LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
viorel_sin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 287
Membru din: 19 Iul 2011, 08:03
Localitate: Bucuresti

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de viorel_sin » 29 Iul 2018, 06:16

http://www.rapitori.ro/forum/viewtopic. ... 90#p651889

Mincinosule .... nu e PRIMA bila neagră si ai mai jignit pe forum utilizatorii
Te las sa ai ultimul cuvânt ....

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de chrisfisher » 29 Iul 2018, 11:12

viorel_sin scrie:http://www.rapitori.ro/forum/viewtopic. ... 90#p651889

Mincinosule .... nu e PRIMA bila neagră si ai mai jignit pe forum utilizatorii
Te las sa ai ultimul cuvânt ....
Eu oi fi jignit utilizatorii dacă asa sustii tu insa pana la proba contrarie tu esti cel care ai dat țepe . Si ii multumesc camaradului tau pt. Bila neagra . El e cel care te-a "acoperit"" si acum cand am deconspirat rahaturile cu care te ocupi. Ce sa mai zic un Team adevarat. Sa iti aduci aminte domnul "corect" ca in 2015 ai mai trimis la Sibiu un Team Daiwa Mode modificat care nu avea nici 2.1m (cum ai sustinut) nici 2.4m si era pe.mufare simpla adica " reimbunatatit" de tine. :lol1: :lol1: Mestere ulciorul.nu merge de.multe ori la apa :lol1: :lol1: :lol1:

nila
senior
senior
Mesaje: 416
Membru din: 16 Sep 2010, 06:51
Localitate: bucuresti

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de nila » 31 Iul 2018, 17:02

E usor sa faci acuzatii , ia prezinta dumneata un link cu anuntul de vazare al mode-ului care a ajuns la Sibiu si nu era cum trebuie.
Daca te uiti la ce "afaceri " a facut viorel_sin te convingi in 2 secunde cine are dreptate aici..

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de chrisfisher » 31 Iul 2018, 22:06

nila scrie:E usor sa faci acuzatii , ia prezinta dumneata un link cu anuntul de vazare al mode-ului care a ajuns la Sibiu si nu era cum trebuie.
Daca te uiti la ce "afaceri " a facut viorel_sin te convingi in 2 secunde cine are dreptate aici..
Uite-te pe poze nenea Nila . Da, da, pe lansetele ce le are acum la vanzare. 3 dintre ele sunt masluite :lol: . I-a vezi mataluca daca iti dai seama daca sunt sau nu gâdilite :lol: :mrgreen: . Daca nu sti despre ce e vorba , de ce iti place sa te bagi? :lol1: :lol1: ...Viorel nu pune poze cu jucariile . Trimite in privat, ca e precaut. Stai matale in banca ta sau cumpara una din lansetele dansului sau tot pachetul sa fie teapa si mai mare iar dupa aceea sa intervi aici sa-i mai iei apararea. :lol1:

nila
senior
senior
Mesaje: 416
Membru din: 16 Sep 2010, 06:51
Localitate: bucuresti

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de nila » 01 Aug 2018, 08:10

1. link cu anuntul de vazare al mode-ului care a ajuns la Sibiu si nu era cum trebuie (sa presupunem ca e minciuna din moment ce nu il ai ?)
2. nu stie sa puna poze , e simplu , te uiti in toate anunturile si o sa observi ca cere ajutor de la diferiti membri ai forumului pentru asta.
3. el poate dovedi cu mesajele private provenienta fiecarui mode (toate-s cumparate de aici de pe forum)
4. vezi anunturile lui si preturile la care a vandut apoi vino inapoi si explica-ne tu ce tepar e Nicu Oprea

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de chrisfisher » 01 Aug 2018, 08:14

nila scrie:1. link cu anuntul de vazare al mode-ului care a ajuns la Sibiu si nu era cum trebuie (sa presupunem ca e minciuna din moment ce nu il ai ?)
2. nu stie sa puna poze , e simplu , te uiti in toate anunturile si o sa observi ca cere ajutor de la diferiti membri ai forumului pentru asta.
3. el poate dovedi cu mesajele private provenienta fiecarui mode (toate-s cumparate de aici de pe forum)mai trebuie sa te documentezi nea......citeste si apoi grăieste :lol1: :lol1:
4. vezi anunturile lui si preturile la care a vandut apoi vino inapoi si explica-ne tu ce tepar e Nicu Oprea

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de chrisfisher » 01 Aug 2018, 08:21

chrisfisher scrie:
nila scrie:1. link cu anuntul de vazare al mode-ului care a ajuns la Sibiu si nu era cum trebuie (sa presupunem ca e minciuna din moment ce nu il ai ?)
2. nu stie sa puna poze , e simplu , te uiti in toate anunturile si o sa observi ca cere ajutor de la diferiti membri ai forumului pentru asta.
3. el poate dovedi cu mesajele private provenienta fiecarui mode (toate-s cumparate de aici de pe forum)mai trebuie sa te documentezi nea......citeste si apoi grăieste :lol1: :lol1:
4. vezi anunturile lui si preturile la care a vandut apoi vino inapoi si explica-ne tu ce tepar e Nicu Oprea
In cazul vostru zicala "Crede si nu cerceta ", nu e valabila... :D

Bulba
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 05 Dec 2018, 02:36

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Bulba » 14 Ian 2019, 18:17

Userul MIHAI IZBICENI este neserios si mincinos,am discutat cu el sa cumpar un pachet de voblere in valoare de 250 de lei pe care a zis ca mi-l vinde la 200 de lei cand am discutat cu el la telefon,dupa care a urmat un alt cumparator care a oferit 250 dupa cateva ore si a trimis voblerele acelui domn,nu a fost o problema dar acest nesimtit a continuat sa minta ca mia trimis pachetul prin posta urmand sa merg zile la rand la posta fara rezultat,am discutat cu el si facea oe nestiutorul apoi spunandu-i ca ii pun bulina neagra a zis ca nu il
Intereseaza!sper sa nu aveti deaface cu tepari dinastia mincinosi si pe viitor sa nu fie atat de nesimtit!!!

Avatar utilizator
mihai izbiceni
veteran
veteran
Mesaje: 550
Membru din: 29 Ian 2007, 14:43
Localitate: Izbiceni Olt

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de mihai izbiceni » 14 Ian 2019, 21:26

"Bulba" sa inteleaga toata lumea cum sta treaba, m-ai sunat duminica pt voblere, mi-ai trimis adresa pe watssap si am primit si pe sms adresa ( aici AM GRESIT si imi asum greseala) am trimis coletul la adresa din sms alta decat a ta, abia azi cand am vb din nou am vazut.
Sa stabilim cateva lucruri:
1.NU AM DAT NICIODATA TEAPA NIMANUI ( pot confirma userii de aici si nu sunt putini)
2. NU AM FACUT PE NIMENI NESIMTIT ( si in mesaje ti-am atras atentia)
3. Nu vred ca la statutul tau pe acest forum( cca 1 luna) poti face pe cineva cum iti vine la gura.
4. Daca vrei iti comand eu 4 voblere J13 si ti le fac cadou....
Multumesc!!

Bulba
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 05 Dec 2018, 02:36

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Bulba » 15 Ian 2019, 13:59

Daca tot zici ca ai primit adresele deodata pune si tu o poza cu orele la care ai primit mesaj de la ambii cumparatori ca sa vezi ca nu ai dreptate👍

Scrie răspuns