DONATII

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
emm
veteran
veteran
Mesaje: 831
Membru din: 13 Ian 2011, 10:31
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de emm » 18 Dec 2015, 20:34

Geanta verde si primele 3 voblere de sus in jos (biban si stiuca) vor pleca la Daniel1m.
.. Inca astept adresa.


Geanta roshie si ultimele 5 voblere (clean si biban) vor merge la IQZero.


Imagine

Amaruk
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 228
Membru din: 15 Sep 2015, 11:20

Re: DONATII

Mesaj de Amaruk » 19 Dec 2015, 11:57

Salut, la o curatenie usoara am descoperit ca am ceva scule mai vechi pe care nu le mai folosesc. as prefera sa ajunga la un copil care nu isi permite echipament de pescuit.

- Bat de spin DAM On-Liner spin, 2.10, 10-30. Cumparat cu multi ani in urma, urme de folosire pe grip de la naluci. bat de stiuca, flexibil cu actiune moderata.
- Mulineta diamant LC340, cumparata din piata :), pentru o partida rapida cand nu aveam echipament la mine, mulineta e folosita insa se comporta decent, pentru un incepator cred ca merge.
- Mulineta gold star torpedo40 cumparat pentru teste dintr-un magazin din romania, am forjat-o bine doi ani pe un bat de feeder insa nu a rezistat :) are urme de folosire si necesita ungere.

toate sunt folosite si au urme, sunt echipamente de calitate inferioara in general (parere personala) care nu am mai fost folosite de mai bine de un an.

prefer predare personala in Cluj.

[img]C:\Users\dan\Downloads\20151219_113554.jpg[/img]

Avatar utilizator
julien
veteran
veteran
Mesaje: 566
Membru din: 05 Feb 2012, 19:25
Localitate: Pitesti

Re: DONATII

Mesaj de julien » 20 Dec 2015, 22:32

Daca nu te deranjeaza pana dupa anul nou cand ajung la Cluj, le vreau eu pentru Alex, un copil de 10 ani care e innebunit dupa pescuit. I-am dat eu ceva gume, jiguri si o rola de fir... Cred ca i-as face mare bucurie. Incerc sa pun o poza cu primul lui peste prins la spining. Zambetul lui merita orice.

Amaruk
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 228
Membru din: 15 Sep 2015, 11:20

Re: DONATII

Mesaj de Amaruk » 20 Dec 2015, 23:52

julien scrie:Daca nu te deranjeaza pana dupa anul nou cand ajung la Cluj, le vreau eu pentru Alex, un copil de 10 ani care e innebunit dupa pescuit. I-am dat eu ceva gume, jiguri si o rola de fir... Cred ca i-as face mare bucurie. Incerc sa pun o poza cu primul lui peste prins la spining. Zambetul lui merita orice.

Salut, eu locuiesc in Cluj, dar sunt din Pitesti. Pe 28 sunt in PItesti si pot sa ti le las.

c_a_ta2004
junior
junior
Mesaje: 67
Membru din: 01 Iun 2013, 11:58
Localitate: suceava
Contact:

mulineta Baracuda Dream HZ 2000

Mesaj de c_a_ta2004 » 29 Dec 2015, 19:47

o rugaminte la toata lumea,poate are cineva o mulineta Baracuda Dream Hz 2000 defecta mi-ar trebui galetul sau corpul cu tot cu galet!!!multumesc!!!

Avatar utilizator
julien
veteran
veteran
Mesaje: 566
Membru din: 05 Feb 2012, 19:25
Localitate: Pitesti

Re: DONATII

Mesaj de julien » 29 Dec 2015, 19:53

Amaruk scrie:
julien scrie:Daca nu te deranjeaza pana dupa anul nou cand ajung la Cluj, le vreau eu pentru Alex, un copil de 10 ani care e innebunit dupa pescuit. I-am dat eu ceva gume, jiguri si o rola de fir... Cred ca i-as face mare bucurie. Incerc sa pun o poza cu primul lui peste prins la spining. Zambetul lui merita orice.

Salut, eu locuiesc in Cluj, dar sunt din Pitesti. Pe 28 sunt in PItesti si pot sa ti le las.
Au ajuns astazi la Alex. Mare bucurie i-ai facut.
Multumesc Dan.
Sa ai un an nou fericit si numai bine.

dragos_g
senior
senior
Mesaje: 388
Membru din: 10 Noi 2004, 13:30
Localitate: Bucuresti

Re: DONATII

Mesaj de dragos_g » 14 Feb 2016, 00:57

Pai cand mai ajungi prin Buc da un semn, mai gasim cate ceva!

Avatar utilizator
sorrynblue
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 129
Membru din: 19 Aug 2014, 21:41
Localitate: Braila

Re: DONATII

Mesaj de sorrynblue » 18 Feb 2016, 23:43

Are cineva tambur de mulineta DAM Quick Effzett marime 2000?
Catch and release is another type of fishing.

Barbu Ion
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 25
Membru din: 13 Feb 2016, 14:08

Re: DONATII

Mesaj de Barbu Ion » 24 Feb 2016, 19:25

Salutare.
Recent m-am apucat de acest sport cu gandul de face cate o iesire odata pe luna pentru a mai elimina din stresul acumulat, dar este o senzatie dementiala cum simt un dril cu un peste fie el cat de mic si apoi sa il eliberez este o bucurie care nu o pot descrie in cuvinte.
Practic a devenit ca un drog si din doua in doua zile dau o fuga pe la garla sau arges, cu toate ca nu prea am experienta si de multe ori nu prind nimic...
Din pacate acest stil de pescuit este foarte costisitor si cand m-ai ai si o familie de intretinut si un salariu modest nu este chiar asa usor.
Am postat aici cu gandul poate se ofera cineva darnic si imi doneze ceva momeli sau orice se poate folosi pentru acest minunat stil de pescuit si nu ii mai foloseste.
Va multumesc.
Respecta si vei fi respectat

adrianc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 258
Membru din: 09 Aug 2006, 12:00
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: DONATII

Mesaj de adrianc » 29 Feb 2016, 15:54

Salut!
Ti-am timis si mesaj privat, nu stiu daca nu l-ai vazut sau nu poti raspunde, fiind user nou cu postari putine.
As avea cateva rotative si voblere pentru clean, in caz ca dai dupa asa ceva.

Numai bine!

Scrie răspuns