Femeile si pescuitul

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
Leba
veteran
veteran
Mesaje: 2944
Membru din: 19 Iun 2005, 14:14
Localitate: Iasi
Contact:

Re: Femeile si pescuitul

Mesaj de Leba » 17 Iun 2014, 15:18

Faina poveste!
Vreau si eu Keitechuri d-alea de vreo mie de lei. :P
"Cu aceeasi minciuna nu poti pescui de doua ori"
East Spinning Team

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Re: Femeile si pescuitul

Mesaj de luci_t » 17 Iun 2014, 19:20

suli scrie:Mare noroc pe tine cu asa neveasta si fetita...
Super video cu scosul pestelui si sarutul de despartire,felicitari pt.C&R asa se invata de la parinti.
Un salut.
Multumesc pt aprecieri. Ce fac consider ca e normal. Incerc sa-mi educ pitica in asa fel incat sa respecte ce este in jurul nostru.
Chiar daca balta unde am filmat e C&R fetita mea stie ca pestii prinsi trebuie sa se intoarca in apa pt a mai creste si sa-i prinda cand mai vine la pescuit.
Sincer, mi-e frica cum o sa reactioneze daca o sa vreau sa duc un peste acasa Cat de curand o sa incerc si la pastrav de rau. Am vazut niste locuri superbe si cu primul drum in zona punem si betele. Din ce am auzit de la localnici pastravii din raul respectiv sunt deliciosi. Si cum fetele sunt innebunite dupa peste...

Doctorul1986
junior
junior
Mesaje: 57
Membru din: 10 Oct 2011, 14:50
Localitate: Ploiesti

Re: Femeile si pescuitul

Mesaj de Doctorul1986 » 26 Oct 2014, 18:09

Personal prefer sa merg singur, fara nevasta, prietena sau amanta :) nu ma f**e toata ziua la cap?! E timpul si pasiunea mea :)) oricum se uita la fotbal cu mine , nu vreau sa mi "rapeasca" si pescuitul :))
Singurele dati cand o iau la peste cu mine sunt alea cand aia e singura modalitate de a ajunge la balta :))
Oricum, imi aduc aminte cu drag de anii copilariei cand mergeam la mures cu familia(mama,tata,frate) si sper ca intr o buna zi sa pot experimenta din nou aceleasi bucurii :)
Ps: fire intinse mamelor,surorilor,sotiilor,amantelor si restul doamnelor din viata voastra

Avatar utilizator
keymaker
senior
senior
Mesaje: 421
Membru din: 26 Dec 2005, 13:57
Localitate: GALATI

Re: Femeile si pescuitul

Mesaj de keymaker » 23 Dec 2014, 18:26

a mea venea acasa cu tot felul de gume luate de prin piata ,tarabe pana i-am interzis sa mai cumpere toate ciurucurile(cu specificatia ca iau eu d'alea bune de pe net)
are si perioade mai rele cand nu ma egaleaza in chip si fel dar cand imi tranteste cate una, ma lasa in stand by....
Imagine


anul trecut si-a tras 2 salai la 3,5 k in 10 minute si apoi s-a culcat in prova barcii ca "ea si-a facut treaba" si a atipit vreo ora :)

Scrie răspuns