LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
stradic
veteran
veteran
Mesaje: 2283
Membru din: 05 Iul 2010, 09:17
Localitate: SOMCUTA MARE

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de stradic » 13 Dec 2012, 19:35

:evil: :evil: :evil:
rapala the best vobler in the world

dinamovist
veteran
veteran
Mesaje: 559
Membru din: 10 Aug 2012, 21:25

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de dinamovist » 13 Dec 2012, 22:14

Sunt de acord cu grizzly, sunt un pescar din MEHEDINTI, si vreau sa cred ca nu sunt un oricine, si nu am auzit de Andrei Oprea in viata mea! Nu vreau sa intru in polemica cu nimeni,.....dar va rog nu va mai jucati cu cuvintele!
:respekt:

Avatar utilizator
stradic
veteran
veteran
Mesaje: 2283
Membru din: 05 Iul 2010, 09:17
Localitate: SOMCUTA MARE

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de stradic » 07 Ian 2013, 17:21

BILA MARE NEAGRA pt userul @RYOBI!!!!!!!! :lol1:
rapala the best vobler in the world

Avatar utilizator
RYOBI
veteran
veteran
Mesaje: 2792
Membru din: 10 Mar 2006, 11:19
Localitate: BISTRITA

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de RYOBI » 07 Ian 2013, 17:32

http://www.rapitori.ro/forum/viewtopic. ... 70#p395603

Bila neagra ca asa ai tu chef sa te razbuni oicum parerea ta nu mai conteaza pe forumul asta , cine nu te cunoaste is poate face o idee despre tine urmarind filmuletul de mai jos filmuletul reflecta caracterul tau nivelu tau de cultura si tot ce reprezinti tu pt societate.

http://www.trilulilu.ro/video-muzica/fl ... e-nu-are-3

Te-ai demascat singur. :lol1: :lol1: :lol1:
Am 60 de bile albe.
fanatic76starter@yahoo.com
0745373235

Avatar utilizator
stradic
veteran
veteran
Mesaje: 2283
Membru din: 05 Iul 2010, 09:17
Localitate: SOMCUTA MARE

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de stradic » 07 Ian 2013, 17:34

INCA O BILA MARE NEAGRA PT.USERUL @RYOBI!!!
rapala the best vobler in the world

Puiu.BZ
veteran
veteran
Mesaje: 794
Membru din: 05 Noi 2006, 12:13
Localitate: Buzau

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Puiu.BZ » 08 Ian 2013, 18:22

C.A.C.A F.I.S.H (cata f.i.s.h, moldovean de Onesti) - bila neagra, desi nu merita nici un scuipat. Am avut un LG KU990 de vanzare, moldoveanu' lu peste m-a sunat, am convenit asupra pretului, care a fost mai mult decat rezonabil, mi-a zis ca il vrea, l-am pus prioripost, am platit niste bani, si dupa o luna si ceva, posta mi-a adus telefonul inapoi, pentru care am mai platit 10 lei pt. depasire magazinaj.
Deci, frati romani, nu sunt rasist, dar urasc moldovenii prosti. Adica cei mai prosti si idioti dintre moldoveni. Baietii cumsecade sa ma ierte, cat si moderatorii.
In concluzie, daca va suna unu' Cristian Catalin, ala e CACA xxx si sa nu faceti vreo tranzactie cu el. Nesimtitu', nici la telefon n-a mai raspuns. Fraier sunt eu, ca ma'ncurc cu toti prostii.

Avatar utilizator
shimano
veteran
veteran
Mesaje: 1314
Membru din: 16 Dec 2009, 14:42
Localitate: Targu-Mures
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de shimano » 11 Ian 2013, 17:37

Scuze ca ma bag. Probabil e deja off-topic, dar nu toti au experiente negative cu Andrei Op. Eu, personal, am doar cuvinte de lauda. Cu mine s-a purtat super, sculele cumparate de la el au fost ok, deci nu am ce comenta. Eu il recomand in continuare.

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de MuskMd » 11 Ian 2013, 21:24

Puiu.BZ scrie: moldoveanu' lu peste
Deci, frati romani, nu sunt rasist, dar urasc moldovenii prosti. Adica cei mai prosti si idioti dintre moldoveni. Baietii cumsecade sa ma ierte, cat si moderatorii.
ai un limbaj cel putin deplasat si ar trebui sa te abtii in ce tine de moldoveni. Oameni de calitate inferioara exista peste tot. felul in care abuzezi de cuvinte zice multe. :evil: :censored:
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
boistean
veteran
veteran
Mesaje: 1144
Membru din: 04 Mar 2009, 12:16
Localitate: printre pietre
Contact:

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de boistean » 12 Ian 2013, 17:44

MuskMd scrie:
Puiu.BZ scrie: moldoveanu' lu peste
Deci, frati romani, nu sunt rasist, dar urasc moldovenii prosti. Adica cei mai prosti si idioti dintre moldoveni. Baietii cumsecade sa ma ierte, cat si moderatorii.
ai un limbaj cel putin deplasat si ar trebui sa te abtii in ce tine de moldoveni. Oameni de calitate inferioara exista peste tot. felul in care abuzezi de cuvinte zice multe. :evil: :censored:
subscriu! :respekt:

in alta ordine de idei, Buzaul o fi prin Germania, daca nu cumva chiar in arhipelagul nipon!

rusinica!!! :oops:

Puiu.BZ
veteran
veteran
Mesaje: 794
Membru din: 05 Noi 2006, 12:13
Localitate: Buzau

Re: LISTA NEAGRA - Vanzare/Cumparare

Mesaj de Puiu.BZ » 12 Ian 2013, 21:18

Baieti, poate n-ati observat, dar am adresat scuze atat celor cumsecade cat si moderatorilor. In legatura cu limbajul pe care il folosesc atunci cand vreau sa exprim o "traire" la adresa unui moldovean idiot, sunt sigur cand spun ca nu e treaba voastra. dar daca va face bine sa "subscrieti", dati-i inainte, nimeni nu poate sta in calea fericirii voastre. si mai rugati-va sa nu dati peste vreun moldovean prost. Dar asa, cu parerea, orice individ dezinteresat poate sa-si dea. O ultima precizare, in cazul in care la scoli nu v-a placut nici geografia si nici istoria, despre Buzau puteti gasi ce informatii vreti, fix pe vichipedia, asta asa ca sa va lamuriti cam cum vine treaba cu localizarea geografica si apartenenta la tinuturile istorice. Apropos, daca vreti doar sa pareti civilizati, scuzati-va postarile off-topic. Sper ca nu purtati "caciula", desi ar fi asa, de sezon.

Scrie răspuns