MA Vinde!!!!

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 20 Dec 2005, 11:48

Ionut the carp scrie:lanseta costa 85 roni(850000lei vecchi), si nu inteleg de ce s-au bagat userii(primii doi) sa scrie asa aiurea? Probabil nu au citi regulamentul inainte de a posta! :?
in primul rand, mi-am cerut scuze anticipat ca m-am bagat. :oops:
in al doilea rand, daca erai mai atent ai fi vazut ca ti-am luat apararea... :roll:
istetzule!
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

Ionut the carp
veteran
veteran
Mesaje: 2592
Membru din: 08 Iun 2005, 19:57
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Ionut the carp » 20 Dec 2005, 12:01

si eu imi cer scuze ca te-am inclus si pe tine in aceasta oala, dar se cede clar ca primul are intr-adevar stofa de bisnitar! Fara suparare! 8)

Avatar utilizator
iulian_bud
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 148
Membru din: 18 Iun 2005, 09:25
Localitate: baia mare
Contact:

Mesaj de iulian_bud » 20 Dec 2005, 14:23

Se transforma forumul mai nou in talcioc?
C***t in traista!

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 20 Dec 2005, 16:06

nu se transforma forumul in talcioc, avem o sectiune speciala pentru vanzari cuparari
pe cine nu intereseaza poata sa o evite

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 20 Dec 2005, 19:25

salut
draga Ionut the carp cred ca nici un unul din noi nu va cumpara o baracuda.tinem prea mult la calitate. parerea mea

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 20 Dec 2005, 19:39

salut Ionut the carp.la 85 ron,nu e lanseta de sheffield e trompeta, pe bune .o daiwa de sheffield medie e 350 ron si daca esti dibaci poti sa faci si un jig ultra light cu ea .nu cred ca baracuda are abilitati in directia asta.
si cu 85 ron tot o trompeta de mulineta de rapitor iti iei,mai pui un ban si iti iei un saxofon.
dane .la anunturi ,merg si funebre?

Avatar utilizator
daspinningmaster
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 291
Membru din: 30 Mar 2005, 15:17
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de daspinningmaster » 20 Dec 2005, 20:06

foarte amuzant acest vizitator, trebuie sa recunoasteti. iar tie vizitatorule iti urez sa incerci sa vb in numele tau de aici inainte si sa nu mai asumi ca parerea ta coincide cu a celorlati indiferent care ar fi ea.
Fire zmucite!

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 20 Dec 2005, 20:20

Anonymous scrie:salut Ionut the carp.la 85 ron,nu e lanseta de sheffield e trompeta, pe bune .o daiwa de sheffield medie e 350 ron si daca esti dibaci poti sa faci si un jig ultra light cu ea .nu cred ca baracuda are abilitati in directia asta.
si cu 85 ron tot o trompeta de mulineta de rapitor iti iei,mai pui un ban si iti iei un saxofon.
dane .la anunturi ,merg si funebre?
Salut Vizitator,
Nu-ti place, nu cumperi. (PUNCT)
Te-ncalzeste cu ceva ca-i faci reclama proasta?
Ai postat un anunt si-ti face omu concurenta?
A zis el ca isi cumpara o mulineta fix de 85 RON? Si daca e asa, ti-a cerut parerea?
Metaforele cu instrumente muzicale sunt deosebite.

dragos74
veteran
veteran
Mesaje: 778
Membru din: 01 Feb 2005, 21:15
Localitate: bucuresti

Mesaj de dragos74 » 20 Dec 2005, 20:42

Asa baieti da-tii tare ca topicul cu ''rapitori langa bucuresti'' a fost facut varza ,rezolvati-l si pe asta :)
Oricum pana ne-om descarca pe balta mai e o iarna asa ca da-ti bataie :)

Ionut the carp
veteran
veteran
Mesaje: 2592
Membru din: 08 Iun 2005, 19:57
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Ionut the carp » 05 Ian 2006, 09:49

nush ce se cred vizitatorii(cei doi, sau o fi doar unul :oops: ) cu daiwa cu alea alea, ei cred ca toata lumea isi permite sa arunce in sus cu banii ptr a-si cumpara daiwa, shimano sau marci consacrate care stiu sa goleasca buzunarul, ca este si o vorba: "buzunarul subtire cu cheltuiala se tine"!, eu am vazut la arw o mul mitchell la 150 roni si totusi e mitchell! la revedere si numai bine!!!! :)

Scrie răspuns