Mulineta Shimano Stradic ci4+ si lanseta daiwa presso imprim

pescuit cu naluci, momeli artificiale: oscilante, rotative, voblere, twistere

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

RNN57
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 122
Membru din: 11 Iun 2016, 13:18
Localitate: România

Re: Mulineta Shimano Stradic ci4+ si lanseta daiwa presso im

Mesaj de RNN57 » 13 Ian 2017, 00:03

@ Dragos Catan : prietenas nu ai ce face cu banutii? Cum vezi ca apare o pocnitoare, sari sa o cumperi? Mai bine investeste in 2-3 lansete de calitate + mulinete asemenea si nu o sa trebuiasca sa cumperi atatea. Alegerea iti apartine (PAREREA MEA)
< º))))><

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16152
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Mulineta Shimano Stradic ci4+ si lanseta daiwa presso im

Mesaj de adrian99 » 14 Ian 2017, 21:55

RNN57 daca produsele din topic sunt "pocnitori" de ce nu prezinti cateva alternative... :roll:

Dragos Catan
junior
junior
Mesaje: 45
Membru din: 11 Mar 2016, 11:17

Re: Mulineta Shimano Stradic ci4+ si lanseta daiwa presso im

Mesaj de Dragos Catan » 15 Ian 2017, 02:20

Mai,topicul asta e cam expirat....mi-am luat un St.Croix Trout Seris 6' 0.5-5g....bestiala lanseta!Si,acum e pe drum un Shimano Stradic FB 2016,1000!Da totusi....nici cele prezentate de mine in titlu,nu sunt si nu vor fi "pocnitori" :wallbash: ...ca daca astea-s pocnitori,atunci alea de la "chineji" ce mai sunt? :lol1:
Numa bine "prietenas"

RNN57
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 122
Membru din: 11 Iun 2016, 13:18
Localitate: România

Re: Mulineta Shimano Stradic ci4+ si lanseta daiwa presso im

Mesaj de RNN57 » 16 Ian 2017, 22:25

Aici va contraziceti szinguri dragilor...... Puneti un combo pe topic-title, pe urma veniti ca ati achizitionat total altceva........dar asteptati pareri si impresii............ Eu mi-am spus punctul de vedere, NU ma refeream ca cele cumparate de Dragos sau de altul din voi sunt "pocnitori" :) Ma refeream ca sariti repede pe chestii, pe care nu le cunoasteti sau nu le-ati pescuit. Dar faceti cum doriti, nu e treaba mea, pana la urma totul tine de gusturile si bugetele fiecaruia :lol1: :lol1: :lol1:
< º))))><

Scrie răspuns