Cumpar revista AVP

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 20 Mar 2008, 18:41

cat platesti pentru numarul zero? :wink:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
Galusca Adrian
junior
junior
Mesaje: 67
Membru din: 19 Dec 2007, 20:58
Localitate: Bacau
Contact:

Mesaj de Galusca Adrian » 21 Mar 2008, 19:16

SI-A COMPLETAT COLECTIA :D AI OFERTAT TIRZIU
FISHING IS LIFE.
The rest just details !

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 21 Mar 2008, 19:18

nu cred ca a putut sa faca rost de numarul ZERO :wink: :twisted:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
Irod
veteran
veteran
Mesaje: 522
Membru din: 07 Ian 2006, 18:45
Localitate: Cluj-Napoca; Baia-Mare

Mesaj de Irod » 24 Mar 2008, 09:54

heh , dupa cum spunea si Adrian ,am reusit sa imi completez colectia :), acum am toate numerele.
Vreau sa multumesc pe aceasta cale tuturor memberilor de pe forum care mi-au trimis reviste sau mi-au furnizat sfaturi. :lol:

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 24 Mar 2008, 09:56

Irod scrie:heh , dupa cum spunea si Adrian ,am reusit sa imi completez colectia :), acum am toate numerele.
Vreau sa multumesc pe aceasta cale tuturor memberilor de pe forum care mi-au trimis reviste sau mi-au furnizat sfaturi. :lol:



frate... ai facut rost si de nr. ZERO :shock: ??? daca da esti tare :wink:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 24 Mar 2008, 10:02

vijelie scrie: frate... ai facut rost si de nr. ZERO :shock: ??? daca da esti tare :wink:
Vijelie, daca e vorba de ceva care sa cuprinda cifra zero, simplu sau barat, atunci am asa un feeling ca de fapt pe coperta apareai chiar tu, solo sau cu un pestisor de aur! :lol: :lol: Poate si in dictionar in dreptul articolului zero ar trebui sa iti postezi o poza semnificativa. Stii de ce? Ptr ca zero e tatal cifrelor, originis ab originem, iar tu esti tatiku spiritual al tuturor pescuitorilor caterincosi de pe acest forum! Asa ca.....la mai mare!

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 24 Mar 2008, 10:06

Fario_nebunu scrie:
vijelie scrie: frate... ai facut rost si de nr. ZERO :shock: ??? daca da esti tare :wink:
Vijelie, daca e vorba de ceva care sa cuprinda cifra zero, simplu sau barat, atunci am asa un feeling ca de fapt pe coperta apareai chiar tu, solo sau cu un pestisor de aur! :lol: :lol: Poate si in dictionar in dreptul articolului zero ar trebui sa iti postezi o poza semnificativa. Stii de ce? Ptr ca zero e tatal cifrelor, originis ab originem, iar tu esti tatiku spiritual al tuturor pescuitorilor caterincosi de pe acest forum! Asa ca.....la mai mare!

fratica, gluma negluma chiar exista revista AVP "plana" care a aparut inaintea numarului unu din august 2002. De revista aia ziceam... credeam ca o colectie completa era beton daca aveai si revista asta si cireasa de pe tort ar fi sa ai si lingurita de argint inscriptionata Academia Catavencu si Aventuri la pescuit :wink: :twisted:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
p5ih0
veteran
veteran
Mesaje: 742
Membru din: 03 Dec 2005, 16:01
Contact:

Mesaj de p5ih0 » 24 Mar 2008, 13:17

daaa,
...si o bucata din aparatul foto cu care mai fac baietii poze, si niste taste de pe la editori, niste pixuri goale cu care isi mai luau notite, cateva rebuturi cu greseli de tiparire... aa si sa nu uit , o factura de utilitati ceva...
mie personal imi mai trebuie numa o mina de pix consumata, in rest am detoate si mai am chiar si dubluri :lol: :lol:

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 25 Mar 2008, 08:03

p5ih0 scrie:daaa,
...si o bucata din aparatul foto cu care mai fac baietii poze, si niste taste de pe la editori, niste pixuri goale cu care isi mai luau notite, cateva rebuturi cu greseli de tiparire... aa si sa nu uit , o factura de utilitati ceva...
mie personal imi mai trebuie numa o mina de pix consumata, in rest am detoate si mai am chiar si dubluri :lol: :lol:
daca nu ai: peria de la wc cu care a curatat Musatescu tronul de ciocolata , un fir din barba lui Ionascu, un chistoc de-al lui Arifu aruncat in pisetoare si alte maruntisuri inseamna ca nu esti un "adevarat" colectionar :wink: :twisted:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

Avatar utilizator
p5ih0
veteran
veteran
Mesaje: 742
Membru din: 03 Dec 2005, 16:01
Contact:

Mesaj de p5ih0 » 25 Mar 2008, 15:27

:lol: :lol: :lol:
dau o factura de gaz de la ei , in schimbul a catorva fire din peria de buda...
vijelie - facem trocu ? :lol:

Scrie răspuns