Cumpar Dorado Invader

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

zander22
senior
senior
Mesaje: 429
Membru din: 23 Apr 2012, 19:00

Re: Cumpar Dorado Invader

Mesaj de zander22 » 07 Iun 2023, 16:10

Se poate inchide, le-am gasit direct de la mama lor din Polonia.Doritorii le pot cumpara de pe fishing-mart.pl.
ptr @adrian99 spor in toate dar te rog nu-ti mai da cu parerea aiurea si nu mai trola anunturile mele
Rog adminii sa inchida acest topic, multumesc!

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16162
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Cumpar Dorado Invader

Mesaj de adrian99 » 07 Iun 2023, 20:29

zander22,prin raspunsurile tale(primul este cel mai graitor)n-ai dat dovada decat de aroganta.
n-am facut decat o singura postare(la obiect,in legatura cu voblerul).
pe langa asta ar fi bine sa folosesti cuvinte care exista in limba romana(a trola nu exista) :lol:
iar daca erai atat de viteaz nu apelai la ajutoare :wink:
spor si tie,in ce vrei tu.daca mai deschizi topicuri spune de la inceput ce persoane au voie sa posteze.
daca nu asuma-ti(repet)ca este un site public.daca este altfel intreaba administratorii.

zander22
senior
senior
Mesaje: 429
Membru din: 23 Apr 2012, 19:00

Re: Cumpar Dorado Invader

Mesaj de zander22 » 08 Iun 2023, 11:42

adrian99 nu sunt arogant, dar am ''darul'' sa citesc oamenii si sa-mi dau seama dintr-o discutie in scris daca sunt plictisiti sau posteaza aiurea.
Nu il cunosc personal pe fishi a fost doar parerea lui despre tine care coincide cu a mea.
Daca te-ai simtit ofensat de mine nu e cazul, in acceptiunea mea toti suntem egali in fata lui Dumnezeu; toti suntem cu bune si rele
Hai sa o lasam asa si daca cumva ne intalnim candva undeva sa bem o bere si sa vorbim ca niste barbati.
Spor la vanzare si la pescuit.Toate cele bune

zander22
senior
senior
Mesaje: 429
Membru din: 23 Apr 2012, 19:00

Re: Cumpar Dorado Invader

Mesaj de zander22 » 08 Iun 2023, 11:43

Rog un admin sa inchida anuntul, mi-am comandat voblerele, sunt pe drum,multumesc

Închis