat nimeni :).

Cand pierzi la reputatie, s-a dus draq tot !!! Este atata marfa buna sh pe forumul asta, este marfa buna noua in magazine, exista internet si se aduce marfa din afara de nici nu s-a auzit inca in Romania, la preturi foarte rezonabile, (dupa aia se vinde prin Spania, Belgia sau Franta, ca in Romania lumea crede ca sunt cartofi :) ) incat ai sanse 0 (zero) barat sa mai vinzi ceva in momentul in care lumea te-a luat la ochi pentru "pacatele tineretii".

Chiar patriarh cu acte sa fii in momentul respectiv, nu mai conteaza, esti PA!.

altfel, :respekt: pentru indarjire, dar parerea mea e ca ai pierdut de mult razboiul :oops:

Avatar utilizator
dilobi2
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 104
Membru din: 31 Oct 2012, 22:35

Re: Yo-Zuri Crystal Vibe

Mesaj de dilobi2 » 09 Ian 2016, 20:58

Lemi scrie:Cat oferi? Am 2 bucati.

Eu nu ofer. Eu cumpar.
Ai voblerul ? Spune pretul.

Avatar utilizator
dilobi2
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 104
Membru din: 31 Oct 2012, 22:35

Re: Yo-Zuri Crystal Vibe

Mesaj de dilobi2 » 09 Ian 2016, 21:10

Calin C scrie:@dilobi2, chiar nu te rabzi sa-ți dai in petec?
Ai încheiat anul trecut frumos, fără sa te mai protagonizezi, e drept, fără bobler( ți-am scris la vremea aia ca datorită atitudinii tale nu il vei avea decât daca vei plăti fooooarte mult pentru el) si acuma nu te potolești?
Chiar credeam ca manifestările tale anterioare la adresa unora dintre noi au ținut de momentele specifice din preajma sărbătorilor de iarna, ziua ta fără cadou....si in 2016 vei fi ok.....
Probabil ca e ca in Bancul cu Scorpionul: ..... .......caracterul nu ma lasă. :D
Oricum, bafta la cumpărare.


"Magarul moare de drum lung şi prostul de grija altuia!"

Calin C
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 298
Membru din: 20 Sep 2012, 13:39
Localitate: Bucuresti / Baia Mare

Re: Yo-Zuri Crystal Vibe

Mesaj de Calin C » 09 Ian 2016, 21:41

dilobi2 scrie:
Calin C scrie:@dilobi2, chiar nu te rabzi sa-ți dai in petec?
Ai încheiat anul trecut frumos, fără sa te mai protagonizezi, e drept, fără bobler( ți-am scris la vremea aia ca datorită atitudinii tale nu il vei avea decât daca vei plăti fooooarte mult pentru el) si acuma nu te potolești?
Chiar credeam ca manifestările tale anterioare la adresa unora dintre noi au ținut de momentele specifice din preajma sărbătorilor de iarna, ziua ta fără cadou....si in 2016 vei fi ok.....
Probabil ca e ca in Bancul cu Scorpionul: ..... .......caracterul nu ma lasă. :D
Oricum, bafta la cumpărare.


"Magarul moare de drum lung şi prostul de grija altuia!"
Vezi ca te repeți, încearcă sa fii mai original......dar ce sa-i faci...caracterul si pace. :D

Avatar utilizator
el pescadore
junior
junior
Mesaje: 49
Membru din: 22 Ian 2014, 16:44
Localitate: Bucuresti

Re: Yo-Zuri Crystal Vibe

Mesaj de el pescadore » 11 Ian 2016, 20:43

@Adeline.....ar vrea el....da cu maxim vreo 50 de lei.....maxim am spus.....ceea ce nu se poate.....eu zic ca tot esti moderator.....sa inchizi acest topic care este un chich.....deja!!!!

adrianc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 258
Membru din: 09 Aug 2006, 12:00
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Yo-Zuri Crystal Vibe

Mesaj de adrianc » 11 Ian 2016, 21:47

Mi se pare ca lumea a luat-o razna cu bisnitareala asta. E un vobler ca oricare altu, sunt 2 variante: ori dai cu el si prinzi, ori te incurca prin trusa si atunci il vinzi in plm cu cel mult egal pretul de achizitie.
Dar romanu' are in sange bisnitareala.

Avatar utilizator
dilobi2
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 104
Membru din: 31 Oct 2012, 22:35

Re: Yo-Zuri Crystal Vibe

Mesaj de dilobi2 » 12 Ian 2016, 17:36

Re: Yo-Zuri Crystal Vibe

Dată expediere: 01 Ian 2016, 19:24
Expeditor: el pescadore
Destinatar: dilobi2

dilobi2 scrie:
Subiect: Yo-Zuri Crystal Vibe

el pescadore scrie:

dilobi2 scrie:
Cumpar un Vobler Yo-Zuri Crystal Vibe, 7 cm/11.5 gr. Culoare B, nou/sigilat sau SH dar la un pret rezonabil.

Multumesc.



Ce inseamna rezonabil?!....Eu iti vand unul nou...cat oferi pr.el?!



Iti vand cu 150 bucata....nu mai jos






Judecati voi !
Eu m-am saturat sa mai dau atentie "facatorilor de bine".

Scrie răspuns