Diverse de peste ocean!

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

cata_asp
veteran
veteran
Mesaje: 540
Membru din: 25 Feb 2009, 15:11

Diverse de peste ocean!

Mesaj de cata_asp » 12 Feb 2012, 01:11

Nu stiu de ce topicul meu a fost sters, nu am primit nicio explicatie,asa ca revin cu anuntul ca astept solicitari din parte celor care doresc sa mi se alature in a cumpara cate ceva din magazinele de dincolo ...

Atentie: nu vand, nu am magazin, nu intentionez sa am, cel putin nu aici, si sper sa fie suficienta explicatia mea!

cata_asp
veteran
veteran
Mesaje: 540
Membru din: 25 Feb 2009, 15:11

Comanda

Mesaj de cata_asp » 12 Feb 2012, 01:16

Pentru cei interesati sa se alature grupului, astept un semn prin pm sau prin mail la adresa manolecatalin@gmail.com, pana la data de 25 februarie 2012!

dodost
junior
junior
Mesaje: 70
Membru din: 11 Feb 2012, 18:49
Localitate: Brasov

Mesaj de dodost » 12 Feb 2012, 01:51

Aveti mp

Avatar utilizator
bogdan82
veteran
veteran
Mesaje: 1445
Membru din: 14 Oct 2009, 15:17

Mesaj de bogdan82 » 12 Feb 2012, 01:56

Cataline, eu n-am nimic cu tine, din punctul meu de vedere ii foarte bine ca sunt oameni care aduc produse din state contra unui comision ... dar comertul de genul asta este interzis pe site, nu stiu daca stii. Daca vei continua sa pui anunturi publice de genul asta te va bana administratorul ...

cata_asp
veteran
veteran
Mesaje: 540
Membru din: 25 Feb 2009, 15:11

Comanda

Mesaj de cata_asp » 12 Feb 2012, 02:21

Nu as vrea sa deschid o astfel de discutie, dar atata vreme cat nu vand practic nimic pe taraba desi as putea sa o fac, ca de, ocazional merge, nu ma simt vinovat de incalcarea niciunei reguli afisate.
Si nu as vrea sa fiu malitios, dar sunt persoane care fac comert de ani buni aici, in mod constant, fara sa fie banate.
Ii asigur de toata stima atat pe admin/moderatori cat si pe ceilalti participanti, dar daca tot e deschisa curtea asta, macar hai sa ne jucam cu totii! :wink:

Avatar utilizator
stradic
veteran
veteran
Mesaje: 2283
Membru din: 05 Iul 2010, 09:17
Localitate: SOMCUTA MARE

chestii

Mesaj de stradic » 12 Feb 2012, 08:31

@ cata_asp intradevar sunt unii care fac comert pe aici de mai mult timp dar probabil cu acordul administratorului caruia probabil iau dat un comision sau au avut o alta intelegere cu el! In alta ordine de idei mai mult ca sigur nici admin. nu-i convine ca celor de aici sa li se propuna sa cumpere de pe alte mag online atata timp cât chiar are un mag.online! :idea:
rapala the best vobler in the world

radu_bug
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 202
Membru din: 27 Mai 2007, 14:41
Localitate: IASI

Mesaj de radu_bug » 12 Feb 2012, 10:17

sunt o multime de chestii care nu le gasesti la noi. vopsele createx, palete de rotative , corpuri de naluci , inele despicate mici care sa nu rugineasca , diverse voblere blanc-uri, softuri si lista poate continua mult si bine. parerea mea e ca aceasta actiune nu prea afecteaza magazinul on-line de aici pt ca lumea cumpara ce nu se gaseste aici . daca ar avea produsele astea as cumpara de aici imediat decat sa astept o luna , iar comisionul nu cred ca ar fi prea mult diferit

Avatar utilizator
radzvaan
veteran
veteran
Mesaje: 1315
Membru din: 20 Noi 2008, 23:26
Localitate: Bucuresti

Re: Diverse de peste ocean!

Mesaj de radzvaan » 12 Feb 2012, 10:32

cata_asp scrie: Atentie: nu vand, nu am magazin, nu intentionez sa am, cel putin nu aici, si sper sa fie suficienta explicatia mea!
Omul spune clar ca nu vrea sa vanda nimic! Nu vad nimic rau in a se asocia cu alti membri ai forumului sa iasa mai bine la transport daca vor sa-si aduca ceva de afara.
Mai ales ca toate discutiile se vor purta pe privat!

Daca tot deranjeaza poate ar fi o idee buna mutarea topicului la rubrica "echipamente si accesorii"
spinning-addicted!

cata_asp
veteran
veteran
Mesaje: 540
Membru din: 25 Feb 2009, 15:11

Asociere

Mesaj de cata_asp » 12 Feb 2012, 11:04

Asa este, sunt multe produse la care nu poti avea acces decat asa, si pana la urma, cui nu i-ar conveni sa-si poata comanda din tara tot ce are nevoie, fara sa astepte 1 luna, sau sa aiba incredere in necunoscuti si sa le dea orbeste bruma de banuti?
Bine, e o intrebare pur retorica dar cam asta e esenta.
Despre mutarea topicului, cred ca e o idee buna!
Multumesc tuturor pentru interventii! :respekt:

Avatar utilizator
adriandns
senior
senior
Mesaje: 354
Membru din: 09 Dec 2011, 19:23
Localitate: orsova

comanda

Mesaj de adriandns » 12 Feb 2012, 12:09

Si eu sunt de acord ca anuntul tau nu ar trebui sa deranjeze.Totusi topicul tau ar trebui pus in alta parte(ca doar nu vinzi nimic ...nu?)
Spune de pe ce siteuri aduci, pentru orientare.E posibil sa ma bag si eu.

Scrie răspuns