DONATII

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
feugen
veteran
veteran
Mesaje: 2972
Membru din: 21 Oct 2007, 20:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de feugen » 04 Mai 2017, 15:20

jiji1 scrie:Vreau eu racheta daca mai este !!!
OK Ai mesaj privat.
Bucuresti

jiji1
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 17 Iun 2016, 11:00

Re: DONATII

Mesaj de jiji1 » 05 Mai 2017, 08:37

Multumesc pentru racheta, fetita mea este foarte bucuroasa.

feugen
veteran
veteran
Mesaje: 2972
Membru din: 21 Oct 2007, 20:46
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de feugen » 05 Mai 2017, 08:48

jiji1 scrie:Multumesc pentru racheta, fetita mea este foarte bucuroasa.
Sa fiti sanatosi! :respekt:
Bucuresti

eu
senior
senior
Mesaje: 357
Membru din: 14 Dec 2004, 13:04
Localitate: Cluj

Re: DONATII

Mesaj de eu » 06 Iun 2017, 17:38

Donez un catalog Cormoran, de vreo 300 de pagini, din 2012.
Daca careva de prin Cluj are chef sa-l rasfoiasca, sunt mai mult decat fericit sa scap de el.
:respekt:
Multa lume, putini oameni...

Avatar utilizator
dan bobei
veteran
veteran
Mesaje: 8211
Membru din: 08 Dec 2005, 19:07
Localitate: Brasov
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de dan bobei » 27 Iul 2017, 12:58

Donez peste 200 de reviste: Aventuri la pescuit, Pescar modern, Super Pescar, Pescuitul in Romania.
Doar predare personala, nu le trimit pentru ca sunt foarte grele. Doritorii sa lase mesaj aici, imi rezerv dreptul de a alege persoana care le primeste, nu de alta dar nu vreau sa ajunga la maculatura sau gunoi.

Avatar utilizator
sorinB
veteran
veteran
Mesaje: 14597
Membru din: 25 Ian 2007, 00:06
Localitate: sibiu

Re: DONATII

Mesaj de sorinB » 27 Iul 2017, 13:36

dan bobei scrie:Donez peste 200 de reviste: Aventuri la pescuit, Pescar modern, Super Pescar, Pescuitul in Romania.
Doar predare personala, nu le trimit pentru ca sunt foarte grele. Doritorii sa lase mesaj aici, imi rezerv dreptul de a alege persoana care le primeste, nu de alta dar nu vreau sa ajunga la maculatura sau gunoi.
Dane du-le la o biblioteca, eu asa am facut cand am avut multe ;)

Avatar utilizator
dan bobei
veteran
veteran
Mesaje: 8211
Membru din: 08 Dec 2005, 19:07
Localitate: Brasov
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de dan bobei » 27 Iul 2017, 15:16

M-am gândit si la asta Sorine dar sunt multe si la spatele meu...

c_a_ta2004
junior
junior
Mesaje: 67
Membru din: 01 Iun 2013, 11:58
Localitate: suceava
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de c_a_ta2004 » 13 Aug 2017, 13:03

Buna ziua!!!cu mare respect revin aici unde m-am consacrat,la rubrica de cersetorie ,dupa unii;donatii dupa altii.in primul rand va rog sa ma iertati poate am avut un episod negru in viata mea si a fost pe cuvant,dar acum sa zicem ca a iesit soarele si pe strada mea (mi-am gasit servici in strainatate,ca tot romanul).inca odata va rog sa ma iertati ptr insistentele mele la rubrica de donatii.poate si din disperare ca in trusa mea se inputinau repede mai toate articolele de pescuit.si nu imi puteam cumpara altele in loc avand familie.daca am deranjat pe cineva inca odata va rog sa ma iertati.sa nu uitati un lucru chiar daca nu sunt zilnic in rubricele din acest site,eu studiez acest site,citesc foarte mult rubricele acestui site.sunt prezent zilnic asta chiar daca nu scriu ceva .
Acum ca am urcat un pic la un alt nivel,cumparand alte lansete,vreau si eu sa daruiesc o parte din lansetele mele vechi poate ajut si eu la randul meu un copil stiu eu,un elev care este intro situatie delicata si anume:

1 lanseta Capture Averon Spin 2.40m 10-30g eu am folosit-o la stiuca (a prins o stiuca de 4.2 kg)
2 lanseta Okuma Lure Mania 2.13m 5-20g nu am apucat sa o folosesc cred ca merge la clean

As vrea sa le trimit separat la doi pescari .dar daca nu vor exista doi le voi trimite la o singura persoana.lansetele nu prezinta avarii sunt utilizabile.la averon am schimbat un inel la tronsonul 2 a crapat pastila si am schimbat inelul nu intrun mod profesional dar este functionala.cealalta este noua am cumparat-o inainte sa plec.trimit doar prin posta romana intub rigid de pvc.astept doritori!!!

c_a_ta2004
junior
junior
Mesaje: 67
Membru din: 01 Iun 2013, 11:58
Localitate: suceava
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de c_a_ta2004 » 24 Aug 2017, 01:32

Am plecat de acasa vb la craciun.ramane valabil!!

Avatar utilizator
dan bobei
veteran
veteran
Mesaje: 8211
Membru din: 08 Dec 2005, 19:07
Localitate: Brasov
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de dan bobei » 10 Sep 2017, 09:29

dan bobei scrie:Donez peste 200 de reviste: Aventuri la pescuit, Pescar modern, Super Pescar, Pescuitul in Romania.
Doar predare personala, nu le trimit pentru ca sunt foarte grele. Doritorii sa lase mesaj aici, imi rezerv dreptul de a alege persoana care le primeste, nu de alta dar nu vreau sa ajunga la maculatura sau gunoi.
Nu mai citește nimeni?

Scrie răspuns