LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de pikeman » 14 Dec 2017, 22:19

MANU_82 scrie: By the way. Todor Andrey pe Facebook
merci de pont, l-am "curatat" cu toate ca nu ma inspira de la inceput fatza lui :lol: are un prieten o teorie visavis de faza asta, daca esti vesel si glumet din tinerete fizionomia fetei capata o oarecare aura pozitiva, daca nu, esti incruntat, mofturos, nemultumit ... ai o fatza de om rau cu - care te alegi in timp
aici intervine si cocalarismul, de multe ori ma abtin sa judec la prima vedere dar de cele mai multe ori din pacate asteptarile nu imi sunt tradate

Amaruk
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 228
Membru din: 15 Sep 2015, 11:20

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Amaruk » 15 Dec 2017, 14:26

pikeman scrie:
MANU_82 scrie: By the way. Todor Andrey pe Facebook
merci de pont, l-am "curatat" cu toate ca nu ma inspira de la inceput fatza lui :lol: are un prieten o teorie visavis de faza asta, daca esti vesel si glumet din tinerete fizionomia fetei capata o oarecare aura pozitiva, daca nu, esti incruntat, mofturos, nemultumit ... ai o fatza de om rau cu - care te alegi in timp
aici intervine si cocalarismul, de multe ori ma abtin sa judec la prima vedere dar de cele mai multe ori din pacate asteptarile nu imi sunt tradate

Si de la mine a vrut sa ia niste voblere, dupa ce a facut selectia a intrebat daca pot sa i le aduc sa le vada, cum aveam drum prin Dej am acceptat....cand am ajuns in Dej nu a mai raspuns.

Avatar utilizator
albert.C
veteran
veteran
Mesaje: 1719
Membru din: 22 Ian 2015, 19:30
Localitate: Calafat-Dolj
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de albert.C » 15 Dec 2017, 22:07

eu i-am vandut ceva voblere si un bat+inca un bat la un amic al' lui dupa o recomandare din partea lui...nu am avut probleme cu el...acum nu stiu,nu-l cunosc personal insa e posibil sa fi avut ceva probleme...

Avatar utilizator
hegedusalin
veteran
veteran
Mesaje: 743
Membru din: 05 Ian 2008, 17:49
Localitate: Tg mures

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de hegedusalin » 21 Ian 2018, 09:23

Si eu am colaborat ok cu Andrei.... deci....

adi c.
senior
senior
Mesaje: 331
Membru din: 08 Feb 2011, 13:30
Localitate: Hunedoara

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de adi c. » 22 Ian 2018, 14:18

Da, un băiat super todor andrei asta, pana trebuie sa iti plateasca ceva. A trecut aproape un an si nu s-a achitat de datorie. Daca ii vindeti ceva, aveți grija sa va plateasca înainte sa ii trimteti. Pentru mine rămâne acelasi rahat...

zvic
veteran
veteran
Mesaje: 1910
Membru din: 12 Ian 2005, 15:53
Localitate: Zalau

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de zvic » 01 Mar 2018, 18:58

Eu am mai multe tranzactii cu Andrei, fara probleme, e un tip ok. Omul mi-a dat o mulineta de cast daiwa sol pentru cca 2 luni doar ca sa vad daca-mi place, nu ne stiam decat de pe net si vreo 2 telefoane.

Inclin sa cred ca mai degraba ati avut o problema de comunicare.

adi c.
senior
senior
Mesaje: 331
Membru din: 08 Feb 2011, 13:30
Localitate: Hunedoara

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de adi c. » 02 Mar 2018, 09:08

Clar, problema de comunicare, eu l-am sunat și el nu a mai raspuns. Și nu cred ca trebuia sa ma rog de el sa se achite de datorie. Nu era nici o problema dacă zicea sa il astept un an, doi. Daca era chiar asa ok zicea ceva aici, dar tace ca un...

Avatar utilizator
viorel_sin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 287
Membru din: 19 Iul 2011, 08:03
Localitate: Bucuresti

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de viorel_sin » 26 Iul 2018, 06:09

Bila neagra Chrisfisher!!!

Am un anunt la rubrica vanzari , un pachet cu lansete team daiwa mode , cumparate de pe forum , (se poate verifica din anunturi postate si din contul propriu) am trimis poze pe whatup la cererea dl Chrisfisher dar nu ne-am inteles la bani dupa care dl Chrisfisher a trecut la jigniri (ca sunt tepar, ca le vand din bucati rupte, ca le aranjez eu), vreau sa mentionez ca Chrisfiher este recalcitrant si nu inteleg de ce a procedat asa avand in vedere ca I-am trimis poze si a vazut lansetele. Nu stiu daca a mai patit cineva cu el ceva asemanator,dar omul e chiar penibil in afirmatii,nu ne cunoastem personal, am considerat ca merita o bila neagra pentru caracterul sau!!
Dl Chrisfisher are o gramada de bile negre pe site si comentarii negative referitoare la comportamentul si caracterul sau, de aceea va rog trageti voi concluziile!!

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de chrisfisher » 28 Iul 2018, 23:43

Grija mare ce cumparati de la individul de.mai sus. Am primit PRIMA bila neagra de la el pentru ca i-am deconspirat jmecheriile pe care le face modificand lansete rupte pe care le vinde la preturi de lansete bune chiar noi. Eu nu o sa-i dau nicio bila . Va las pe voi sa cititi si sa luati aminte inainte sa cumpărați de la el. Cereți poze detaliate de la ce vinde sii nu va lasati " dusi din vorbe". Grija mare.
Ultima oară modificat 28 Iul 2018, 23:45 de către chrisfisher, modificat 1 dată în total.

chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de chrisfisher » 28 Iul 2018, 23:44

Da , e vorba de Viorel Sin sau Nicu Oprea

Scrie răspuns