Mulineta casting Daiwa Alphas Air 5.8 Left

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
cristian.ene
veteran
veteran
Mesaje: 2912
Membru din: 05 Ian 2005, 18:32
Localitate: Bucuresti

Mulineta casting Daiwa Alphas Air 5.8 Left

Mesaj de cristian.ene » 24 Mai 2017, 08:14

Mulineta este noua in cutie a venit recent di Japonia. Culanseta potrinita de putere ul pescuieste cu nalucile de la 2g.

Exceleza in pescuitul la salau cu orice tip de naluci de la 2g la jiguri de 14g. Face direrenta fata de spinning cu cicade sau voblere rattling sau alte voblere cu portanta mica sau medie.
Pescuieste impecabil in orice condition de vant datorita tamburului ultra usor de doar 9g care este totusi rezistent si accepta si fire textile subtiri pe profilul shallow 50/0.23mm.

Pretul mulinetei este de 1250lei

Am si 4 rulmenti japonezi pentru knoburi care cota 80 lei.
Pentru cei interesati am si o lanseta di CATEGORIA L-ML 3-11g perfect pentru pescuitul la salau in class ei de putere in special nu naluci reactive. Blankul este Lamiglas xm 50 lungimea 6'6''ft actiune mod-fast dintr-o bucata inele Fuji Sic kr spiral wrap.

Contact. Cristian.gab@gmail.com

,

cristian.ene
veteran
veteran
Mesaje: 2912
Membru din: 05 Ian 2005, 18:32
Localitate: Bucuresti

Re: Mulineta casting Daiwa Alphas Air 5.8 Left

Mesaj de cristian.ene » 25 Mai 2017, 00:09

dezavantajele editari de pe tableta.....

Mulineta este noua in cutie a venit recent din Japonia. Cu lanseta potrivita de putere UL pescuieste cu nalucile de la 2g.

Exceleza in pescuitul la salau cu orice tip de naluci de la 2g (lanseuri la peste 20m) la jiguri de 14g. Face diferenta fata de spinning cu cicade sau voblere rattling sau alte voblere cu portanta mica sau medie.
Pescuieste impecabil in orice conditii de vant datorita tamburului ultra usor de doar 9g care este rezistent (aliaj G1) si accepta si fire textile subtiri pe profilul shallow 50m de fir cu diametru 0.23mm.

Pretul mulinetei este de 1250lei

Am si 4 rulmenti japonezi pentru knoburi care cota 80 lei.
Pentru cei interesati am si o lanseta din categoria L-ML 3-11g perfect pentru pescuitul la salau in clasa ei de putere in special cu naluci reactive. Blankul este Lamiglas XMG 50 Popping SW (un blank putin cunoscut pe aici) lungimea 6'6''ft actiune mod-fast, dintr-o bucata inele Fuji Sic KR spiral wrap.

cristian.ene
veteran
veteran
Mesaje: 2912
Membru din: 05 Ian 2005, 18:32
Localitate: Bucuresti

Re: Mulineta casting Daiwa Alphas Air 5.8 Left

Mesaj de cristian.ene » 01 Iun 2017, 11:54

Vanduta,se poate inchide topicul.

Scrie răspuns