Vindem puiet de peste: crap, amur, cteno, fitofag, somn european, salau, stiuca, caras

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Închis
Fish House
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 1
Membru din: 09 Mar 2020, 11:04

Vindem puiet de peste: crap, amur, cteno, fitofag, somn european, salau, stiuca, caras

Mesaj de Fish House » 09 Mar 2020, 11:08

xxx House livreaza oriunde in Romania puiet de peste si furaje pentru pesti.

Specii comercializate: crap, amur, cteno, singer, cosas, novac, somn european, salau, stiuca, caras
Transport gratuit, saptamanal in orice judet

Mai multe detalii la:
0754552258
0741120940

Avatar utilizator
isti87300
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 165
Membru din: 19 Mar 2015, 18:08
Localitate: Targu Mures

Re: Vindem puiet de peste: crap, amur, cteno, fitofag, somn european, salau, stiuca, caras

Mesaj de isti87300 » 09 Mar 2020, 12:59

Le recomand celor de la AJVPS Mures.

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4614
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Vindem puiet de peste: crap, amur, cteno, fitofag, somn european, salau, stiuca, caras

Mesaj de vali stratonov » 09 Mar 2020, 13:02

Eu le recomand tuturor AJVPS /urilor din tara....
Sa mai intoarca din banii colectati si pt obiectul de activitate ....pescuit sportiv.(((
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16139
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Vindem puiet de peste: crap, amur, cteno, fitofag, somn european, salau, stiuca, caras

Mesaj de adrian99 » 09 Mar 2020, 15:23

vali,AVPS-urile se ocupa de...vanatoare :wallbash:
din pescuit vin sume infime...

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4614
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Vindem puiet de peste: crap, amur, cteno, fitofag, somn european, salau, stiuca, caras

Mesaj de vali stratonov » 09 Mar 2020, 15:51

Stiu Adi draga...dqr totusi au cele mai multe ape din Ro in "gestiune"...
Sa fure mai putin peste din baltile pe care le administreaza si cu banutii pe care ii colecteaza sa "mimeze" o populare...macar de ochii lumii..(((
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
Hentzone
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 293
Membru din: 24 Aug 2008, 22:13
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Vindem puiet de peste: crap, amur, cteno, fitofag, somn european, salau, stiuca, caras

Mesaj de Hentzone » 09 Mar 2020, 15:58

Hai sa le fac reclama faina... Am vrut cu niste prieteni pescari sa populam Raul Bega din Timisoara, cu puiet de salau, i-am contactat si ne-au timis... puiet... dar nu de salau la 3-5 cm (cum am cerut si s-au laudat ca ne trimit), ci surpriza... puiet de caras cu cativa puieti de crap (intr-un sac de cateva mii de puieti... erau si cativa crapi 10-15 buc) la pret de SALAU!!!!
Asa ca... verificati bine marfa cand ajunge la destinatie...
Respectiva populare trebuia facuta in prezenta insepctorului ANPA si a celor de la AJVPS Timis cu toate formalitatile legale, care erau deja la fata locului.
Am dat banii in avans si a durat 2 saptamani pana au fost virati inapoi si nu si-au recunoscut "greseala"...
Grija mare cu cine faceti afaceri de genul!!!
Go fishing, what else...

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16139
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Vindem puiet de peste: crap, amur, cteno, fitofag, somn european, salau, stiuca, caras

Mesaj de adrian99 » 09 Mar 2020, 16:10

asta imi aduce aminte de cineva care a cumparat puiet de amur si dupa un an avea aceeasi talie...
de fapt ii trimisesera murgoi baltat(briceag cum i se mai spune in anumite zone) :)

Închis